IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 27th January 2007, 16:42
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Аааааааааа, как ще се откажа душко...
ОК съм, само дето вчера не ядох един и същи зеленчук, ами разнообразих малко...
Днес до момента съм изрядна, само дето довечера ще ходим в едно заведение, в което е много вкусно и ще трябва да ям суха прЪжола със салата...
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #102  
Стар 27th January 2007, 17:02
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Еее не са чак толкова сухи пържолките. Хапни 2 пилешки пържоли с голяма салата и си ок.Аз тази вечер ще имам много работа,та и аз мисля да направя така,като имаш в предвид,че ще хвърча като,хеУикоптер чаааак до към 9 сутринта,а може и по късно.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #103  
Стар 27th January 2007, 17:10
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Неле, ммммммм... такова.... ...
...може ли да опъна една водка тая вечер....
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #104  
Стар 27th January 2007, 17:27
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

По принцип не може,но аз си подпиивам.Вчера пих 2 чаши шампанско,а ония ден..... не ме питай колко съм пила.Не мисля,че една водка ще развали целия режим.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #105  
Стар 28th January 2007, 12:27
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Малииииии , снощи се поизложих, щото пих 150 гр. водка, ядох кипърска салата в която имаше риба, домати, марули и царевица и за капак си поръчах качамак , обаче беше истински и направо с върховен вкус
Е, днес пак съм на таратор
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #106  
Стар 28th January 2007, 15:28
Denise Denise не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 17
По подразбиране

Ох,помислих,че само аз съм предала фронта снощи.Миленка не си единствената и аз сгафих.Половин бутилка вино и едни панирани нещица и риба и...Katie,не видях по рано че си писала.Живея в Испания.По принцип тука са почитатели на хляба,бял хляб.Има пекарни,но не правят хубав,4ерен хляб.Затова предпочитам пакетиран-по специално немския хляб.
Отговори с цитат
  #107  
Стар 28th January 2007, 17:23
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Denise
По принцип тука са почитатели на хляба,бял хляб.Има пекарни,но не правят хубав,4ерен хляб.Затова предпочитам пакетиран-по специално немския хляб.
ОК, аз съм в Германия, тук си е направо рай за почитателите на черен хляб.

А иначе и аз естествено сгафих... Но още в петък, празнувахме рожден ден при едни индийци, аз си взех бамя с домати, но се удържах и изядох малко. И без алкохол. Какво да се прави, не мога да не поръчам нищо. Ама и ние сме едни диетчии...
Отговори с цитат
  #108  
Стар 28th January 2007, 17:33
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ще ви бия, ей
Аз всеки ден ви следя да видя какви ще са резултатите, а вие какво направихте 2001 аз дето уж се отказах от диетата я карам по- послушно от вас
katie, германците наистина са царе на хляба, но внимавай, аз докато бях там,по едно време така се бях отпуснала с тия черни хлябове... черен, черен, ама хляб все пак
Я кажете, има ли зеленчук, който да не е подходящ за дните с кисело мляко, или всички стават?
Отговори с цитат
  #109  
Стар 28th January 2007, 18:13
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
katie, германците наистина са царе на хляба, но внимавай, аз докато бях там,по едно време така се бях отпуснала с тия черни хлябове... черен, черен, ама хляб все пак
Те освен че са царе на хлябовете, могат и разни пасти, торти, кнодел и разни други тестени, месо и салами, пържени картофи... А зеленчуците и плодовете им за нищо не стават. Затова са и толкова закръгленки, е поне болшинството... Ама аз внимавам.

Цитирай:
Я кажете, има ли зеленчук, който да не е подходящ за дните с кисело мляко, или всички стават?
Аз се поизложих в петък малко, но днес и вчера съм послушна. Реших и аз да я подкарам на краставици, ама много не ми понася, да не говорим ако бях взела спанак. Гладно ми е някак. От зеленчуците наистина най-много мога да препоръчам брокколи, мислех си че ще е гадно с тях цял ден, но се чуствах сита, пък и не ми втръснаха. С тях пих и зеленчуков сок без сол или захар, незнам дали е позволено, защото в диетата нищо не пише за течности. Но пък беше много вкусно.
Отговори с цитат
  #110  
Стар 28th January 2007, 18:45
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katie
Те освен че са царе на хлябовете, могат и разни пасти, торти, кнодел и разни други тестени, месо и салами, пържени картофи.
Ааа,Katie ще ме извиняваш,но белгииците са признати не за царе,а за крале на пържените картофки.
Днес съм на измислена "Снежанка"(гъсто кис.мляко със краставица и сол)и ме е засища.Снощи бачках от 21 часа до 10 часа днес и се чуствам,като парцал.Ще попрочета малко из форума и пак ще се изпльоскам.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетитенаБайкова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:37.