IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th August 2008, 09:44
katka katka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 1
По подразбиране Съвет за ескапеле

Накратко - вчера по време на секс презервативът на приятеля ми се скъса, а днес циклулут ми дойде. Въпросът ми е: смятате ли че при това положение трябва да взема хапче и всъщност то може ли да се взима по време на менструацията. Знам че има малка вероятност да съм забременяла, но може би все пак има....знам, глупав въпрос, на 14 се чувствам, но досега не съм взимала такива неща и ми е малко неясно. Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th August 2008, 09:57
Аватара на Бонбонка
Бонбонка Бонбонка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Sofia
Мнения: 36
По подразбиране

Принципът на хапчета като Ескапел е да направят невъзможно захващане на плод за лигавицата. Обикновено предизвкват цикъл до няколко дни. Ако вече ти е дошло и вземеш такова хапче, рискуваш да направиш кръвоизлив.
Относно вероятноста да си забременяла 1 ден преди цикъл, тя е наистина нищожна.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th March 2009, 12:24
Аватара на toni_nl
toni_nl toni_nl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 151
По подразбиране

много ми е тъжно!преди няколко дни се наложи да взема ''афтерморнинг пил'',но това доведе до някакви странни странични реакции.Правих секс с приятеля си(като стана объркване и той свърши в мен) и на сутринта взех хапчето(на 12 час след половия акт).През следващите 2 дни имах страшно главоболие и световъртеж,а на по-следващия ден ми дойде цикъла.Проблема е,че принципно трябва да ми дойде след около 18 дни и в момента съм леко объркана.Има ли възможност да съм бременна,след като сигурността на хапчето е 85% или появата на менструация е знак,че няма проблеми и оплодена яйцеклетка?
__________________
ай дон'т билонг ту ю,ю дон'т билонг ту ми..еврибоди'с факин' фри ...

DM http://www.youtube.com/watch?v=2epwiBhoqxg
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th March 2009, 13:20
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Не си бременна, щом ти е дошъл цикъла. А е станало толкова рано, защото най-вероятно хапчето го е предизвикало. Ако цикълът ти е 28 дни, щом са ти оставали 18, значи си била в 10-ия и дори не е имало още овулация. Така че, не се притеснявай за бременност.
По-скоро ти пожелавам бързо да ти се възстанови организмът, защото тези хапчета са малко брутални ...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th March 2009, 19:56
Аватара на toni_nl
toni_nl toni_nl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 151
По подразбиране

е,супер де,аз вече се чудех как да казвам на на6tе ,че съм ''малко бременна'' .Благодаря за инфото,много ме зарадва!
__________________
ай дон'т билонг ту ю,ю дон'т билонг ту ми..еврибоди'с факин' фри ...

DM http://www.youtube.com/watch?v=2epwiBhoqxg
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th March 2009, 20:15
marsianka_sl marsianka_sl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 2
По подразбиране

аз миналия месец на 17 февруари направих аборт и веднага ми доиде.след като ми свърщи цикъла пражех секс без предпазване.дали сам бременна?знам 4е след аборт сеь се забременява много лесно
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th March 2009, 20:16
marsianka_sl marsianka_sl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 2
По подразбиране

моля ви посъветваите ме.много ще ми доидат 2 аборта за 1 месец
Отговори с цитат
  #8  
Стар 19th March 2009, 20:59
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marsianka_sl
моля ви посъветваите ме.много ще ми доидат 2 аборта за 1 месец
Ми да се беше пазила Особено след горчивия опит от предходния месец. Какво по-точно да те посъветваме
Отговори с цитат
  #9  
Стар 19th March 2009, 22:58
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marsianka_sl
аз миналия месец на 17 февруари направих аборт и веднага ми доиде.след като ми свърщи цикъла пражех секс без предпазване.дали сам бременна?знам 4е след аборт сеь се забременява много лесно
И не се прави аборт
Как може да допуснеш нещо такова отново извинявай но това е безотговорност според мен...нищо лично
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th March 2009, 10:12
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marsianka_sl
аз миналия месец на 17 февруари направих аборт и веднага ми доиде.след като ми свърщи цикъла пражех секс без предпазване.дали сам бременна?знам 4е след аборт сеь се забременява много лесно
Момичета, вземете се образовайте малко и станете по-отговорни! Щом се ровиш в интернет вземи прочети малко повече за тялото си, за секса, за рисковете на аборта, за рисковете при секс без предпазни мерки. Не е като да няма информация... Но май липсва желание ...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съветзаескапеле
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:35.