IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1691  
Стар 15th March 2014, 19:55
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mai4eto Виж мнението
Здравейте, има ли някой от вас опериран лятото? Очертава се юли да ми е свободният месец, когато ще мога да се оперирам, но се чудя в жегите как ще ми понесе.
Сигурно е, че има. То за таз щуротия граници няма. 10-ти юли добре ли е? Аз си го избрах. Половин година по-късно все още мисля, че си беше добра идея.
И не е проблем изобщо да е лятото операцията. Какво те тревожи по-конкретно?
Отговори с цитат
  #1692  
Стар 15th March 2014, 20:29
mai4eto mai4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лина Виж мнението
Сигурно е, че има. То за таз щуротия граници няма. 10-ти юли добре ли е? Аз си го избрах. Половин година по-късно все още мисля, че си беше добра идея.
И не е проблем изобщо да е лятото операцията. Какво те тревожи по-конкретно?
Основно ме тревожи рискът от инфекции и евентуалното море месец по-късно, от което няма как да лиша децата.
Отговори с цитат
  #1693  
Стар 15th March 2014, 20:58
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Нема да се пуашиш от инфекции. Докторът си знае работата. А и ти ще се пазиш все пак. В къщи се спасяваш с климатик, не излизаш при 40 градуса. Ако това може да те успокои някак: в края на август катерих некви планини, а после една седмица на море. Но се пазих от слънцето де. То така или иначе си е по-добре да се пази човек.
Преди да избера дата, и аз се притеснявах дали е добре да е лятото, но прочетох доста неща в нета, и най се повлиях от една докторка, дето беше писала в блога си, че тези операции през лятото не са проблем и беше мн убедителна.

Последно редактирано от Лина : 15th March 2014 на 21:16
Отговори с цитат
  #1694  
Стар 16th March 2014, 11:23
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mai4eto Виж мнението
Основно ме тревожи рискът от инфекции и евентуалното море месец по-късно, от което няма как да лиша децата.
mai4eto - при мен операцията беше месец май, не беше супер жега, но си беше достатъчно топло.Но температурите няма защо изобщо да те тревожат - инфекция трудно може да се получи от топлина или горещина - все пак не сме средновековието. Освен това върху разрезите имаш залепена плътно водонепромокаема лепенка и мястото се третира с необходимите медикаменти.
Определено на морето, което планираш за месец след операцията - ти няма и не е желателно изобщо да ги показваш сисите на слънце, без бански, а за влизане във вода /море, басейн/ по добре избягвай. Особенно басейна е изключително място за удобен живот на безброй микози и едва ли е най-подходящото място за топене след операция.
Отговори с цитат
  #1695  
Стар 16th March 2014, 17:14
mai4eto mai4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от de_ni_ Виж мнението
mai4eto - при мен операцията беше месец май, не беше супер жега, но си беше достатъчно топло.Но температурите няма защо изобщо да те тревожат - инфекция трудно може да се получи от топлина или горещина - все пак не сме средновековието. Освен това върху разрезите имаш залепена плътно водонепромокаема лепенка и мястото се третира с необходимите медикаменти.
Определено на морето, което планираш за месец след операцията - ти няма и не е желателно изобщо да ги показваш сисите на слънце, без бански, а за влизане във вода /море, басейн/ по добре избягвай. Особенно басейна е изключително място за удобен живот на безброй микози и едва ли е най-подходящото място за топене след операция.
Мисля си, живот и здраве всичко ако е наред, че с някой от онези бански, чиито горници са дълги потници ще мога да изкарам толкова за няколко часа на ден покрай децата. Печене и къпане отпадат по принцип Ами да видим дали ще има час за консултация другия месец и лятото ще се похваля тук.
Отговори с цитат
  #1696  
Стар 16th March 2014, 19:39
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лина Виж мнението
Хеей, на цицки нови цицки цестито! От тук нататък ще е все по-хубаво, инджой дет са вика. Само ще кажа, че всяка минута с цици си струва всички терзания, мъки /ако е имало такива де/ и парички; както и съпротивата, оказана от близките срещу тази така „ненужна“ и „опасна“ операция; всичките клюки, измислени по наш адрес след операцията, даже и малкото ограничения, с които тр да се съобразяваме. А и лятото идва и аз вече нямам търпение да се разхождам по силикон и някое парцалче отгоре, колкот да н‘ кажат, че съм гола де.
Еваларка за тези думи, на такава жена мислеща по този начин бих и стиснал гърдата, ааа ръката исках да кажа, съжалявам грешка на езика При толкова цици тука е нормално и да се допускат и такива разговорни грешки

Тия жени дето ви завиждат и говорят разни неща си ги слагайте на ..... това са едни завистливи кучки, който ги е яд, че нямат такива хубави цици и по различни причини не биха си сложили силикон и толкова ги я яд, че не могат да имат и такива хубави цици, че говорят какви ли не глупости.

И това с парцалчето много ми хареса и колкото по оскъдно парцалче толкова по добре, защото това създава положителна енергия при мъжете, а колкото повече позитивни хора има, толкова по хубав ще е и света. Нека някой каже, че не съм прав. Ех ако бях жена с таквиа готини цици като вашите, как щях да си ги друсам в МОЛ-а, по улицата, в дискотеката и къде ли не






______________________________
Отговори с цитат
  #1697  
Стар 17th March 2014, 18:44
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Хахаха, ем даже и да си ги мачкаш, когат си искаш. Голям кеф си е.
Отговори с цитат
  #1698  
Стар 18th March 2014, 09:36
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лина Виж мнението
Хахаха, ем даже и да си ги мачкаш, когат си искаш. Голям кеф си е.

И това с парцалчето много ми хареса.
Отговори с цитат
  #1699  
Стар 19th March 2014, 09:53
Viki1701 Viki1701 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте момичета,
В събота и аз ще се похваля с нови придобивки.Ще ме оперира д-р Енчев.Не съм чела всичко от темата, но не видях някол да го коментира.Има ли оперирани при него?И стискайте палци.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:43.