IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #651  
Стар 29th July 2013, 08:39
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от scherzinger87 Виж мнението
Мацки, мерси много. На 7ми ми е операцията при Енчев. Ще се радвам , ако ми дадете някакви съвети , защото ми е много притеснено. Искрено благодаря
Енчев е и в моя черен списък, дано да се справи с теб.


[QUOTE=малко ангелче;791087] Момичета намерих си спортния сутиен на триумф в цума,но сега се чудя как ще съм 1 месец само с 1 сутиен...ако го пера с какво ще стоя докато съхне.А честно казано не ми се купуват 2 сутиена 75D,защото като спаднат отоците ще съм 75C.Вие какво бихте ме посъветвали?
И сега като видях 75C въобще не ми се сториха огромни.ама няма да ми сложат по-големи.[QUOTE=малко ангелче;791087]
Не ти трябват два сутиена. Аз си изкарах с един. Той е чашка С, който ми стягаше в началото, сега си ми става просто не ме стяга. За прането. Когато вече ми се позволяваше да го свалям за малко, аз го изпирах и го изсушавах на радиатора, което ставаше за половин час и пак го слагах. Тогава беше зима де, но сега в тези жеги пак ще изсъхва бързо.
Отговори с цитат
  #652  
Стар 29th July 2013, 10:47
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Тунинг,направо не е за вярване,че са 500 кубика импланти.Мале,аз като се зная ква съм откачалка нямаше да спя,за да дочакам да ги сменя с по-големи.Аз съм цицоманка голяма и трябва да преливат от всички страни като хвана гърдата
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #653  
Стар 29th July 2013, 13:55
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Тунингче разбирам ядът ти, щом би се харесала повече с по големи гърди, но в никакъв случай не трябва да тъжиш и да се чувстваш нещастна, защото гърдите наистина са ти страхотни и не го казвам това, за да те накарам да се почувстваш по добре !

Ако не можеш да го преодолееш и толкова те измъчва това, един ден може да си ги подмениш с по големи ако имаш възможност, но повярвай и с тези ти гърди в момента, ще предизвикаш вихрушки в душата на всеки един мъж
Знам, че по важно за вас е вие да си се харесвате и на второ място е, какво мислят другите, но не трябва да се пренебрегва и одобрението на околните, защото реално ние тези промени ги правим точно заради тях !
Отговори с цитат
  #654  
Стар 29th July 2013, 13:59
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Знам, че по важно за вас е вие да си се харесвате и на второ място е, какво мислят другите, но не трябва да се пренебрегва и одобрението на околните, защото реално ние тези промени ги правим точно заради тях !
МОляяя???
Защото реално правим промени точно заради другите????Ти добре ли си,май не си спал ,хахахахаа
По-голяма глупост не бях чела от доста време насам.
Телата са си наши и правим промените в наша чест,а не заради други хора.От любов към себе си,а не защото другите са важни
Аз лично не живея за одобрението на другите,има ли тук други такива жени?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 29th July 2013 на 14:03
Отговори с цитат
  #655  
Стар 29th July 2013, 14:07
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
МОляяя???Защото реално правим промени точно заради другите????Ти добре ли си,май не си спал ,хахахахаа
По-голяма глупост не бях чела от доста време насам.
Телата са си наши и правим промените в наша чест,а не заради други хора.От любов към себе си,а не защото другите са важни
По принцип ми е направило впечатление, че много хора смятат, че една жена държи да е красива заради чуждо мнение. Понеже мен, в моя град са ме записали като тотално издухала гарнитурите заради това, че на моите години аз спортувам. Една позната след едно мое бягане ми казва - "твоето па вече е някаква мания. И какво ако имаш целулит, ти не носиш къси поли и ходиш на плаж един месец в годината, пък и си на 35 години, какво значение има толкова един целулит, кой ще ти го види толкова".
Други пък ми казват - "Ти нещо започваш да издребняваш, ти си слаба защо спортуваш и тичаш".
Трети - " Ма защо се хабиш , ти в момента нямаш гадже".
Общо взето ситуацията е страшна.....
Отговори с цитат
  #656  
Стар 29th July 2013, 14:10
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
По принцип ми е направило впечатление, че много хора смятат, че една жена държи да е красива заради чуждо мнение. Понеже мен, в моя град са ме записали като тотално издухала гарнитурите заради това, че на моите години аз спортувам. Една позната след едно мое бягане ми казва - "твоето па вече е някаква мания. И какво ако имаш целулит, ти не носиш къси поли и ходиш на плаж един месец в годината, пък и си на 35 години, какво значение има толкова един целулит, кой ще ти го види толкова".
Други пък ми казват - "Ти нещо започваш да издребняваш, ти си слаба защо спортуваш и тичаш".
Трети - " Ма защо се хабиш , ти в момента нямаш гадже".
Общо взето ситуацията е страшна.....
ВЪЙЙЙЙ,АХХААХХАА.Какво мислене...съжалявам ги такива хора.
То и мене ми мислят за луда,че тренирам докато съм бременна,хахаа
Дали си мислят,че искам да навредя на детето или го правя заради тях,аххахаа.Малеее много е смешено
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 29th July 2013 на 14:12
Отговори с цитат
  #657  
Стар 29th July 2013, 14:30
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
МОляяя???
Защото реално правим промени точно заради другите????Ти добре ли си,май не си спал ,хахахахаа
По-голяма глупост не бях чела от доста време насам.
Телата са си наши и правим промените в наша чест,а не заради други хора.От любов към себе си,а не защото другите са важни
Аз лично не живея за одобрението на другите,има ли тук други такива жени?
Разбира се, че всеки човек иска да изглежда по добре, точно заради околните и смешно ако някой каже, че това не е така. Моментално ти давам пример, възможно най лесния за асимилиране:

