IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th May 2010, 08:15
mira_mc mira_mc не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 17
По подразбиране РАЖДАНЕ В СОФИЯ? - КЪДЕ?

ТАКА - НЕ ЧЕ СТИГНАХ ДОТАМ , НО В 8-Я МИ Е ВРЕМЕ ЗА ОРИЕНТИР!!! СЕГА БРЕМЕННОСТТА МИ СЛЕДИ ДОКТОР ЛЕКОВА ОТ СВЕТА СОФИЯ- НО ТЯ Е СПЕИАЛИСТ ПО СЕКЦИО - А АЗ ИСКАМ ЖИВОТ И ЗДРАВЕ , АКО НЯМА НЯКАКВИ ИЗРИЧНИ ПРЕПОРЪКИ ДА РАЖДАМ НОРМАЛНО!
И ЗАСЕГА СЪМ СЕ НАСОЧИЛА КЪМ МАЙЧИН ДОМ.........
НЯКОИ РАЖДАЛ ЛИ Е ТАМ?
ДОБРЕ ЛИ СЕ ОТНАСЯ /ДОЛКОЛКОТО МОЖЕ ДЕ/ ПЕРСОНАЛА, ЩЕ МИ ОБЪРНАТ ЛИ ВНИМАНИЕ..........
И ВСЕ ТАКИВА НЕЩА МЕ ТОРМОЗЯТ!
НО НАЙ- ВЕЧЕ - ИСКАМ ДА СА СПЕЦИАЛИСТИ - НЕДАИ БОЖЕ АКО СТАНЕ НЕЩО С БЕБКА ДА ИМА КОИ ДА Я ВИДИ НА МЯСТО!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th May 2010, 13:18
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Много правилно си се насочила. Ако нещо стане с бебка (да не дава Господ) в Майчин дом е най-добрата неонатология в България.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th May 2010, 13:33
Аватара на ALEXIA
ALEXIA ALEXIA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: СОФИЯ
Мнения: 152
По подразбиране

Че са специалисти в МД - специалисти са!
Че са с най-добрата неонатология - няма спор!
За условията обаче не ми се коментира
, а колкото до това, дали ще ти обръщат внимание - до лекар и персонал си е... дръпнати хора има навсякъде
__________________
Даже и важните клечки са от дърво.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th May 2010, 18:55
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Условията в Майчин Дом са отвратителни, меко казано.
Лекари има добри, но средния медицински кадър е отврат и той.
Лично мисля, че коята и да е друга болниза ще е по-добре.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th May 2010, 17:47
schatz1 schatz1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 73
По подразбиране

Неонатологията им е една от най-добрите в България.Мизерия или не,ако си решила да раждаш там ще я изтърпиш няколко дни,все пак не е хотел ... а и на 12-тия етаж нещата са една идея по-добре.
valeto,мизерия е във всички държавни и в Шейново,и в Тина Киркова,ако искаш да ти е хубаво и чистичко плащаш си 1500 лева по ЗК или 3000 ако не си здравноосигурен и отиваш да раждаш в Токуда или пък в клиниката на Щерев,Света София и.т.н,там не знам как вървят цените,но са сходни предполагам Въпрос на личен избор си е
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14th May 2010, 10:56
mira_mc mira_mc не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 17
По подразбиране

