IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 22nd October 2009, 14:14
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
по мои наблюдения след първият път почти или съвсем нищо не остава. вторият ще се задържи повече. не съди за резултата веднага след, защото това е отток реално. а за професионализма на денкова може да се поспори... след нещата, които ти е наговорила, начина по които те е боцнала, да не говорим колко е непрофесионално да се лъже пациента за собствена изгода... недупостимо е да се поставят материални интереси пред тези на пациентите... така че тя е много далеч от моята класация на професионалистите
Какво да кажа за Денкова?! Изтипосана е на сайта на претенциозната Есте Клиник. В Медика Естетика я викат специално за инжектирането.
В интерес на истината аз не я исках, но като ми заповтаряха "Тя е най-добрата, не можем да си позволим да ви оставим в ръцете на друга докторка"... 10 пъти казах, че не държа на Денкова, а те се запънаха и нямаше накъде да мръдна.
И какво е това безобразие за труда си да искат по 200-300лв?
На едро филърите им излизат без пари. Те за 5 минутки труд, направо обират хората.
А как пък ме дразнят, като не дават информация по тел. или е-мейл, само и само да идеш на "консултация" и да им снесеш 40лв.
Медика Естетика е техен център- на Есте Клиник. И затова не могат да викат друг лекар, а само нея.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 22nd October 2009, 14:22
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
Честно казано не съм дори и чувала за Павлова, така че не мога да коментирам работата и. Това, което ме озадачава е че при цена 300лв на мл за материал + поставяне има само два варианта - работи се на загуба!!! или нещо не е на ред с материала или работи с много евтини филари. нищо лично, просто не ми се връзват сметките с тази цена...
Има нещо, защото на мен док.ми каза, ампулата струва ......толкова, труда толкова.... Освен, да взима по малко за труда си , което е похвално и тогава вече си заслужава - при качествени продукти.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 22nd October 2009, 14:29
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
в този форум (Тялото) са премахнали функцията за редактиране на мненията. Трябва да бъде възстановена на всяка цена .
А, в други , модераторите сами коригират.Пр.ако си пуснал мнението си без да искаш 2 пъти, или на латинеца и пр. те го коригират.
Отговори с цитат
  #84  
Стар 22nd October 2009, 15:08
Аватара на raptorche
raptorche raptorche не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Пловдив
Мнения: 693
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
Разбрахме се. Всичко е ОК. Цената е добра няма спор.
Не ми отговори обаче дали приемате Juvederm. И след като имаш поглед върху пациентите и след инжектирането, кажи за трайността на ефекта. Отчаяна съм. Чета аз тука, че киселината се резорбира след 6-18 месеца. Вярно ли е изобщо? И наистина ли има "натрупване" на материала след всяко следващо поставяне на филър?

Наистина звучиш като рекламен агент на Павлова, защото не ни осведомяваш как варират цените в ПД, а ни говориш само за нея ("Пиша, тук изцяло с добри намерение и целта ми е единствено да сте усведомени как варират цените тук.") Както ти писах вече Тонев взема 500лв, на Асенов също сигурно цената му е софийска, не помня точно.

OFF ПП Дразня се, че в този форум (Тялото) са премахнали функцията за редактиране на мненията. Трябва да бъде възстановена на всяка цена .
Здрасти. За Juvederm няма проблем да ти го постави. Ефекта при първо поставяне на нашите пациенти ( специално за устните ) е между 4 и 8 месеца, като реалният ефект е след 3 дни след манипулацията, защото тогава отока от самата упойка и убожданията изчезва. След 3-4 месеца резорбцията трябва да започне да се усеща от теб, в смисъл такъв, че големината или контура на устните ти трябва да намаляват. Наистина след 2-рото, 3-тото и т.н. поставяне на филърите резорбцията става по-бавна, респективно филъра се задържа повече. За да си сигурна в това, е препоръчително да си поставяш една марка филъри.

За цените в Пловдив, те варират както нашите между 300 и 400 лв. от дерматолозите, като цените при пластичните хирурзи цената е малко по-висока, както ти каза 500 лв.

