IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1611  
Стар 6th March 2014, 18:18
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

migla, честитооооо
Желая ти леко и бързо възстановяване и много положителни емоции с новите придобивки Да се похвалиш със снимки като се възстановиш
Отговори с цитат
  #1612  
Стар 6th March 2014, 18:21
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ай честито за новите секси цици, с пожелания за много здраве, щастие и берекет !

Не мога обаче да не спомена и някой привила, които сега трябва да спазваш след операцията. В никакъв случай не трябва да се печеш на плажа със горнище, това е много важно да го спазваш, защото ако се печеш със горнище на бански се получава температурен дисбаланс между импланта и околната тъкан и от конденза се отделя силиции, който може да те отрови.

Това става постепенно и след години може да имаш сериозни усложнение. Аз лично знам за два смъртни случая, но ако се печеш по монокини няма да имаш проблем.
Отговори с цитат
  #1613  
Стар 6th March 2014, 18:22
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ай честито за новите секси цици, с пожелания за много здраве, щастие и берекет !

Не мога обаче да не спомена и някой привила, които сега трябва да спазваш след операцията. В никакъв случай не трябва да се печеш на плажа със горнище, това е много важно да го спазваш, защото ако се печеш със горнище на бански се получава температурен дисбаланс между импланта и околната тъкан и от конденза се отделя силиции, който може да те отрови.

Това става постепенно и след години може да имаш сериозни усложнение. Аз лично знам за два смъртни случая, но ако се печеш по монокини няма да имаш проблем.
Направо ме уби тоя път
Отговори с цитат
  #1614  
Стар 6th March 2014, 18:27
Аватара на migla
migla migla не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Ами, че как, само да са за хвалене
Благодаря за подкрепата!
Отговори с цитат
  #1615  
Стар 6th March 2014, 18:32
Аватара на migla
migla migla не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ай честито за новите секси цици, с пожелания за много здраве, щастие и берекет !

Не мога обаче да не спомена и някой привила, които сега трябва да спазваш след операцията. В никакъв случай не трябва да се печеш на плажа със горнище, това е много важно да го спазваш, защото ако се печеш със горнище на бански се получава температурен дисбаланс между импланта и околната тъкан и от конденза се отделя силиции, който може да те отрови.

Това става постепенно и след години може да имаш сериозни усложнение. Аз лично знам за два смъртни случая, но ако се печеш по монокини няма да имаш проблем.
Хахах, позитивен човек си ти, пък напоследък все за смъртни случаи ти върви да пишеш .
Лятото ще направим една форумска среща тук, при мен на морето и ще видим кой с бански, кой не, кой ще мре
Отговори с цитат
  #1616  
Стар 6th March 2014, 18:47
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Честито и от мен! За печенето (аз сИрЙОзно) 1 година белезите не се пекат в никакъв случай!
Отговори с цитат
  #1617  
Стар 6th March 2014, 18:55
Аватара на migla
migla migla не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Честито и от мен! За печенето (аз сИрЙОзно) 1 година белезите не се пекат в никакъв случай!
Благодаря, Лил , с тях ще внимавам, ще ги крия. Аз и без зизите се печах гола, ма сега поне ще има какво да слагам в пустото горнище.
Ейй, обичЪм вЪ, сичките днес
Тегаво ми е, ту ме засърби нещо, ту се разбълбука, но като знам, че мина и ми е едно лекинкооо.
Отговори с цитат
  #1618  
Стар 6th March 2014, 19:02
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от migla Виж мнението
Благодаря, Лил , с тях ще внимавам, ще ги крия. Аз и без зизите се печах гола, ма сега поне ще има какво да слагам в пустото горнище.
Ейй, обичЪм вЪ, сичките днес
Тегаво ми е, ту ме засърби нещо, ту се разбълбука, но като знам, че мина и ми е едно лекинкооо.
Мигла честито и много радост да ти носят. Една година никакво печене без горнище нито на слънце нито в солариум.
Отговори с цитат
  #1619  
Стар 6th March 2014, 19:19
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Нема съ пуашиш.... и бълбукането и сърбенето са нормални. Бъди готова да ти изскочат очните ябълки ку 'земеш да кихнеш
Отговори с цитат
  #1620  
Стар 6th March 2014, 19:22
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Честито migla
Леко възстановяване
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:36.