IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1601  
Стар 3rd March 2015, 14:15
klavdiq klavdiq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lilit7979 Виж мнението
klavdiq Как си? Има ли промяна при теб, надявам се вече месец след оп да се похвалим с по-добри резултати.
Здравей Лилит,ами промяна има,ама немога да кажа към по-добре!Все още съм си с отоци и вътрешни и външни и запушване на носа!Наскоро се сдобих и с оток в средата на носа,като гърбичка(или поне се надявам да е оток)!Мина месец,сега чакам да станат два,за да видя какще се развият нещата!При тебе как стоят нещата,върви ли на добре! Съгласна съм,с написаното от МОРГАНА! Носът ми не изглежда по-зле от стария,но в никакъв случей изваян!
Отговори с цитат
  #1602  
Стар 3rd March 2015, 22:09
Аватара на AsdisSimona
AsdisSimona AsdisSimona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 35
По подразбиране

Здравейте,днес към 7 се видях с доктора, тъкмо излезе от операция с него и анестезиоложката, поговорихме междувременно тя ме попита дали искам да вляза в операционната да видя момчето което бяха оперирали. Изобщо не беше подут или син, а носът му изглеждаше много добре. ... В интерес на истината остана само един ден и като цяло вече се успокоих
Отговори с цитат
  #1603  
Стар 4th March 2015, 01:26
Аватара на lilit7979
lilit7979 lilit7979 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 54
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klavdiq Виж мнението
Здравей Лилит,ами промяна има,ама немога да кажа към по-добре!Все още съм си с отоци и вътрешни и външни и запушване на носа!Наскоро се сдобих и с оток в средата на носа,като гърбичка(или поне се надявам да е оток)!Мина месец,сега чакам да станат два,за да видя какще се развият нещата!При тебе как стоят нещата,върви ли на добре! Съгласна съм,с написаното от МОРГАНА! Носът ми не изглежда по-зле от стария,но в никакъв случей изваян!
Това пък възможно ли е нов оток почти месец след оп при мен където е била гърбицата има леко подуто така си стои откакто ми махнаха лонгетата, надявам се да се изравни поне. Върха е все така твърд и подут Дали падат тези върхове след време,надявам се моят като спадне отока да не висне пак...

Иначе при мен тази голяма промяна месец след операцията я няма или поне не е кой знае колко очевидна.От естетическа гледна точка по-добре ми е носа от преди, но очакванията ми бяха други, не мога да кажа че имам малък нос може би прав и по изваян, но сладко малко носле - не.
Дишането ми не е пълноценно, имам запушвания от време на време, надявам се до след 2-ри месец да се нормализира напълно.
Имам ти мейла може да разменим снимки скоро да сравним резултатите.

Съгласна съм с Моргана, би ли споделила какъв е твоят случай.

Последно редактирано от lilit7979 : 4th March 2015 на 01:31
Отговори с цитат
  #1604  
Стар 4th March 2015, 01:35
Аватара на lilit7979
lilit7979 lilit7979 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 54
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AsdisSimona Виж мнението
Здравейте,днес към 7 се видях с доктора, тъкмо излезе от операция с него и анестезиоложката, поговорихме междувременно тя ме попита дали искам да вляза в операционната да видя момчето което бяха оперирали. Изобщо не беше подут или син, а носът му изглеждаше много добре. ... В интерес на истината остана само един ден и като цяло вече се успокоих
Няма страшно, стискаме палци всичко да мине безпроблемно! И най-вече крайния резултат да се удовлетворява!
Отговори с цитат
  #1605  
Стар 4th March 2015, 02:49
Аватара на AsdisSimona
AsdisSimona AsdisSimona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 35
По подразбиране

