IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #721  
Стар 7th August 2013, 17:24
еti123 еti123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 35
По подразбиране

Флъфи, и аз бях с птоза-Стоянов я определи между 1ва и 2ра фаза, зърната ми също не гледаха надолу ,ами си бяха нормални.Просто горния ми полюс се беше изпразнил и имаше само кожа.Аз затова и първо мислех кръгли импланти,но Стоянов ми каза,че при птоза е абсурдно,(просто естетически нямаше да стоят хубаво,а идеята беше да слизат плавно отгоре и след това да изпънат долната част,която каза,че също е проблем )затова ми предложи анатомични и то ултра висок профил и модела LX.Първо като ги гледах в таблицата ми се видяха доста налята долна част и се чудех дали няма да ми стоят като виметаМного се притеснявах дали ще ми се изпънат така хубаво,но сега се гледам и всичко е ок на този етап.Радвам се ,че го послушах.И не съм се стремяла към голям бюст,а също като теб исках нормален и стегнат.Аз съм висока 170см и 52 кг.

Последно редактирано от еti123 : 7th August 2013 на 17:29
Отговори с цитат
  #722  
Стар 8th August 2013, 08:29
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от FarNiente Виж мнението
еti123 сега се проверих и забелязах, че това твърдото при мен почти е изчезнало (аз съм на 6 седмици). Кремчето сякаш не заличава белезите засега, но умекотява тази твърдина определено.
Честито ви и на двете и с много здраве да си ги носите. Ако ви се пущат снимки да заформим още по-голям мУхабеД?
Отговори с цитат
  #723  
Стар 8th August 2013, 08:33
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Шоки, Лилиана, прави сте, че след консултация с хирурга нещата ще изглеждат много по-ясни, но на мен ми се искаше да имам предварително позиция по отношение на кубиците - гледам, че се провежда своеобразна борба с лекаря, относно големината на имплантите, та си викам, че трябва да съм наясно със себе си.
Ети123, моята ситуация е много сходна с твоята - за същите поражения на гърдите става въпрос, но твоите 410 сс ми звучат адски много. Аз имам приятелка с моите пропорции преди да си сложи импланти - 350 сс и сега е с доста голям бюст, поне за моите виждания. Не знам при теб какво е било изходното положение - каква чашка сутиен носеше преди да се оперираш?
Аз до края на месеца съм във Варна и ми минава през ума да си направя една консултация тук при Заякова, за да имам все пак едно мнение. Чета много добри отзиви за нея и че не била привърженик на много големите гърди, та ще взема да отида да чуя мнението й.
Отговори с цитат
  #724  
Стар 8th August 2013, 08:48
еti123 еti123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Честито ви и на двете и с много здраве да си ги носите. Ако ви се пущат снимки да заформим още по-голям мУхабеД?
Благодаря, Ина! :*:*
Срам,не срам ще се пробвам да се снимам,но нямам снимки от преди.Единствено имам при Стоянов за картотеката му ))

Флъфи, в началото и на мен ми се сторих доста кубици,но повярвай ми сега виждам,че Стоянов правилно ме е преценил.Аз хич не искам огромни гърди,затова и той ми каза,че тези са идеални( а той определя размера(кубика) на базата на взети мерки от него по време на прегледа).Показа ми схемата ,по която се е ориентирал и сантиметрите , в които трябваше да се вмъкна( 1-2 см в повече не са проблем).
Преди бях чашка Б, а сега май отивам към Д ,все още не съм си купила нови сутиени,определено старите няма да свършат работа.
Виждала съм и 350 кубика на други жени,които ми се струваха по огромни, мисля ,че всеки модел и всички кубици, стоят по различен начин на всяка жена ,заради структурата и.


П“С. Дори имах асиметрия и лявата гърда беше по увиснала, той каза,че ще се постарае да оправи това и го стори.

Последно редактирано от еti123 : 8th August 2013 на 09:43
Отговори с цитат
  #725  
Стар 8th August 2013, 08:51
еti123 еti123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 35
По подразбиране

Понеже не искам да качвам снимки тук(в смисъл да са видни за всички),има ли друг начин ,по който да ви изпратя снимките ,да хвърлите едно око?
Отговори с цитат
  #726  
Стар 8th August 2013, 09:58
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Кубиците стоят различно на всяка жена. Аз съм с 320 кубика и съм с най-малките гърди тук. Такива си ги и исках. Но имаше една потребителка, която беше 295 и бюста и изглеждаше доста внушително. Така че ние и да искаме не можем да те ориентираме за кубици. Това само хирурга може да ти каже след като те измери.То за това като отидеш на консултация те измерват. За Заякова съм чула добри мнения, но аз съм оперирана при Стоянов и мога да гарантирам, че има много добро око и каквото поискаш това ще получиш. Просто трябва да му обясниш какво искаш. Той ще ти избере кубиците и профила и марката имплант най-подходящ за теб.
Отговори с цитат
  #727  
Стар 8th August 2013, 16:52
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еti123 Виж мнението
Понеже не искам да качвам снимки тук(в смисъл да са видни за всички),има ли друг начин ,по който да ви изпратя снимките ,да хвърлите едно око?
Можеш да пратиш снимки чрез лично съобщение към някой, но май трябва на всеки поотделно (не знам дали има опция да изпратиш на няколко потребителя едновременно). Ако ти се праща, аз чакам.
Отговори с цитат
  #728  
Стар 8th August 2013, 20:18
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Аз също искам снимки, ако ти се пращат
Отговори с цитат
  #729  
Стар 11th August 2013, 17:11
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Честито Ети!!!Със здраве да си ги носиш,и много да им се кефиш..
Може ли да ми пратиш снимчица на ell2@mail.bg ?! Благодаря предварително... (или на лични,зависи как ти е удобно)
Отговори с цитат
  #730  
Стар 11th August 2013, 17:29
Аватара на mucko
mucko mucko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 32
По подразбиране

Да попитам колко време след операцията може да се ходи без сутиен през деня? Имам разни роклета и бюстиета и да питам дали ще се класирам за това лято или за другото Оперирана съм преди 45 дни. И за тези които видяха моите снимки-да ви кажа,че разликата в двете гърди след спадането на отоците си остана,даже и се увеличи.Септември съм при Стоянов и ще видим какво ще правим
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:33.