IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1611  
Стар 5th March 2015, 22:59
Skitnica Skitnica не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lilit7979 Виж мнението
Никой няма намерение да ти препраща снимките тук и там , може да качиш колкото да покажеш резултата и да си ги изтриеш! Решението е твое разбира се, но точно няколко страници от назад стана въпроса за това, колко е важно да се онагледява резултата и темата да е полезна.
Масово се пише колко доволни има или не дотам и хората се подвеждат от уж добрите резултати само на приказки!
Да се подвеждат WTF ,всеки здравомислещ човек може сам да си прецени,на кого да се довери и на кого не ,твърде лесно е да седнеш и да излееш един тон помия или суперлативи ,лично аз бях на няколко консултации преди да реша на кого да се доверя за носа си и дебело подчертавам ,че при мен освен естетически имаше и проблем с дишането ,който доктора ми реши и съм безкрайно щастлива от този факт . Носът съм го направила за себе си ,без да съм имала фиксове в главата ,че видиш ли новият ми нос ще отвори райските врати за мен ,замислете се за това преди да предприемете тази крачка ,доктора оправя носове не мозъци !


DanKem, да право на автора....... ,подплатено с кофа бълбоч , която никак не е информативна ,звучиш лайшки ,(освен ако не си лекар ) за съжаление по-лесно се вярва на бълбоча .....

Подкрепям с две ръце и с прекрасния си нос , Cicico

Последно редактирано от Skitnica : 5th March 2015 на 23:11
Отговори с цитат
  #1612  
Стар 5th March 2015, 23:33
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Писала съм защо при него отидох назад и няма да се повтарям, за да не досаждам на аудиторията. Ако наистина ти е интересно, ще намеря поста и ще ти го пратя на лични.

Тези теми са каквито си ги направим Дневниче, място за подкрепа, реклама, всичко има тук. Нека не бъркаме форума с национална следствена служба и не съдим така строго постващите за липса на снимков материал. Аз на никого не съм отказала снимки, или да намеря и писмото, в което самата ти коментираш резултата

Още веднъж ще призова към здрав разум- ако недоволните биват обвинявани в оронване на престижа, доволните в какво- реклама?! Стига бе хора, каква човещина, етика, егоизъм се коментират тук?! Защо се настройвате така едни срещу други?

Нека си бъдем взаимно полезни, четете, питайте на лични притеснявашите се да постват снимки, вижте се с лекаря, интересувайте се от квалификацията и опита му, форумът не е единственото място за черпене на информация. След като сте направили информиран избор и сте наясно с рисковете, бъдете положително настроени в деня на операцията и помнете, че никой за нищо не ви е длъжен и ако нещо се прецака вина най-често има лекарят, понякога просто малшанс, но във всеки случай няма да е никой от нашето малко виртуално общество

Аз ще се опитам да прикача снимки (не че 90% от вас не са ги виждали) на моето малко изваяно носле
Attached Images
Тип файл: jpg image.jpg (26,5 КБ, 140 views)
Отговори с цитат
  #1613  
Стар 5th March 2015, 23:35
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Май не мога по повече от една и предварително се извинявам за спама.
Отговори с цитат
  #1614  
Стар 5th March 2015, 23:36
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

.
Attached Images
Тип файл: jpg image.jpg (21,9 КБ, 144 views)
Отговори с цитат
  #1615  
Стар 5th March 2015, 23:37
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Ако трябват още, моля на лични, пращам цели фотосесии
Skitnica, не те игнорирам, чак сега ти видях коментара. Радвам се, че ти се е получил носа, наистина, надявам се и при мен някой ден да се оправи функционално проблема и да се харесвам, защото аз в момента не дишам.
Съжалявам, че не ти харесва моята история и постове, подминавай ме, моля и пускай по един спел чек понякога, че срамота, ще се обиждаме ли или ще се разсмиваме :Р
Attached Images
Тип файл: jpg image.jpg (15,8 КБ, 134 views)

Последно редактирано от DanKem : 5th March 2015 на 23:51
Отговори с цитат
  #1616  
Стар 5th March 2015, 23:49
Skitnica Skitnica не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanKem Виж мнението
Писала съм защо при него отидох назад и няма да се повтарям, за да не досаждам на аудиторията. Ако наистина ти е интересно, ще намеря поста и ще ти го пратя на лични.

Тези теми са каквито си ги направим Дневниче, място за подкрепа, реклама, всичко има тук. Нека не бъркаме форума с национална следствена служба и не съдим така строго постващите за липса на снимков материал. Аз на никого не съм отказала снимки, или да намеря и писмото, в което самата ти коментираш резултата

Още веднъж ще призова към здрав разум- ако недоволните биват обвинявани в оронване на престижа, доволните в какво- реклама?! Стига бе хора, каква човещина, етика, егоизъм се коментират тук?! Защо се настройвате така едни срещу други?