Като се има предвид че аз нямам конкретен проблем (гърбица или някакви изкривявания) не вярвам да има нещо което да затрудни доктора... или поне аз така си мисля
Отговори с цитат
  #1606  
Стар 4th March 2015, 12:42
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от leonard Виж мнението
Ако Асенов ти прочете мнението ще го разплачеш от мили думи. Чак пък ,,най-добрите ръце,, малко е пресилено не мислиш ли? Мен ме укипази преди доста време, направо нямах една половина от носа, трябваха ми после 2 операции една след друга в разликата на няколко месеца, за да се поправят щещите от ,,извайването на прекрасния нос,, който ми създаде. Не съм писъл от 2 години долу-горе тук и гледам че бая се е раздвижила темата, надявам се наистина се е подобрил, а не сам да си пише коментарите, че и без това го знам постоянно цъка на телефона, а снимки да се намерят лесно. Освен това като чаках отвън да ми сваля логнетата имаше още едно окипазено момиче с цял изкривен профил, може и да е писала тук вече. Да не ми се сърдят много подражателите му, но този коментар е най-малкото което мога да оставя след намесата на тоя касапин.
leonard, ще споделиш ли при кой са ти другите 2 операции?
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #1607  
Стар 4th March 2015, 13:08
klavdiq klavdiq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 42
По подразбиране

[QUOTE=lilit7979;803198]Това пък възможно ли е нов оток почти месец след оп при мен където е била гърбицата има леко подуто така си стои откакто ми махнаха лонгетата, надявам се да се изравни поне. Върха е все така твърд и подут Дали падат тези върхове след време,надявам се моят като спадне отока да не висне пак...

Ами незнам дали е нормално,преди го нямаше това подутото,но може и да не е оток,защото е твърдо!Странно ми е,аз преди операцията съм нямала,гърбичка,незнам дано изчезне!
Отговори с цитат
  #1608  
Стар 4th March 2015, 16:57
Аватара на Моргана
Моргана Моргана не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 38
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lilit7979 Виж мнението

Съгласна съм с Моргана, би ли споделила какъв е твоят случай.
Направих си операция преди година, за съжаление това беше огромна грешка. На консултацията казах на доктора да е честен с мен дали ще се получи хубав и малък нос от моя, при което той доста самоуверено започна да ми обяснява, че ще се получат нещата, какво и как ще направи и т.н. едва ли не ми каза всичко, което исках да чуя и разбира се аз се подведох по грандиозните му обещания За съжаление в момента носът ми изглежда както преди, с изключение на падналото връхче, защото преди това аз нямах такъв проблем.
Може да прозвучи крайно, но трябва да забранят на лекарите в България да правят ринопластика, просто в повечето случаи резултатите са потресаващи и не поемат отговорност.
Отговори с цитат
  #1609  
Стар 4th March 2015, 17:59
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Ох, ако не беше тъжно, щеше да е смешно...Изваян нос и Асенов в едно изречение не мога с лекота да сложа...
Не ми действат лекарствата и още не дишам. Визуално нямам промяна към по-добро. Ще насрочвам консултация с Йорданов тези дни, за да снима носа и да каже ще се диша ли или не.
Клавдия, съжалявам, че така се получава с теб. Дано не е калциране, аз засега имам леко.
Отговори с цитат
  #1610  
Стар 5th March 2015, 22:40
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Запазете спокойствие само Без излишни емоции

Няма как да си държим сметка един на друг кой качил снимки, кой изрязал нос, кой не. Големи хора сме все пак. И на мен ми се иска да видя снимки в постовете с много удивителни за изваяни нослета, защото и един такъв не съм видяла тук, но това си е личен избор на автора и го уважавам. Лично аз се радвам на всички постващи, защото темата е достатъчно информативна и полезна.

Cicico, освен грозотията върху лицата си, която трябва да търпят изтеглилите късата клечка като мен, друга грозотия не виждам. Оперираните имат правото да изразят мнение дори и когато тяхната истина не е красива.

Последно редактирано от DanKem : 6th March 2015 на 00:15
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:01.