IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1591  
Стар 27th February 2015, 23:57
Аватара на lilit7979
lilit7979 lilit7979 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 54
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Skitnica Виж мнението
Здравейте другарчета по-съдба ,оперирах се при Д-р Асен Асенов ,преди месец и съм изключително доволна от резултата,имах проблеми с дишането ,след катастрофа ,носът ми беше широк и с гърбица и крив , а сега нослето ми е право и фино и се чувствам по-красива от всякога.Първите няколко дни не можех да дишам през носа,което е нормално,но с всеки изминал час ставаше все по-добре,имах синини които изчезнаха,отоците ми са незабележими ,май само аз си ги виждам Беше ми обяснено ,че се изисква време ,носа да заеме окончателния си вид.Щастлива съм,че се доверих на доктора, а не на някой друг хирург ,тъй като е УНГ-специалист ,а не просто пластичен ..... ,(това беше най-важното условие за мен ,тъй като имах и функционален проблем , )при консултацията усетих ,че е моят лекар,беше много отзивчив въпреки хилядите ми въпроси ,вмъкна ме в графика си и се съобрази с това,че пътувам адски много и най-важното реши ми проблема с дишането
Може ли да пуснеш снимки, може и на мейла
Отговори с цитат
  #1592  
Стар 28th February 2015, 01:27
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Лилит, много те обичам, да знаеш :*
AsdisSimona, няма страшно за лекарствата, спокойно, стискаме ти палци!
Отговори с цитат
  #1593  
Стар 28th February 2015, 01:44
Аватара на AsdisSimona
AsdisSimona AsdisSimona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 35
По подразбиране

Оффф уж не ми е първа операция, но винаги ми е напрегнато, добре че не стана много време ! Надявам се скоро да има с какво да се похваля ....
Отговори с цитат
  #1594  
Стар 1st March 2015, 15:50
Аватара на TriA
TriA TriA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 25
По подразбиране

Здравейте на всички участници във форума!
Първо Честит Празник на всички! Бъдете много румени от усмивки
От доста време следя форума и намерих много отговори на въпроси, които имам свързани с ринопластиката (благодаря Ви за което). Това ми е цел от много време и мисля тази година да я превърна в реалност. Понеже почти всички сте минали през етапа на операцията вече ( за което Ви поздравявам), моля да ме информирате малко по-конкретно за цената на ринопластиката при д-р Асенов. Из нета има всякакви цени, но понеже ме интересуват лично неговите как варират, се обръщам към Вас!
Благодаря Ви предварително! ))
Отговори с цитат
  #1595  
Стар 1st March 2015, 20:19
klavdiq klavdiq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TriA Виж мнението
Здравейте на всички участници във форума!
Първо Честит Празник на всички! Бъдете много румени от усмивки
От доста време следя форума и намерих много отговори на въпроси, които имам свързани с ринопластиката (благодаря Ви за което). Това ми е цел от много време и мисля тази година да я превърна в реалност. Понеже почти всички сте минали през етапа на операцията вече ( за което Ви поздравявам), моля да ме информирате малко по-конкретно за цената на ринопластиката при д-р Асенов. Из нета има всякакви цени, но понеже ме интересуват лично неговите как варират, се обръщам към Вас!
Благодаря Ви предварително! ))
С направление 2400,без направление 3600лв!Успех
Отговори с цитат
  #1596  
Стар 2nd March 2015, 14:17
Аватара на TriA
TriA TriA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 25
По подразбиране

Благодаря многооооо за информацията.
Отговори с цитат
  #1597  
Стар 2nd March 2015, 22:17
Skitnica Skitnica не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lilit7979 Виж мнението
Може ли да пуснеш снимки, може и на мейла
решила съм да не качвам снимки ,не желая мой снимки да се препращат тук и там .

AsdisSimona няма за какво да се тревожиш ,попаднала си в най-добрите ръце,сама ще се увериш доктора извайва прекрасни нослета ,влюбена съм в моя
Отговори с цитат
  #1598  
Стар 3rd March 2015, 12:11
Аватара на lilit7979
lilit7979 lilit7979 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 54
По подразбиране

Никой няма намерение да ти препраща снимките тук и там , може да качиш колкото да покажеш резултата и да си ги изтриеш! Решението е твое разбира се, но точно няколко страници от назад стана въпроса за това, колко е важно да се онагледява резултата и темата да е полезна.
Масово се пише колко доволни има или не дотам и хората се подвеждат от уж добрите резултати само на приказки!
Отговори с цитат
  #1599  
Стар 3rd March 2015, 12:16
Аватара на lilit7979
lilit7979 lilit7979 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 54
По подразбиране

klavdiq Как си? Има ли промяна при теб, надявам се вече месец след оп да се похвалим с по-добри резултати.
Отговори с цитат
  #1600  
Стар 3rd March 2015, 14:04
Аватара на Моргана
Моргана Моргана не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 38
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Skitnica Виж мнението
доктора извайва прекрасни нослета
Аз пък не съм съгласна с това! Не ме разбирайте погрешно, Асенов е много добър лекар и множеството хора пред кабинета му го доказват, но с естетическата част не се справя особено добре. Голяма част от носовете в темата не изглеждат ИЗВАЯНИ, а само леко позачистени и безформени. Специално при няколко момичета ми направи впечатление, че са с тесни лица, а носовете им са оставени дълги и със стърчащи връхчета.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:57.