IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th January 2015, 22:30
AdrianCh AdrianCh не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 1
По подразбиране Третирате ли Хронична умора

Здравейте от 2 години страдам от отслабване на паметта,трудна концентрация и въобще намалена мисловна активност.Сякаш мозъкът ми е преуморен.Един от многото лекари,при които съм ходил ми каза,че това е Хронична умора.Вече 2 години се чувствам така и започнах да се демотивирам все повече и повече.Затова ако някой има същия проблем и е успял да го преодолее по някакъв начин,ще се радвам да сподели.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st January 2015, 23:23
Аватара на silva88
silva88 silva88 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Град: София
Мнения: 36
По подразбиране

не знам дали имам точно този проблем, но постоянно ми се спи и нищо не ми се прави. само на сила се карам всичко да правя. така ми е от 2 месеца и се притеснявам да не съм се преуморила много.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th January 2015, 15:20
Аватара на filipkata
filipkata filipkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AdrianCh Виж мнението
Здравейте от 2 години страдам от отслабване на паметта,трудна концентрация и въобще намалена мисловна активност.Сякаш мозъкът ми е преуморен.Един от многото лекари,при които съм ходил ми каза,че това е Хронична умора.Вече 2 години се чувствам така и започнах да се демотивирам все повече и повече.Затова ако някой има същия проблем и е успял да го преодолее по някакъв начин,ще се радвам да сподели.
Не съм лекар и не разбирам кой знае колко, но смятам, че трябва да си упражняваш мозъка. Да четеш книги, да се опиташ да учиш нещо и така нататък.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th March 2015, 20:08
Аватара на silva88
silva88 silva88 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Град: София
Мнения: 36
По подразбиране

За четенето на книгите съм съгласна, аз редовно го правя. Но когато се чувстваш преуморен, най-доброто, което можеш да направиш е, да се наспиш, каквото аз направих. Дойде пролет и аз се оправих.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 4th April 2015, 18:16
yoannaw yoannaw не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 5
По подразбиране

Ако става дума за синдром на хронична умора съм чувала, че е доста опасно това нещо. Лекарят не каза ли какво трябва да се предприеме? Иначе обратно на написаното от Силва, на мен пролетта ми действа точно като умора. Разсеяна съм, не ми се довършват работите, които почвам, сънлива съм повече от обичайното. В това помага малко спорт заедно с витамини, повече зеленчуци и разходки на чист въздух.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ТретирателиХроничнаумора
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:50.