ами да - съгласна съм с теб! да се дадът 1500 само за "условията" май не си струва. Докторите със сигурност в например Токуда или Света София не са по-добри отколкото в Майчин Дом! Даже всички сложни случай ги карат там! патологии и т.н. - значи докторите са на ниво! тогава какво остава - докторите в майчин дом - най-добри , а се плаща 1500 за едните условия! е 3 дни са - ще се издържат! и не е курорт!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th May 2010, 20:11
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от schatz1
valeto,мизерия е във всички държавни и в Шейново,и в Тина Киркова,ако искаш да ти е хубаво и чистичко плащаш си 1500 лева по ЗК или 3000 ако не си здравноосигурен и отиваш да раждаш в Токуда или пък в клиниката на Щерев,Света София и.т.н,там не знам как вървят цените,но са сходни предполагам Въпрос на личен избор си е
Не знам, не съм ги обиколила сичките. Била съм само в Майчин дом и във 2-ра градска, която също е държавна, ама разликата е от земята до небето.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #8  
Стар 14th May 2010, 20:20
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mira_mc
ами да - съгласна съм с теб! да се дадът 1500 само за "условията" май не си струва. Докторите със сигурност в например Токуда или Света София не са по-добри отколкото в Майчин Дом! Даже всички сложни случай ги карат там! патологии и т.н. - значи докторите са на ниво! тогава какво остава - докторите в майчин дом - най-добри , а се плаща 1500 за едните условия! е 3 дни са - ще се издържат! и не е курорт!
Дали са само условията, аз пък имам много познати, които са раждали на частно и не е само до условията, ами и до дофторите, и до акушерките, абе до всичко.
Плюс тва вече навсякъде се плаща, който и квото ще да ми говори си е така.
Патологиите са в Майчин Дом, щот там имат все пак такова отделение и е специализирано за това. И диабетичните майки са там. Амниоцентеза също се прави само там, де да знам що.

Дай са да раждаме в Майчин дом, щото там имали добра еди-сва-си клиника, ама аз не мога да забравя факта, че бях там и точно по това време се правеше профилактика на топлата вода и да не ви казвам за ква хигиена иде реч. И че не можеш да накараш санитарката да изфърли коша от веце-то, че прелива. И че бременни и раждали жени си влизат и излизат от болницата когато си поискат и никой не ги спира, а тва вече е против секва логика, щото всичко можеш да му докараш на това бебенце на няколко дни .. не ми ги хвалете изобщо тия.
И аз имах нужда от намеса след раждането за детето във 2-ра градска и получи всичко необходимо. Просто Майчин Дом не е това, което е било.
Тва случая пък с асансьора да не го припомням.

И 3 дни ако раждаш нормално, аз седях 8.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #9  
Стар 14th May 2010, 20:25
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valeto
Цитирай:
Първоначално написано от mira_mc
ами да - съгласна съм с теб! да се дадът 1500 само за "условията" май не си струва. Докторите със сигурност в например Токуда или Света София не са по-добри отколкото в Майчин Дом! Даже всички сложни случай ги карат там! патологии и т.н. - значи докторите са на ниво! тогава какво остава - докторите в майчин дом - най-добри , а се плаща 1500 за едните условия! е 3 дни са - ще се издържат! и не е курорт!
Дали са само условията, аз пък имам много познати, които са раждали на частно и не е само до условията, ами и до дофторите, и до акушерките, абе до всичко.
Плюс тва вече навсякъде се плаща, който и квото ще да ми говори си е така.
Патологиите са в Майчин Дом, щот там имат все пак такова отделение и е специализирано за това. И диабетичните майки са там. Амниоцентеза също се прави само там, де да знам що.

Дай са да раждаме в Майчин дом, щото там имали добра еди-ква-си клиника, ама аз не мога да забравя факта, че бях там и точно по това време се правеше профилактика на топлата вода и да не ви казвам за ква хигиена иде реч. И че не можеш да накараш санитарката да изфърли коша от веце-то, че прелива. И че бременни и раждали жени си влизат и излизат от болницата когато си поискат и никой не ги спира, а тва вече е против секва логика, щото всичко можеш да му докараш на това бебенце на няколко дни .. не ми ги хвалете изобщо тия.
И аз имах нужда от намеса след раждането за детето във 2-ра градска и получи всичко необходимо. Просто Майчин Дом не е това, което е било.
Тва случая пък с асансьора да не го припомням.

И 3 дни ако раждаш нормално, аз седях 8.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #10  
Стар 19th May 2010, 18:54
mira_mc mira_mc не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 17
По подразбиране

да ви кажа - все пшовече ме карате да се замисля!!!???? както мисля и над темата - секцио..... уфффф!!!!!!!!!! а в Света София някои раждал ли е? или да са му правили секцио там???
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РАЖДАНЕСОФИЯКЪДЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:58.