IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th October 2012, 02:50
morena000 morena000 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 24
По подразбиране Моля за съвет!! :(

Отдавна чета тук, но една сега се реших да пиша. Значи сложих си импланти в гърдите на 15ти ноември миналата година. Имах много малки гърди, не бях чак като момче, но бяха достатъчно малки, че да са "остри" като лисичи муцунки, чашка А. Сложих си 350цц висок профил, кръгли, подмускулно доктора не искаше да ми сложи повече подгръдната ми е 67см. Висока съм 165см, 50кг, но адски много ми малеят на тялото. Имам много тънка талия ханш 87см а отгоре фигурата ми е много грацилна (подгръдната) и аз мислех, че със имплантите ще се балансира (като пясъчен часовник примерно). Както и да е не съм доволна от резултата, а въпроса ми към вас е Невъзможно ли е да ми се сложат примерно 600 цц със втората операция? Искам да знам, защото тук има доста хора, които имат повече от 1 операция, а като гледам примерно актриси, модели и т.н. които ми се виждат дори по-слаби от мен със Огроомни гърди.. Ако неможе от 1та операция от 2ра има ли начин според вас, изобщо Възможно ли е или да не тая празни надежди.. Благодаря ви много!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th October 2012, 02:52
morena000 morena000 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 24
По подразбиране

Дори се съмнявам дали ми е сложил 350, знам че е невъзможно да ме излъже, но все пак немога да повярвам..
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th October 2012, 09:13
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Дай снимки да те видим.... 600 сс е брутално за твоите размери според мен!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th October 2012, 10:36
morena000 morena000 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 24
По подразбиране

В момента нямам, но по-късно ще се постарая да направя. Точно това се опитвам да поясня, че въпреки килограмите ми ханша ми изглежда много по "едър" така да го кажем + това съм предразположена към пълнеене само с паласки, а потгръдна 67см смятайте за какво говорим.. и тези 350 са ми доста събрани, аз искам да излизат настрани нз как точно да го обесня. Не мисля, че ще са много, защото аз почти нямах гърди и сега 350 пак са си малки просто с хубава форма така да се каже.. примерно имам приятелка която е с 375, но е носила чашка Б, тя е по-ниска и от мен и наистина са и големи и красиви, аз това мога да го постигна с не по-малко от 600.. Дами, знам, че за някои въпроса ми ще е глупав или исканията ми, разбиранията и т.н. Но все пак искам да ми кажете възможно или не за втора операция 600цц понеже ако ми кажат 4е могат да ми сменят от 350 на 400 примерно не виждам смисъл да изтърпявам болките наново..
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th October 2012, 12:13
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ако си по-едра в ханша разбирам какво имаш предвид, но все пак 600 са много
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th October 2012, 12:46
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Ханш от 87 см.въобще не е много.Аз съм с почти такива размери.Висока съм 162 см.при 48 кг.ханш 87 см.подгръдна 68 градната ми е 86 см с 365 сс.Много съм доволна защото имам много естествена визия.С тия 600 сс ще си като фолк певица.А ако не се харесаш тогава-няма вращане назад.По добре си промени гардероба-избирай дрехи по тялото.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th October 2012, 17:01
morena000 morena000 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 24
По подразбиране

Ами нз 87 как звучи, ама е друго като се види на живо, някои хора са с по сплеснати, др по-обли 87 ханш е мн разтегливо понятие. Сигурна съм, че изглеждаш фантастично, като повечето потребители тук Но казвам ви нямаше да пиша, ако наистина не беше така, НЕ е каприз. Както и да е. И да, харесвам големи гърди и не виждам нищо лошо. Но главно причината е в тази асиметрия, която не си харесвам и искам да оправя. Искам гърдите да отиват леко встрани поне но при мен изобщо не е така, доста са събрани. Благодаря ви, че ми давате идеи за гардероба и т.н., но аз щом пиша тук съм решила да го направя, и просто ви моля да ми дадете мнение за това което съм намислила, възможно ли е или не? И друго аз като съм била с начален старт 0 а вие 200 примерно + 400 цц = 600, това искам да кажа, че при мен няма да е "огромно".
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th October 2012, 20:48
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Тези кубици 600 ще стоят добре за ръст над 175 ,според мен... и то анатомичниДоста си слаба ,с тънка талия и мисля,че биха ти стояли добре не повече от 420-450,щом ти малеят 350!Но 600 и ако искаш и кръгли не вярвам да е приятна гледката за окото.
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 17th October 2012, 20:57
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

А ти при кого се оперира, ако не е тайна?
По-скоро гледай параметрите на импланта, а не кубиците. Аз съм приблизително с твоите размери и 370 сс. И никак не са малки, питай колежките тук
Какви са параметрите на имплантите ти - широчина, височина, проекция?
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th October 2012, 21:17
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Верно е на Лъкито, никак не са малки.Мн е относително това с кубиците...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Молязасъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:11.