IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #791  
Стар 21st August 2013, 08:41
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

възможно е да се натоварва, а и си е химия, но пък като чета за вредите от слънцето и...така правя. Ако някой от момичетата знае повече кое трябва и кое не да правим за наше добро може да напише
Отговори с цитат
  #792  
Стар 21st August 2013, 09:36
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Ако знаете добър дерматолог за химичен пилинг дайте координати. Имам едно старо петно на челото. Иначе останалите петна ги получавам през лятото и след това с разни избелващи кремове ги попреборвам, но пък тези кремове доста агресивно действат на кожата ми-дехидратират я и много изсушават.
Отговори с цитат
  #793  
Стар 21st August 2013, 10:46
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Тити,недей да слагаш толкова често.Подновяването с фактор трябва да става когато си на планина или на море.За в града един път на ден е напълно достатъчно
Аз лично не слагам,защото фон-дьо-тенът ми е с фактор 25.Само на море и планина ползвам висока защита.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #794  
Стар 21st August 2013, 12:54
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

ох, ми то аз съм на морето, всъщност по улиците слънцето пече пак толкова силно колкото и на плажа
Отговори с цитат
  #795  
Стар 21st August 2013, 15:00
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
ох, ми то аз съм на морето, всъщност по улиците слънцето пече пак толкова силно колкото и на плажа
Да,зная че си морска.Мисълта ми беше като си на плажа.За из града не е нужно през 2 часа,прекалено е.Така пише в инструкциите,а и така са ми казали дерматоложката и козметичката ми в Есте Клиник Просто я пренатоварваш с козметика е моето мнение.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #796  
Стар 22nd August 2013, 12:02
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

ох, то и аз така си мисля, че я натоварвам тази моята кожа. Но незнам с кой да се консултирам и на кого да вярвам че ще ми каже правилно колко често да се мажа
Отговори с цитат
  #797  
Стар 22nd August 2013, 12:47
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Е как така не знаеш,пише го на листовка и тн.Аз ползвам на Ла Рош Посей,защото са най-висок клас в слънчевата защита.А и Денкова и екипа й от козметици няма да ме лъжат,я Тва е елементарно просто и логично,че в планината като си на високо най-те лови слънцето,на морето е същото
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #798  
Стар 22nd August 2013, 13:18
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

в листовката не пише, моят който ползвам е детски, понеже е съвместим с атопичния дерматит, който имам от бебе и от който не успях да се отърва и до ден днешен.
А навсякъде, където чета пише, че фактора се подновява на 2 часа.
Отговори с цитат
  #799  
Стар 22nd August 2013, 13:26
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
в листовката не пише, моят който ползвам е детски, понеже е съвместим с атопичния дерматит, който имам от бебе и от който не успях да се отърва и до ден днешен.
А навсякъде, където чета пише, че фактора се подновява на 2 часа.
Ами защото е детски,предполагам
Само детските ли са съвместими с АД?Кой твърди това?
А знаеш ли,че АД се лекува?Също така се отключва при много бебета в следствие на ваксини.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 22nd August 2013 на 13:28
Отговори с цитат
  #800  
Стар 22nd August 2013, 13:57
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

просто не съм срещала фотозащита да е съвместима с Ад, освен този, който използвам.
Знам, че АД се лекува, но при бебетата, а също и в детска възраст, то се израства, ако се започне навременно лечение.
Сега много бебчета правят АД, но майките са запознати и ако си хванат добър доктор нещата се стопират.
При мен обаче са ме лекували с най-тежката артилерия от бебе, Флуцинар...тогава е нямало алтернатива никаква.
Опитах да се справя с хомеопатия, но се докарах до болница...и я спрях.
Мариса, ако знаеш нещо, сподели моля!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:49.