Представи си, че се стане някакво бедствие и всички хора на земята измрат и останете само ти и някой хирург, който може да прави всякакви разкрасяващи операции и процедури, тогава били си направила по големи гърди и други корекции, за да се почувстваш по добре ???

Разбира се, че всеки човек иска да промени нещо във визията си към по добро, за да бъде по привлекателен и по харесван от околните, което всъщност го кара да се чувства по добре и да има по високо самочувствие !
Отговори с цитат
  #658  
Стар 29th July 2013, 14:34
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Представи си, че се стане някакво бедствие и всички хора на земята измрат и останете само ти и някой хирург, който може да прави всякакви разкрасяващи операции и процедури, тогава били си направила по големи гърди и други корекции, за да се почувстваш по добре ???

Разбира се, че всеки човек иска да промени нещо във визията си към по добро, за да бъде по привлекателен и по харесван от околните, което всъщност го кара да се чувства по добре и да има по високо самочувствие !
РАЗБИРА СЕ,ЧЕ БИХ.Що за глупав въпрос,ама ти верно си вярваш...смях голям с тебе.
Променила съм някои неща във визията си,не защото не съм била харесвана от околните,а защото аз не харесвах тези неща в себе си!ФАКТ Хората си ме харесваха и преди,но аз не харесвах някои неща.Сега съм удовлетворена,не защото те ме харесват повече,а защото аз се харесвам и приемамДоволен ли си вече?
Приеми,че хората са различни,а не всички са стереотипи!
И тъй като сме в раздел мамопластика казвам не за първи път,че и с предишните гърди мъжете си бяха луди по мен,НО АЗ СЪМ ТАЗИ,КОЯТО ИСКАХ 3 ПЪТИ ПО-ГОЛЕМИ ГЪРДИ.Представях си се с тях още като ученичка,въпреки че изпълвах сутиена и момчетата постоянно ме сваляха И да вметна,че мъжът до мен тогава ме умоляваше в продължение на една година да не си оперирам гърдите,но аз въпреки това го направих на своя глава.Никой друг близък не знаеше за моето намерение.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 29th July 2013 на 14:46
Отговори с цитат
  #659  
Стар 29th July 2013, 14:58
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

КЪДЕ ВИДЯ ДА СЪМ КАЗАЛ, ЧЕ ЖЕНИТЕ ПРИБЯГВАТ ДО КОРЕКЦИИ И ДРУГИ ПРОЦЕДУРИ, САМО ЗАЩОТО СЕ ЧУВСТВАТ ГРОЗНИ И НЕ ПРИВЛЕКАТЕЛНИ ?

Всяка жена иска да е по хубава и повечето жени, който си променят нещо са си били много харесвани и преди това, това всеки го знае. То е ясно, че всеки го прави, за да се почуства по добре в собствената си кожа, но това дето ми казваш, че ако останеш сама на света и пак би си направила такива подобрение, за мен е достатъчно и повече с теб няма да споря по този въпрос !

Отговори с цитат
  #660  
Стар 29th July 2013, 15:04
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
КЪДЕ ВИДЯ ДА СЪМ КАЗАЛ, ЧЕ ЖЕНИТЕ ПРИБЯГВАТ ДО КОРЕКЦИИ И ДРУГИ ПРОЦЕДУРИ, САМО ЗАЩОТО СЕ ЧУВСТВАТ ГРОЗНИ И НЕ ПРИВЛЕКАТЕЛНИ ?

Всяка жена иска да е по хубава и повечето жени, който си променят нещо са си били много харесвани и преди това, това всеки го знае. То е ясно, че всеки го прави, за да се почуства по добре в собствената си кожа...
Никъде не си написал това,че жените прибягват до корекции,защото се чувстват грозни и непривлекателни,но написа,че го правим най-вече заради другите и породеното самочувствие от това,КОЕТО ПРИ ДОСТА ОТ НАС НЕ Е ТАКА!
Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Разбира се, че всеки човек иска да изглежда по добре, точно заради околните и смешно ако някой каже, че това не е така.

Разбира се, че всеки човек иска да промени нещо във визията си към по добро, за да бъде по привлекателен и по харесван от околните, което всъщност го кара да се чувства по добре и да има по високо самочувствие !
Не,не е разбира се,че всеки човек променя визията си в името на околните,в голяма грешка си И,ако мислиш,че самочувствието се изгражда на база визия и от това как го възприемат околните пак ще ти кажа,че не е точно така Но това е съвсем друга тема и не е за тук.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 29th July 2013 на 15:12
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:03.