IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #711  
Стар 6th August 2013, 20:46
еti123 еti123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от FarNiente Виж мнението
еti123 сега се проверих и забелязах, че това твърдото при мен почти е изчезнало (аз съм на 6 седмици). Кремчето сякаш не заличава белезите засега, но умекотява тази твърдина определено.
Добре дошла и много да им се радваш!


FArNiente,аз съм на 3 седмици,почвам 4-та и днес вече забелязах ,че са ми паднали коричките.Ти с какво кремче се мажеш?
Отговори с цитат
  #712  
Стар 6th August 2013, 20:54
FarNiente FarNiente не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 11
По подразбиране

С дерматикс - вече почти месец, ама промяна за сега няма. Е не се оплаквам, защото не са дебели белези, но се надявах лилавото да изчезне. Мажа и чакам...
Отговори с цитат
  #713  
Стар 6th August 2013, 21:16
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Момичета, това твърдото са вътрешните шевове. Така ми обясни Стоянов тогава...
Ще омекне постепенно
Отговори с цитат
  #714  
Стар 6th August 2013, 22:02
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Относно белезите, питах Стоянов и той ми каза с нищо да не се мажа. А и от изчетеното от тук за момичета мазали се с какво ли не и ефект нулев не съм се мазала. Обаче белези си имам. И се дразня, защото гърдите ми изглеждат съвсем естествено и никога не би се предположило, че имам силикон. Ама белезите издават. Ако, все пак , има някой преборил белезите да пише как.
Отговори с цитат
  #715  
Стар 6th August 2013, 22:23
еti123 еti123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 35
По подразбиране

Аз да ви кажа,относно разреза съм мнооогооо доволна.Стоянов се е справил перфектно в това отношение!Това,което виждам сега ,след падането на коричките е една супер бледа тънка черта като конец.Днес направих първия си солариум.,но с лепенки.Казаха ми,че изрично една година трябва да пазя белезите от слънцето.
И все пак реших малко и кремче да включа,"барем" поомекне там...
Отговори с цитат
  #716  
Стар 6th August 2013, 22:25
еti123 еti123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 35
По подразбиране

Дано по скоро поомекне,че там единствено все още нямам чувствителност(когато докосна с ръка ,все едно друга кожа пипам).Утре ще трябва да ходя обаче за сутиени,тази работа със старите хич няма да я бъде....Днес се измъчих с един...
А Контрактубекс добре ли е като вариант? Бях чела някъде и за друго кремче,но сега се сещам само първата му буква З.

И искам да си сложа профилна снимка,но не става и не става?! Що така?

Последно редактирано от еti123 : 6th August 2013 на 22:30
Отговори с цитат
  #717  
Стар 7th August 2013, 14:33
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ако леко масажирате белезите с възглавничката на пръста по-бързо ще се разнесат "възлите" (ама не на сухо... слагайте някакво кремче). Както Симона е писала по-горе, това втвърдяване се дължи на вътрешните шевове. Кремовете против белези помагат ако сте предразположени към образуване на релефни белези (келоиден цикатрикс). При пресни белези много помага слуз от оФлюв но трябва зверско постоянство... поне 3-4 месеца сутрин и вечер до припадък

Можете да се плескате с каквито и да е гелчета против белези, но резултатът обикновено е един и същ с мазане или без. Аз се мазах обилно с кво ли не и белезите са тънки като конче, но ги има... и без мазане щяха да са същите, защото аз не съм предразположена към образуване на келоиди.
Отговори с цитат
  #718  
Стар 7th August 2013, 14:51
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Момичета,
аз съм нова във форума и признавам, че все още не съм изчела всичко, но докато чета и размишлявам, ще ви задам няколко въпросчета.
След 2 раждания и респ. 2 кърмения бюстът ми естествено се развали и ми се иска да нанеса малко корекции. Все още не съм се консултирала с пластичен хирург и не знам дали ще се налага повдигане или само импланти, които да запълнят кожата. Ситуацията не е плачевна - в смисъл - има птоза, но ареолите не сочат надолу, ами просто си е увиснал бюста и се е поизпразнил откъм съдържание. Искам след поставяне на имплантите, гърдите ми да изглеждат естествени, без да преливат от деколтето - просто нормален, стегнат бюст. И сега, като ви чета, се чудя какви кубици да избера - аз съм 168/54 кг., 75 см. подгръдна/88 гръдна обиколка - сутиен 75 C/D - винаги съм имала бюст и затова не ме блазнят големите гръдни обиколки. Целта ми е след поставяне на имплантите, гръдната ми обиколка да не е повече от 92-93 см. - такава беше преди раждането на баткото. Помагайте се сега с кубиците - мислех си за 250 cc, анатомични???
Другият ми въпрос е И. Стоянов или Тепавичарова - при втория случай ме притеснява дългия престой в болницата и че няма кой да гледа децата.
Мислите ли че след операцията ще мога да се грижа за малкия ми син - той е на 1 г. и 5 мес. - да го вдигам, да го гушкам...обичайните неща.
И още много въпроси ме вълнуват, но стана прекалено дълъг поста и ще ги запазя за по-нататък.
Отговори с цитат
  #719  
Стар 7th August 2013, 15:31
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Флъфи, когато има птоза особено при голям бюст (защото ми се струва по описанието, което даваш, че бюстът ти е голям) няма как ние да ти даваме съвети.

Ако се прави мамопластика без повдигане и обиране на кожа при всички случаи имплантите трябва да са ултра висок профил. Имай предвид, че поставянето е под гръдния мускул и ако са малки няма как да "изпънат" собствената ти жлезна тъкан. Ходи на консултации и при двамата и виж какво ще кажат.... каквото и да кажем ние тук само ще те заблудим.


Детенце няма да можеш да вдигаш, а гушкането трябва да е много внимателската.
Отговори с цитат
  #720  
Стар 7th August 2013, 16:43
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Флъфи , Лилиана е права. Пластичния хирург най-добре ще ти отговори на въпросите. Обясняваш му всичко това и ще те разбере. Поне Стоянов разбира.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:19.