По отношение на това с какви филъри се работи, не смятам че Hyaluronica или Teosyal Kiss, Teosyal Ultra Deep и т.н. са некачествени филъри. Просто вие сте свикнали да плащате нереални цени и то най-вече за труда на лекаря, а не за материала

Поздрави
__________________
Men are pigs. [They will] pretty much have sex with anyone, fat, skinny, married, single, complete strangers, relatives.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 22nd October 2009, 15:44
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

ще ми сложите ли juvederm за 300лв на мл? само цената на материала е повече от 300... !
Отговори с цитат
  #86  
Стар 22nd October 2009, 16:08
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от raptorche
По отношение на това с какви филъри се работи, не смятам че Hyaluronica или Teosyal Kiss, Teosyal Ultra Deep и т.н. са некачествени филъри. Просто вие сте свикнали да плащате нереални цени и то най-вече за труда на лекаря, а не за материала
Свикнали? Кой може да свикне да го обират?! Като се има предвид, че това са инжекцийки (всеки човек може да се научи да прави инжекция - познавам такива и не са доктори, нито фелдшери), а не хирургични операции, си е живо мошеничество за 1 минутка работа да искаш 50лв.
Не съм съгласна с това ценообразуване особено за такъв лек и неинтелектуален труд.
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
  #87  
Стар 22nd October 2009, 16:32
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

raptorche, издай една малка тайна, моля ти се . От снимките най-много ми харесват устните на третата отгоре-надолу. Тя си ги е вирнала малко, но предполагам и без гримаса изглежда супер. На нея колко пъти сте й поставяли по 1ml?
Между другото, докато си лафихме с ЕГ глупости на килограм го питах как се постигат устни "Анджелина Джоли" и той ми каза с 1ml. Това е невъзможно, нали?
Преди малко отворих сайта на "Медика естетика". Пише, че процедурата с киселина не може да се повтори след по-малко от 6-12 месеца.
При мене като няма нищичко от Кристала или по-точно студената вода, която ми сложиха, защо да чакам толкова много?
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
  #88  
Стар 22nd October 2009, 17:13
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Къде има снимки
Отговори с цитат
  #89  
Стар 22nd October 2009, 19:20
Аватара на raptorche
raptorche raptorche не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Пловдив
Мнения: 693
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
raptorche, издай една малка тайна, моля ти се . От снимките най-много ми харесват устните на третата отгоре-надолу. Тя си ги е вирнала малко, но предполагам и без гримаса изглежда супер. На нея колко пъти сте й поставяли по 1ml?
Между другото, докато си лафихме с ЕГ глупости на килограм го питах как се постигат устни "Анджелина Джоли" и той ми каза с 1ml. Това е невъзможно, нали?
Преди малко отворих сайта на "Медика естетика". Пише, че процедурата с киселина не може да се повтори след по-малко от 6-12 месеца.
При мене като няма нищичко от Кристала или по-точно студената вода, която ми сложиха, защо да чакам толкова много?
Здрасти. На въпросната дама, която харесваш как изглежда историята е много интересна. Сложи си преди 2 месеца половинка, защото се притесняваше, как ще изглежда, в смисъл дали корекцията няма да е голяма. Казахме и, че с половин милилитър няма да има кой знае каква промяна. Тя искаше да провери и след 1 седмица дойде за другата половинка Преди 1 седмица си сложи още 1 милилитър, което значи, че в момента има 2 ml като 1 е вкаран за обем и 1 за контур. Та от горе написаното, сама виждаш, че този период, в който не трябва да се инжектира нов филър не е задължителен.

По въпроса за "Анджелина Джоли" имаме една пациентка, която живее в Германия и идва често в Пловдив и си ги прави при нас, защото там няма нужда да казвам какви са цените. Размерите на нейните устни наподобяват много тези на Анджелина Джоли и тя има постоянно количество между 4 и 5 ml в устните, като на всеки 3-4 месеац и инжектираме половин или един милилитър, за да се запази това количество. Но да не забравяме, че при всеки човек е строго индивидуално, просто орентационно ти казвам за какво количество става въпрос.

А по върпоса за снимките, diadora ако искаш снимки на устни, които сме правили пиши ми на ЛС.

Поздрави.
__________________
Men are pigs. [They will] pretty much have sex with anyone, fat, skinny, married, single, complete strangers, relatives.
Отговори с цитат
  #90  
Стар 3rd November 2009, 12:33
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

По тв доста често виждам момичета с така направени устни, че горната е станала по-голяма и пухкава от долната. Смятате ли, че това е красиво? На мен не ми харесва. Очевидно те и докторите им нещо са позагубили баланса.
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ФилързаустниCrystal
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:39.