IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd September 2006, 14:37
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране Издънките;)

А какво ще кажете тук да споделяме заедно издънките...да има тема "Да отслабнем заедно"...и други подобни, но най-тежките моменти(след повечко непредвидено похапване )може да ги споделяме тук, ако искате...по-леко ще се справяме, когато споделим...и все пак най-важно е след всяка една издънка да не се отказваме, а продължим добър режим без да си казваме "Е край, това беше, вчера се натъпках, хайде и днес...и утре...защо изобщо да се мъча с теи диети и режими".И така - Кой ще е първи?
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd September 2006, 14:45
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Да не ти прозвучи гадно,но пожелавам на всички гладуващи да не им се налага да пишат в тази тема
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd September 2006, 16:15
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

това забравих да го пожелая мм даа ...но все пак ако се случванека споделят
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd September 2006, 16:26
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Как звучи само – „на всички гладуващи”. Все едно сме в концлагер или в третия свят. Хайде де съвземете се. Ние не сме гладуващи. Спазваме хранителен режим това е. Гледаме с какво си тъпчем стомасите.
Хайде да споделя аз – вчера се наложи да обядваме набързо. Бях на чуждо място и ми предложиха хот дог. Не можех да откажа. Едва го погълнах, освен това бях много гладна. След това стомаха ми така крещя и се нерви за тормоза на който го подложих.... ама какво да се прави.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd September 2006, 17:08
dimi4 dimi4 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Sofiа
Мнения: 51
По подразбиране

Започнах добре деня-с тренировка във фитнеса и овесени ядки с нискомаслено кисело мляко.Прибрах се преди малко,бясно гладна и понеже в къщи тъкмо бяха купили топли соленки,а да почна да режа салати нямаше време,познайте какво се случи на соленките. В момента съм страшно подута и с невероятни киселини,но да ми е за урок
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd September 2006, 18:12
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Докато делите храната на разрешена и ЗАБРАНЕНА, няма да сте доволни от себе си.

Не е прегрешение да се яде, момичета. Прегрешение е да се ядат глупости НЕПРЕКЪСНАТО.

Един чипс или един шоколад на седмица няма да ви направят 100 кила. Чувството за вина е пагубно.
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd September 2006, 19:51
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

аз днес хапнах макова кифла с прясно мляко(две лъжици захар и какао,не мога да го пия без нищо, мн ми е гадно ),две бисквитки (като тези Принц - две залепени и вътре крем)обяд добре - пълнена чушка с ориз, една филийка хляб...и после ...8парчета шоколад Милка(от този детския млечен) ...трябваше да спра след трето, но.... ...вечерях два сандвича с кашкавелено руле и руска салата, за десерт филия с масло и мед...и сега по-късно ще хапна едно кисело млекце като ми се дояде нещо ОБАЧЕ....мисля,че все пак компенсирах валко хапването с 30мин тае-бо и 45 мин велоаргуметър(изгорих от него 350кал)...поне 500-600 калории съм ги изгорила - тъкмо шоколада и кифлата да кажем
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd September 2006, 20:27
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

cocolino, как точно определи какво е изгорено? може само чушката + млякото + захарта + какаото + ориза. другото да си стои в теб като мазнинки.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd September 2006, 20:51
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

ааа амии нз, казвам това, което ми се иска да е изгорено
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10th October 2006, 08:23
mikse mikse не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 106
По подразбиране

Леле Cocolino трябва дя се радваш, ако при тия количества храна си във форма.Аз въобще не мога да си мисля за такова хранене -кифла с мляко...филиика с мед ....леле.А за издънките и на мен понягока ми пада пердето.....вчера вечерта, вече ми беше писнал постоянния глад и хапнах 1 филийка хляб със сирене и домат...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Издънките
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:27.