IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1341  
Стар 6th December 2012, 09:45
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Благодаря! Чувствам се много добре. Само малко белезите ме наболяват при ставане от леглото - иначе съм О.К. Странно ми е защо док. този път ме залепи, а първия път ме шиха..
Отговори с цитат
  #1342  
Стар 7th January 2013, 09:32
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Какви са цените на Георгиев за подмяна на ПИП с Натрел?
Отговори с цитат
  #1343  
Стар 7th July 2014, 15:27
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

http://nauho.bg/%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D...82/%D0%BD-3696

Кой ли е поръчителя на тази статия
Отговори с цитат
  #1344  
Стар 12th July 2014, 14:18
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Статията няма да я коментирам, но сайта е ... клю-клю-клю. Както и повечето преса у нас - как да я четеш изобщо?
Отговори с цитат
  #1345  
Стар 12th July 2014, 19:46
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
http://nauho.bg/%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D...82/%D0%BD-3696

Кой ли е поръчителя на тази статия
И аз мислим, че това са глупости. Все повече хора си правят цици. Предразсъдъците паднаха вече...заедно с горнищата. То при тая жега, хората хвърлят вече кой каквото има.

Последно редактирано от Лина : 13th July 2014 на 06:27
Отговори с цитат
  #1346  
Стар 13th March 2015, 20:25
djidjito_ djidjito_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 225
По подразбиране

Здравейте, на 5ти ден съм след операция при д-р Н.Георгиев, 375 капковидни импланти, обаче съм леко притеснена, понеже ми се струват различни. Това нормално ли е?
Отговори с цитат
  #1347  
Стар 22nd June 2016, 14:06
DakotaV DakotaV не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Този коментар го написах и в темата за "дабъл бабъл", но ще го напиша и тук, за да го видят повече хора. Преди 5 години се оперирах при Николай Георгиев, на 11 март. Точно една седмица след операцията вече с просто око се виждаше, че дясната ми гърда не е както трябва. При първата консултация след операцията Николай Георгиев твърдо отказа да поеме отговорност за евентуална корекция, каза да си нося лентата и те ще спаднат, "ще станат много хубави гърдички" (по негови думи) Е, не станаха! Доверих му се, но нещата ставаха само по-зле. В последствие се оказа, че при операцията е допуснал техничека грешка, която е довела до "дабъл бабъл", който беше диагностициран и документиран от 2ма хирурзи, единия Доц. Евстатиев, другия в чужбина. Така че не са били мои идеи, и е трябвало да поеме отговорност за грешката си. Но не го направи!

Освен това ми постави някакви незнайни, много прехвалени от него импланти Polytech, и двата импланта бяха с 3та степен капсулна контрактура още на 4тата година след операцията.

Бях с постоянни болки. Най-накрая си направих операция за премахване на имплантите и се наложи да си повдигна гърдите.
Резултатът? Много съм ядосана, и много безсилна. Платих на Николай Георгиев 5000 евро, за което получих болки и разочарование, но няма закон в България, няма начин да се оплачеш, да търсиш отговорност, да съдиш, да си търсиш правата.

Ако той беше поел отговорност и беше поправил грешката, ок, но понеже взе парите и след това нищо не го интересуваше, за мен той не е лекар. Ето това е мнението ми за него. След опит с няколко такива, моят съвет е да не се доверявате на Николай Георгиев.

п.с. Ако има други пострадали от него, които искат да поговорим, или искат повече информация и снимки, моля пишете на лични.
Отговори с цитат
  #1348  
Стар 23rd June 2016, 00:06
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

Dakota moje li da ostavish email da ti pisha tam?
Отговори с цитат
  #1349  
Стар 23rd June 2016, 10:33
DakotaV DakotaV не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от karla_amanda Виж мнението
Dakota moje li da ostavish email da ti pisha tam?
имейлът ми е illyilly@abv.bg
Отговори с цитат
  #1350  
Стар 8th October 2017, 18:56
Jia Jia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте момичета, нова съм във форума, въпреки че вече повече от година чета и следя мненията и препоръките ви за поставянето на импланти и компетентността на докторите. За сега съм направила консултация с д-р Тонев, който ми препоръча 295 кубика, за моите размери - 168 височина, 52 кг, подгръдна 70, гръдна 77. Въпреки това, мисля да посетя и д-р Н. Георгиев и като че ли, за сега везните ми клонят към операция при втория, тъй като желанието ми е за ефект - естествен бюст... Моля тези от вас, които са доволни или пък не, да ми пишат и пратят снимки на лични, за да мога да добия реална представа от работата на док. Георгиев. А какъв е реалния "срок на годност" на имплантите - ако някой вече се е налагало да ги подменя поради една или друга причина?
Продължавам да чета темите от форума.
Благодаря предварително на отзовалите се за отделеното време
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МненияотопериралитесеприГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:21.