Нека си бъдем взаимно полезни, четете, питайте на лични притеснявашите се да постват снимки, вижте се с лекаря, интересувайте се от квалификацията и опита му, форумът не е единственото място за черпене на информация. След като сте направили информиран избор и сте наясно с рисковете, бъдете положително настроени в деня на операцията и помнете, че никой за нищо не ви е длъжен и ако нещо се прецака вина най-често има лекарят, понякога просто малшанс, но във всеки случай няма да е никой от нашето малко виртуално общество

Аз ще се опитам да прикача снимки (не че 90% от вас не са ги виждали) на моето малко изваяно носле
преди и след са информативни сники ,както и кой ден след операцията е снимката ,
като имаш проблем обади се на лекаря,да те види и да и го реши , колкото и да изливаш във форума ''проблема ти '' остава както и чувството за помия
Отговори с цитат
  #1617  
Стар 6th March 2015, 00:05
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

За преди и след, допълнителни снимки и информация всички интересуващи се да се свържат с мен на лични- снимки не отказвам.
Skitnica, проблемът ми се решава само оперативно. НИКОГА няма да отида на сложна ревизия при Асенов, тъй като не мисля, че е достатъчно опитен да се справи. Той от един изначално некофти и перфектно функциониращ нос направи това на снимките и при това функционално увреди органа. Това че няма да се оперирам пак при него, не прави мнението ми по-малко валидно, необосновано и там с каквито и колоритни думи да наричаш позицията ми
А твои снимки преди и след, на кой ден и т.н. ще видим ли?
За протокола моите първи две снимки са: от вчера, от днес (5 седмици след риното), третата е по-стара 3та седмица може би.

Последно редактирано от DanKem : 6th March 2015 на 00:07
Отговори с цитат
  #1618  
Стар 6th March 2015, 00:23
Skitnica Skitnica не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 18
По подразбиране

Не ми слагай думи в устата , DanKem никъде не съм споменала ревизия , а преглед (Консултация )надявам се да не ти звучи колоритно, и да знаеш каква е разликата между двете . Че си с отоци се вижда ,тъй като си ''запозната '' би трябвало да знаеш ,че окончателен вид ще видиш след месеци до година . В по-горни постове съм отговорила на последния ти въпрос ,няма да се повтарям .


П.С. Cicio на кого ще се довери си е личен избор,просто ми идва малко в повече ,това ''реване '' ,просто е несериозно ,да има проблем ,а да не се направи консултация с лекаря .

Последно редактирано от Skitnica : 6th March 2015 на 00:30
Отговори с цитат
  #1619  
Стар 6th March 2015, 00:48
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Чукча писател, не читател Проблемът ми би се разрешил само оперативно, което няма как да стане при Асенов, да не говорим чрез консултация. Недишането ми е свързано с липсващи хрущяли от двете страни на ноздрите, като при вдишване носът ми хлътва, писала съм и за това доста. Вече имах преглед при обикновен УНГ, който потвърди липсващите хрущяли, плюс откри счупване за което не предполагах. Тъй като въпросният лекар не е някакво име и т.н ще си насроча консултация и с Йорданов.
Не мисля да пускам отпуска, да плащам пътни и тем подобни, за да се видя с Асенов на този етап. Не виждам смисъл, ама никакъв. Честно казано съм позагубила и доверие в него, така че бих била по-спокойна да чуя независимо и безпристрастно мнение.
Отоците си ги обичам и неведнъж съм писала, че като спадат, ставам много по-зле. Окончателния вид също ще го постна, както и след ревизия.
И доста си поревах след тази операция наистина, но всичко си има край и на това ще му дойде времето
А за снимките беше риторичен въпрос
Отговори с цитат
  #1620  
Стар 6th March 2015, 01:58
Аватара на lilit7979
lilit7979 lilit7979 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 54
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanKem Виж мнението
За преди и след, допълнителни снимки и информация всички
А твои снимки преди и след, на кой ден и т.н. ще видим ли?
За протокола моите първи две снимки са: от вчера, от днес (5 седмици след риното), третата е по-стара 3та седмица може би.
DanKem И аз чакам ли, чакам за тези снимки от Скитница , понеже подкрепи Cicico, която призовава да се качват снимки и да се показват резултати останах с впечатлението, че ще подкрепи изписаното за прекрасния нос поне с една снимкa, но уви...
И При Асенов за ревизия няма да те пусна, много те моля, марш в Турция

Шегата настрана, но темата доста се разводни,дайте да пишем по същество и да не го обръщаме на говорилник. Наистина досадно е едно и също да се пише по 100 пъти, нека обсъждаме как протича възстановяването, самата операция, и др подробности за да сме полезни на тези който им предстой тази стъпка, няма смисъл от безсмислени спорове и нападки.

Последно редактирано от lilit7979 : 6th March 2015 на 02:10
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:30.