IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd June 2007, 12:17
buzzy buzzy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 1
По подразбиране Каква машинка за подстригване?

Реших, че не е необходимо да давам два пъти в месеца по 4 лева за да ме подстрижат и затова ще си купя машинка. Разглеждах машинките в техномаркетите.. спрях се на една евтина, защото искам да видя първо дали ще мога да се оправя сам. Ето я http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09004552

Въпросът ми е, понеже в описанието на тази пише: ДЕБЕЛИНА НА ПОДСТРИГВАНЕ ОТ 9 ДО 25 ММ.... може ли с нея да се стриже нула номер? Или 9мм е наи-късото? И въобще като е толкова евтина, дали ще може да се подстригва с нея? И последно - по добре на батерия или на ток? Предварително благодаря за отговорите?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th June 2007, 19:07
poludqh poludqh не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 40
Изпратете съобщение чрез MSN до poludqh
По подразбиране

Еми нула номер няма да можеш да се постригваш. Ще трябва след като я скасиш до максимум с бръснач да действаш за да стане нула номер.. Евтина е и нямам идея дали е добра,но баща ми си взе една от TCM и беше много евтина и върши идеална работа. Стига да си намериш някой който да ти помага,че сам няма да можеш
__________________
Четях ти нощем приказки за любовта...макар да знаех, че лъжа е тя ...!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th August 2012, 13:32
iveto0o93 iveto0o93 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте! Мисля да подаря на приятеля ми машинка за подстриване,но не знам каква точно да му купя... дали да е на батерии или пък не... но и не разполагам с много пари около 30 максимум 40лв... Бихте ли ми предложили някой модел ... Благодаря Ви предварително
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th August 2012, 17:24
wermillion wermillion не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 25
По подразбиране

От 9мм до 25мм са размерите на приставките. Ако се постригваш без приставка, фактически машинката става 0 номер, но след това трябва и да се обръснеш, ако желаеш съвършена гладкост. При всички положения е по-добре машинката да е на ток. Ще си спестиш много главоболия.




--------------------------------------------------------------------------------
Онлайн магазин за изискани бижута с кристали Сваровски
Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th November 2012, 23:41
Lilya Lilya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 23
По подразбиране

приятеля ми 3 пъти за 1 година си купува машинки и винаги се прецакват...и винаги са били Филипс...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th May 2015, 19:14
hendi hendi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 9
По подразбиране

Аз лично имах същия проблем като Lilya. Тъй като не си струва на 3 седмици мъжа ми да дава по 5 лева за подстригване с машинка, няколко пъти му купувах уж популярни марки, едната беше към 60лв, другата даже по-скъпа, към 70 и нещо. Не изкараха повече от година.

Накрая му взех една, която не е толкова известна като марка, но ми се стори доста добра, а и има приставки за подстригване на брадата и космите от носа и ушите. Ето самия модел http://cosmeticline.bg/mashinki-za-p...pristavki-cena . Досега никакви проблеми, вече втора година я ползваме.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквамашинказаподстригване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:50.