IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 4th June 2013, 15:31
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
И все пак сподели усещал ли ефект върху кожата, защото моята, като че ли не задържа много влага и от слънцето особено се усеща и ако няма добра хидратация, ще взема да се сбръчкам рано рано, а не ми се ще децата да ми викат чичко все още, тва чичко и дедко не ми звучи добре
Разбира се,че се усеща.Ако нямаше резултат нямаше да давам толкова много пари за 30бр.таблетки за 1 месец=90лв.
Но хидратацията идва не само от добавките,знаеш че трябва да се пие много вода,чайове,фрешове
За сбръчкването играе роля и излагането на слънце и козметиката,която се ползва!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #32  
Стар 4th June 2013, 20:42
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Факт е, че няма идея за какво става въпрос и ако има устни 1 ампула ще е много за поставяне наведнъж. Ти най-добре знаеш как може да се отрази на някого драстична промяна в областта на лицето. Пропорциите ни са направени така от природата, че да има някаква симетрия. Забелязала ли си, че примерно големи очи са съпътствани от голям нос... съответно по-плътни устни. Аз не бих могла да дам съвет на някого без да съм го виждала колко ХК да слага... независимо от "алчността".

Никой не може да ни спаси от това, което е в собствената ни глава.
Лили, права си , че понякога ампула е много! Зависи дали има устни момичето сега ! За първи път слагах ХК преди около 5 г. И тогава док ми сложи цяла ампула, при положение ,че имах нужда само малко в долната устна, в резултат на което устните ми станаха меко казано фрапанти, защото имам малко лице, много малко и финно носле и една голяма джука вместо уста ! Добре, че миспадна за около 6 мес , че нямаше човек, който да не мегледа в устата . Сега всяка година по веджъж слагам по половин ампулка и съм ок , ама аз изовщо не пипам контиур, само молко обем .
Отговори с цитат
  #33  
Стар 5th June 2013, 08:15
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

И аз слагам половинка Ванеса и само обем. Не съм слагала от 2 години и за момента май няма нужда... може би към края на 2013 ще сложа пак
Отговори с цитат
  #34  
Стар 5th June 2013, 09:04
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bunny boiler Виж мнението
Да бе да забрави как постояно те заговаряха разни като се мотахме из Брент кросс По скоро ти не ги отразяваш или пък отраазяваш тези, които не заслужават.
АбсЕлютно вярвам на Бъни. Ама то е така, не може да отразяваш всички мъже ...
Въй, ще се пукна от смях ... ... съживихте ме днес ... ... благодарско.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 6th June 2013, 15:54
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Момичета , да ви се похваля ...
Днес сложих фълъра 1.10 кубика
Страшно много се харесвам , Флюбена съм в устните си честно ..
Отговори с цитат
  #36  
Стар 6th June 2013, 17:00
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

tyning,пусни снимчици,ако е удобно.Много ми е интересно как е станало,въпреки че съм се зарекла устните да не пипам!!!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 6th June 2013, 18:05
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Честито и с пожелание да им се радваш възможно най дълго и твоята половинка също ! Тунинга си е нещо хубаво и аз все нещо си тунуговам по мотора, за да стане по хубав, това си е мания, но хубава мания . Важно е на теб да ти е кеф, а на който не му харесва да си бие камшиците !
Отговори с цитат
  #38  
Стар 6th June 2013, 20:14
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз подозирах.
Сега си с доста голем оток - даже предположих, че с отока ще се харесаш най-много.
И не ми трябва да съм ти виждала устните - просто от малкото ни комуникация тук съм преценила, че точно ти не се притесняваш от обеми.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 6th June 2013, 20:27
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Аз подозирах.
Сега си с доста голем оток - даже предположих, че с отока ще се харесаш най-много.
И не ми трябва да съм ти виждала устните - просто от малкото ни комуникация тук съм преценила, че точно ти не се притесняваш от обеми.
Добре си ме преценила Нелка , харесвам се много в момента , но имам подозрения , че като падне отока ще ми малеят , но поне това е лесно поправимо .
Отговори с цитат
  #40  
Стар 7th June 2013, 08:32
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Ей, Тунинг, пусни снимчици, ама преди и след за да се види разликата. Поне за малко пусни, молим тА.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ФИЛЪРИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:17.