IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 31st July 2013, 13:50
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Бих разбрал всичко ако аз бях единственият, който иска да може да се сменят аватарите. Акъла не ми побира варианта, този проблем да може да се оправи, но просто на пук, може би дори заради мен, че съм пуснал тази тема и да не искате да го оправите.

Опитвам се да си отговоря на един въпрос - Защо се получава така ?
Търся причината и аз само мога да гадая каква е тя ! Едно обаче е ясно, има човек, който поддържа сайта, защото установих, че сте премахнали опцията за подписи под мненията.
Може би това е защото някои, които Юни месец тази година са си направили регистрация, същите са си сложили за подпис линкове към сайтове с цел реклама.

Това разбира се може да се пресече и без да се маха тази опция, но това е само предположение, че заради това сте я премахнали и дори сега хората, които имат подпис, не могат да си го сменят или премахнат, опаа ето втори проблем !

Имам един много прост въпрос и той е - Защо не сте оправили все още този проблем с аватарите ?
Предположенията са:
- Нямате човек, който разбира от това.
- Правите го на пук, поради някаква причина.
- Трябва да дадете някакви пари, за да може да се реши проблема.
- Дреме ви на оная работа, като цяло за форума и за малкото активни хора във него.


Вие знаете ли колко хора ще бъдат щастливи ако оправите проблема, а има ли по хубаво нещо от това, да накараш някой човек да бъде щастлив и да го зарадваш ? Само за последните 2-3 месеца има около 700 нови регистрации и всички те са заради форума, как смятате дали щеше да ги има ако никой не пишеше във форума и не си пускаше снимки и то най вече заради снимките има толкова нови регистрации.

Докажете, че наистина ви пука за сайта и форума, като оправите тези проблеми !
Отговори с цитат
  #22  
Стар 31st July 2013, 16:51
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

http://www.tialoto.bg/a/76-na-rabota...a-gi-zapazite/

Тази ваша статия ме накара да се усмихна и тя си е хубава, но тази статия, не ние трябва да я четем, а хората на които е този сайт и другите, който отговарят за него !
Прочетете втора точка и последният абзац на 4та точка, написаното има отношение и по проблема, за който говорим в тази тема.

Аз не мога да си представя да имам бизнес и да не ме интересува, какво мислят хората за услугите и продуктите, които им предлагам и дори постоянно щях да искам, да знам тяхното мнение. Аз когато видях, че аватарите не могат да се сменят и си викам, сега ще им кажа и те ще са доволни, че съм съобщил за този проблем, тъй като вие може да не знаете за този бъг.

Ние може да ви помогне да направите този сайт и форум много по добър, но вие, защо не го искате, това не мога да си го обясня. В други сайтове със форуми има специални теми в които всеки може да си каже мнението, кое му харесва и кое не, идеи, предложения и всичко останало. В този форум е точно обратното, абсолютно игнориране на потребителите, което е пълен абсурд, защото това нещо, може да доведе само и единствено до загуби за вашият сайт !
Отговори с цитат
  #23  
Стар 31st July 2013, 23:01
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Няма проблем да си пиша и сам да си отговарям, ко ти пука важно е да има лаф мухабет

Преди да пиша и за подписите, питах един човек от форума, дали и при него е така и той също няма такава опция, но преди си е направил подпис и сега си му стои. Преди малко видях случайно един потребител, който се е регистрирал днес и има подпис, естествено реклама към сайт ! Доста странно, дали тази опция не я има само при създаването на профила, не мога да си го обясня по друг начин.

Доста странен форум, слагаш си аватар и подпис и после, квото си си избрал това ти остава завинаги, но не го знаеш това предварително.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 1st August 2013, 17:13
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Аз тотално го отписвам тоя форум,просто адски много е забил.Даже се чудя защо не може да се трие профила/регистрацията.Преди години пробвах,но ми отвърнаха,че нямало такава опция.Явно и това е сложно,хахаа
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #25  
Стар 1st August 2013, 18:18
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Този форум е полумъртъв за мен и все още диша благодарение на няколко теми в раздел - "Пластична хирургия". Ако не беше ринопластиката, нито щях да имам регистрация тук и въобще да влизам в него и като си оправя носа, много в вероятно и да не влизам повече. Макар, че покрай работата ми на компютъра и това, че не завися от никой ми позволява да имам време за браузване и дори сега пиша само в този форум !

Все пак тука намерих доста готини хора и бих продължил да си контактувам с тях, дори и да не пиша вече във форума. Някак ми е трудно да разграничавам виртуалното приятелство с това в реалният живот, все по един и същ начин ги усещам и двете.
То даже си е вече толкова нормално от вируталното общуване тези приятелства да се пренасят и в реалния живот, даже повече от нормално е това !

Въобще не очаквах, че в този форум ще открия толкова готини хора, а за красотата пък какво да кажа, всички сте толкова прекрасни, но аз и друг път съм го казвал, че от българката по красива жена на света няма !
Отговори с цитат
  #26  
Стар 2nd August 2013, 07:45
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Този форум е полумъртъв за мен и все още диша благодарение на няколко теми в раздел - "Пластична хирургия".
...но аз и друг път съм го казвал, че от българката по красива жена на света няма !
За горното си прав,а долното не особено,защото по света има страшно красиви жени,наистина чак мозъка ти не го побира.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #27  
Стар 2nd August 2013, 11:56
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Разбира се, че има, кой би казал обратното, но има един факт, който е неоспорим и той е, че спрямо броя на населението и красивите жени, ние сме на едно от първите места. Не случайно всички чужденци, които са идвали в България говорят за българките, те никога преди това не са виждали толкова много красота на едно място !
Отговори с цитат
  #28  
Стар 21st August 2013, 08:43
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Искам да си сменя аватарааа! Искааам!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 21st August 2013, 10:41
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Искам да си сменя аватарааа! Искааам!
И азззззззззззззззззззззз
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #30  
Стар 21st August 2013, 17:22
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Как се вдига бунт в Интернет пространството ... ако знае някой - давайте да даваме ...
Уф, не знам вече накъде да го избия ...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоТialoto
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:21.