IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1581  
Стар 26th February 2015, 15:16
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Мерси за информацията, Фоги! И аз толкова го сметнах 50-70 лв Тоя нос просто златен ще ми излезе. Кой УНГ е добър в София? Аз питах по-рано за Йорданов, но cicico се изказа лошо за него. Друг има ли?
Отговори с цитат
  #1582  
Стар 26th February 2015, 16:02
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

DanKem, аз за Йорданов съм с противоречиво мнение. Когато отидох при него след операцията при Дамбазов аз не можех да дишам,през повечето време дишах с отворена уста. Отделно носът ми беше брутален. Той ми оправи формата, дишането ми стана малко по-добре, но дишах на 50 процента. Пак отидох при него, той се съграси да ме оперира пак-за своя сметка, платих си само престоя в болницата, ефекта пак не е нормално дишане. Въпреки това аз нямам лошо мнение за него, защото проблемите ми с дишането не са по негова вина. Колкото до естетитиката - той се справи - благодарение на него имам малък прав, симетричен нос. Ако искаш ще ти пусна снимки на лични.
При мен проблема е функционален. Замислях се за д-р Асенов, но като чета за толкова неуспехни операции се отказвам. Тия дни ще хода при д-р Златанов във ВМа, ако искаш изчакай, ще ти пиша как е минало.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #1583  
Стар 26th February 2015, 20:31
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Фоги, ще отида при Йорданов за снимка тогава, под носа ми е. Пиши какво е станало след твоята, сигурно е мн гадно толкова време недишане, аз да не се оплаквам с моя месец Надявам се да се оправиш и скоро всичко да е спомен.
Ако не се оправят нещата с мен, мисля да искам връщане на парите, много пари ми трябват за ревизия и не знам как ще се справя След празниците ще пиша на д-ра със снимки, дано наистина се окаже свестен като човек.
Отговори с цитат
  #1584  
Стар 26th February 2015, 23:52
Skitnica Skitnica не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 18
По подразбиране

Здравейте другарчета по-съдба ,оперирах се при Д-р Асен Асенов ,преди месец и съм изключително доволна от резултата,имах проблеми с дишането ,след катастрофа ,носът ми беше широк и с гърбица и крив , а сега нослето ми е право и фино и се чувствам по-красива от всякога.Първите няколко дни не можех да дишам през носа,което е нормално,но с всеки изминал час ставаше все по-добре,имах синини които изчезнаха,отоците ми са незабележими ,май само аз си ги виждам Беше ми обяснено ,че се изисква време ,носа да заеме окончателния си вид.Щастлива съм,че се доверих на доктора, а не на някой друг хирург ,тъй като е УНГ-специалист ,а не просто пластичен ..... ,(това беше най-важното условие за мен ,тъй като имах и функционален проблем , )при консултацията усетих ,че е моят лекар,беше много отзивчив въпреки хилядите ми въпроси ,вмъкна ме в графика си и се съобрази с това,че пътувам адски много и най-важното реши ми проблема с дишането

Последно редактирано от Skitnica : 27th February 2015 на 00:22
Отговори с цитат
  #1585  
Стар 27th February 2015, 15:38
dddd dddd не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2014
Мнения: 6
По подразбиране

как и с какво си правите промивки на носа?
Отговори с цитат
  #1586  
Стар 27th February 2015, 17:23
Skitnica Skitnica не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 18
По подразбиране

С Първо с Quixx 3 пъти на ден по едно две впръсквания,доктора ми каза неограничено време. И Назик 3 по едно впръскване ,но назика само за 7 дни .
Отговори с цитат
  #1587  
Стар 27th February 2015, 21:20
Аватара на AsdisSimona
AsdisSimona AsdisSimona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 35
По подразбиране

Здравейте момичета, на 05.03 е мойта операция и ми става все по нервно... Въпроса ми е колко дни преди операцията трябва да взимам тези таблетки арника !?
Отговори с цитат
  #1588  
Стар 27th February 2015, 22:39
dddd dddd не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2014
Мнения: 6
По подразбиране

1 sedmica predi operaciqta
Отговори с цитат
  #1589  
Стар 27th February 2015, 23:12
Аватара на lilit7979
lilit7979 lilit7979 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 54
По подразбиране

DanKem, мила дано съм полезна с информация, та накратко момичето с което се засякохме в болницата имаше проблеми с дишането след операцията, всъщност дишането през носа и го нямаше въобще след ринопластиката. Тези дни беше на преглед при Асенов като според него всичко е заради вътрешните отоци и до 2 месеца би трябвало да се възстанови напълно, нямало нищо притеснително.
Лекарствата който са и изписани са следните и има подобрение още на следващия ден.
Abschwellendes nasenspray 3x1 - не го намирам в нета( ще ти изпратя снимката която имам от нея по мейла, ако искаш)
И Aerinaze прием 2x1 прилагам снимка.
При всеки е индивидуално, разбира се, но ако ходиш на преглед може да попиташ лекаря дали са подходящи тези продукти.
Attached Images
Тип файл: jpg article_images.jpg (14,8 КБ, 70 views)

Последно редактирано от lilit7979 : 27th February 2015 на 23:58
Отговори с цитат
  #1590  
Стар 27th February 2015, 23:29
Аватара на AsdisSimona
AsdisSimona AsdisSimona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dddd Виж мнението
1 sedmica predi operaciqta
Ужас, операцията е в четвъртък, а аз се прибирам в неделя, преди понеделник няма как да започна да ги взимам! Надявам се не повлияе особено
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:55.