IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 12th July 2010, 16:18
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mindbender
^ За акнето има не една или две причини. Щом се е получило трябва да се открие причината и да се действа. Мен ме съмнява някакви добавки да помогнат за всеки. За един, двама може и да има резултат, но причината не пада, а се заобикаля. Щом има акне - значи се бърка някъде в режима. Чувал съм и за други добавки, които помагат, но след спирането им нещатата се връщат.

Скъпо излиза за тези, които заобикалят...
а ще изброиш ли повече от няколко причини за акнето?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #92  
Стар 13th July 2010, 09:10
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Себорея, хормонален дисбаланс, лоша хигиена, запушени пори, инфектиране чрез рани или изтискване на пъпки и пори, небалансирано хранене и нарушена обмяна на веществата (може и да е балансирано и пак да има проблеми с обмяната), проблеми с отделителната система (вкл. с изпотяването), неподходяща козметика, лекарства и стимуланти, замърсен въздух (дори при добра кожна хигиена). Нарушеното кръвообращение и стресът са също причини за поява на акне.

При такива проблеми като акнето, е необходимо да се действа комплексно. Под заобикаляне имах в предвид това, че човек няма намерение да промени начина си на живот и се насочва именно към всякакви добавки. Дори да помагат на 100% (макар да ме съмнява да може за всички причини да е ефикасно - като последните 2 например), след спирането им не стои ли пак опасността до появата на акне.

Също ми е интересно - какво съдържат тези добавки и как действат, че премахват акнето?
Отговори с цитат
  #93  
Стар 13th July 2010, 11:00
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

всичките тези неща се лекуват с тези добавки,мисля поста ти беше излишен но ти поствам линк да четеш щом те интересува

http://healthway.wellnet.me/za_produktite.php

Съдържат всичко нужно за един здрав човешки организъм
И не,като се спрат проблемите не се появяват пак,има безброй случаи,които го доказват.Но нямам намерение да спамя цялата тема с историите на хората.!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #94  
Стар 13th July 2010, 11:28
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Първо причини за хормонален дисбаланс са много - вродени дефекти, след оперативни последици и т.н.. Абсурд е някакво хапченце (в случая добавка) оправя всякакви причини за такъв дисбаланс.

Небалансирано хранене. Имаш предвид, че може да нагъваш банички и вафли по цял ден с газирани напитки, и едно хапченце ще ти помогне да нямаш акне?

На места въздуха е прекалено замърсен. Дори да е в изправност на някой организма, самото замърсяване на дробовете оказва влияние на цялото тяло. Една добавка няма да му помогне.

Подобно стоят и въпросите с кръвообращението и стреса.

От значение са както здравето като цяло, така и хигиената и подходящото третиране на кожата, хранителното меню, движението! и психическия и емоционален баланс. Всичко е комплексно.

Безброй случай? Аз видях някакви бройки.

И не ме разбирай погрешно. До колкото виждам приемаш нещата все едно отричам тези добавки. Просто казвам, че за едни може да имат ефект, за други - не. И разчитането на 1 хапченце си е заобикаляне на проблемите.
Отговори с цитат
  #95  
Стар 13th July 2010, 11:35
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Даваш ми за пример сайт, които го правят за има-няма 30 минутки - евтина работа. Ако видя подобна информация в страницата на някоя Международна здравна организация, съм по склонен да одобря... но до известна степен.
Отговори с цитат
  #96  
Стар 13th July 2010, 11:36
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mindbender
Първо причини за хормонален дисбаланс са много - вродени дефекти, след оперативни последици и т.н.. Абсурд е някакво хапченце (в случая добавка) оправя всякакви причини за такъв дисбаланс.

Небалансирано хранене. Имаш предвид, че може да нагъваш банички и вафли по цял ден с газирани напитки, и едно хапченце ще ти помогне да нямаш акне?

На места въздуха е прекалено замърсен. Дори да е в изправност на някой организма, самото замърсяване на дробовете оказва влияние на цялото тяло. Една добавка няма да му помогне.

Подобно стоят и въпросите с кръвообращението и стреса.

От значение са както здравето като цяло, така и хигиената и подходящото третиране на кожата, хранителното меню, движението! и психическия и емоционален баланс. Всичко е комплексно.

Безброй случай? Аз видях някакви бройки.

И не ме разбирай погрешно. До колкото виждам приемаш нещата все едно отричам тези добавки. Просто казвам, че за едни може да имат ефект, за други - не. И разчитането на 1 хапченце си е заобикаляне на проблемите.
Просто прочети целия сайт,ако имаш нужното времеСъвет от мен,няма да съжаляваш дори,ако ги пробваш.


На мен ми идва доста нанагоре всеки месец да давам само за себе си по няколко стотин лева,отделно за майка ми,баща ми и сестра ми,които имат много по-сериозни проблеми от моето акне,себореен дерматит,косопад,чупливи нокти,вроден шум на сърцето,който е придружен с чести аритмии,ниско кръвно,била съм в болница за бял дроб и сърцето и тн, тн......



нямам никакъв интерес да правя реклама,освен това хората да знаят как помагат,включително за най-трудно лечимите неща.
Ти знаеш ли,че баща ми е без бъбреци почти,ходи на диализа вечр 12 години.Търсила съм всячески да помогна,купувам му лекарства от германия...но когато открих най-случайно тези добавки от една възрастна жена,която е излекувала цялото си семйество и нея си....

Баща ми е нов човек и се кълна в тези БИО активни добавки.И не не едно хапченце.Аз лично пия по близо 20 на ден.няма предозиране,защото това е жива билка.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #97  
Стар 13th July 2010, 11:39
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mindbender
Даваш ми за пример сайт, които го правят за има-няма 30 минутки - евтина работа. Ако видя подобна информация в страницата на някоя Международна здравна организация, съм по склонен да одобря... но до известна степен.
не съди за по външния вид,знам че е ефтин
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #98  
Стар 13th July 2010, 11:41
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

в google ше намериш клипове,сайтове и инфо за тях.Има ги в над 30 страниТепърва навлизат в източна Европа,а са френски
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #99  
Стар 16th July 2010, 11:09
Аватара на silly
silly silly не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Варна
Мнения: 61
По подразбиране

Няма смисъл да се тъпчеш с хапчета, таз твойта тъпата лекарка дето си отишла при нея НОРМАЛНА ЛИ Е ??? На 15 години и ще се тъпчеш с лайна заради някакво акне !!??
Вземи си гелче за измиване, не си пипай лицето с мръсни ръце и може да си купиш на Виши Нормадерм, много хубаво кремче. Според мен хигиената е абсолютно достатъчна и дори да ходиш с няколко пъпки пак е по-добре от колкото да се тъпчеш с лайна, с извинения за израза..
__________________
Keep your faith baby!
Отговори с цитат
  #100  
Стар 17th July 2010, 13:58
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silly
Няма смисъл да се тъпчеш с хапчета, таз твойта тъпата лекарка дето си отишла при нея НОРМАЛНА ЛИ Е ??? На 15 години и ще се тъпчеш с лайна заради някакво акне !!??
Вземи си гелче за измиване, не си пипай лицето с мръсни ръце и може да си купиш на Виши Нормадерм, много хубаво кремче. Според мен хигиената е абсолютно достатъчна и дори да ходиш с няколко пъпки пак е по-добре от колкото да се тъпчеш с лайна, с извинения за израза..
За ТЕБ може хигиената да е напълно достатъчна, също и кремчето Виши, има много хора, за които не е.
Що за универсални "акъли" давате тук?!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Акне
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:50.