IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #661  
Стар 29th July 2013, 15:16
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

За мен е много важно да харесам АЗ образа от огледалото. Никой не забелязва целулита ми. Никой не ми е правил проблем за липсата ми на гърди преди. Харесвана жена съм цял живот със или без цици или целулит. И да спра да държа на тези неща, съм сигурна, че пак ще ме харесват. Но аз го правя за себе си, Искам АЗ да се харесвам. И наистина съм убийствено самокритична. Може би ако остана сама в света без огледала и да нямам възможност да се видя отстрани да не съм толкова самокритична, но иначе нищо не би ме спряло да се поддържам.
Както отговорих на онази моя позната, дето ми каза, че не нося къси поли така че кой ще ми вижда целулита, така отговарям и тук - АЗ го виждам този целулит.

Последно редактирано от Шоки : 29th July 2013 на 15:19
Отговори с цитат
  #662  
Стар 29th July 2013, 15:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
И наистина съм убийствено самокритична. Може би ако остана сама в света без огледала и да нямам възможност да се видя отстрани да не съм толкова самокритична, но иначе нищо не би ме спряло да се поддържам.
Напълно те разбирам,защото и аз съм така.Но дори да остана без огледала пак ще се виждам,защото очите ми улавят и на-малката промяна в мене.Мога да извърна поглед и да видя част от състоянието на бедрата и задните части,също като хвърлям поглед отгоре за предна част на тяло.Зорко като орел,хахаах.Наистина не знам да има нещо,което би ме спряло да се подържам.
Даже съм получавала забележки относно това колко съм самокритична.Забелязвам и най-дребни детайли.
Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Както отговорих на онази моя позната, дето ми каза, че не нося къси поли така че кой ще ми вижда целулита, така отговарям и тук - АЗ го виждам този целулит.
АМи точно на място!И аз така правя
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 29th July 2013 на 15:26
Отговори с цитат
  #663  
Стар 29th July 2013, 15:44
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

По скоро тези неща са на под съзнателно ниво и вие не може да ги възприемете и за това дадох примера със това, ако останем сами на света, дали пак щяхме да обръщаме такова внимание на външният си вид. Гарантирам ви, както и за мъжете, че ако се озовем в ситуация да сме сами на света, въобще няма да ни интересува как изглеждаме със или без огледала около нас. Вие сега няма как да го осъзнаете това, то трябва да ви се случи и тогава ще го разберете.

Вие тука говорите за негативни мнения на околните, а такива мнение трябва да се игнорират, те са базирани най вече на завист, злоба и други такива фактори. Положителните мнение и одобрението обаче, винаги карат човек да се почувства добре и това е най важното.

Ако един човек въобще не му пука за това дали го харесват околните, той никога няма да почувства нищо, ако някой му направи комплимент за това как изглежда, а вие знаете, че това не е така и на всеки му е приятно, когато му правят комплименти.

Ако на никой не му пука как го възприемат, то тогава никога няма да му стане неприятно, ако някой каже нещо лошо за него, както и няма да почувства нищо и в случая, когато някой каже хубава дума и комплимент !!!
Отговори с цитат
  #664  
Стар 29th July 2013, 15:56
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ако един човек въобще не му пука за това дали го харесват околните, той никога няма да почувства нищо, ако някой му направи комплимент за това как изглежда, а вие знаете, че това не е така и на всеки му е приятно, когато му правят комплименти.

Ако на никой не му пука как го възприемат, то тогава никога няма да му стане неприятно, ако някой каже нещо лошо за него, както и няма да почувства нищо и в случая, когато някой каже хубава дума и комплимент !!!
Пука ми единствено за мнението на близките ми,но за околните хич
И да,прав си,че не ми пука за това дали казват положителни или отрицателни коментари.Такава съм си и тва е,добре ми е така
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #665  
Стар 29th July 2013, 18:09
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Пуф, това което се опитваш да кажеш с толкова много думи е, че общественото мнение е изградило през годините образът за "красота". Медиите непрестанно ни натрапват кое е красиво и кое не. Колкото и да твърдим, че правим всичко заради себе си, то до голяма степен е повлияно от обкръжаващата ни среда... от това, което ни е наложено като еталон за красота. В средновековието на почит е било закръгленото женско тяло. Сега се стремим да сме в добра форма и да нямаме излишни тлъстинки... епа как не... естеВствено, че го правим само заради себе си

Ако по списанията и билбордовете не висяха жени с големи пищни бюстове надали някоя от нас щеше да се подлага на такава корекция. Ако всички се прехласваха по носове тип не стой под стрелата (използвам сравнението, за да разсмея аудиторията, а не да обидя някого) надали някой щеше да се подлага на ринопластика.

Всичко опира до това какво обществото като цяло възприема за "красиво".... нищо, че се бием в гърдите как го правим само за себе си.
Отговори с цитат
  #666  
Стар 29th July 2013, 18:34
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Стига сте влизали в споровееее !!!
Мариса , чакам да навърша 6 месеца и ще ги сменя живот и здраве , немога да се примиря с размера , дори и да направя грешка ...
Пуф , благодаря за милите думи... Естествено , че Соянов ми ги прави , аз само на неговия скалпел имам доверие за сега
Отговори с цитат
  #667  
Стар 29th July 2013, 19:38
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Стига сте влизали в споровееее !!!
Аз не споря, просто си изказвам позицията. Знам, че е трудно да се разбере от много хора, но няма да изпадам в повече обяснения. Иначе аз Пуфпаф си го обичам и му се радвам. Няма нужда винаги да сме на едно и също мнение, за да се уважаваме.
Отговори с цитат
  #668  
Стар 29th July 2013, 19:58
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Няма нужда винаги да сме на едно и също мнение, за да се уважаваме.
Prava si , hora razlchni , vkusove ralichni ...
Отговори с цитат
  #669  
Стар 29th July 2013, 20:31
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Аз не споря, просто си изказвам позицията. Знам, че е трудно да се разбере от много хора, но няма да изпадам в повече обяснения.
Аха,кви спорове..кви глупости пак.Просто тук има хора,които не приемат различно от тяхното мислене.И се опитаха всячески да втълпят,че сме в грешка и едва ли не смешни,ахаха.А по времето когато още съм искала големи гърди не е имало билбордове с голи женски гърди,нито съм имала възможност да разглеждам списания,за да зная какво е набирало сила да се наложи!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #670  
Стар 29th July 2013, 21:31
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Разбира се, че някакво различие в мненията по даден въпрос, няма как да развали едно приятелство, поне от моя страна. Може да е виртуално приятелство, но вие все пак сте реални и аз не веднъж съм казвал, че ви чувствам, като приятели и не е задължително и вие да ме приемате за такъв !

Със сигурност съм допускал грешки, но мога със ръка на сърце да кажа, че не съм имал лоши чувства към никой от вас и ако някой се е почувства засегнат или обиден от мен, то е било защото не съм се изразил правилно или е било под влияние на някакви емоции. Все пак ако пък няма спорове представете си колко ще е скучен света, ако всички сме на едно мнение, това си е скууууука

На Тунигче мога само да и пожелая да и се получат толкова хубави по големите гърди, както и тези в момента, който имат чудесна форма. На твоето тяло ще стоят много добри и по големи гърди и ще са симетрични и в това няма съмнение, щом казваш, че тези идват и по малки спрямо ханша, значи може и по големи ! Усещам, че ще се получи нещо страхотно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:11.