IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th March 2011, 21:44
Vivienne Vivienne не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: Loughton, Essex
Мнения: 4
По подразбиране Отслабване на бедра и дупе???

Здравейте мацки!
Имам голям прблем. Първо да започна с това че съм на 17 и съм тип 'круша' що се отнася до телесна структура. На диета съм от две седмици - протеиновата на Дюкан с режим 2/0 тоест два дни протеини, останалото време нормално хранане без прекаляване, понеже уж била за жени, слаби в горната част на тялото. Ми да, ама не. Единственото място, което отслабва е коремът ми, а там нямам абсолютно никаква нужда и поради тази причина ми се броят ребрата вече. Бедрата и дупето не са мръднали. Искам да сваля около 3 см от бедрата (бричовете) и това е. Също така не искам и лицето ми да отслабва и просто не знам какво да правя.
Някакви идеи?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th March 2011, 10:04
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране Re: Отслабване на бедра и дупе???

Цитирай:
Първоначално написано от Vivienne
Здравейте мацки!
Имам голям прблем. Първо да започна с това че съм на 17 и съм тип 'круша' що се отнася до телесна структура. На диета съм от две седмици - протеиновата на Дюкан с режим 2/0 тоест два дни протеини, останалото време нормално хранане без прекаляване, понеже уж била за жени, слаби в горната част на тялото. Ми да, ама не. Единственото място, което отслабва е коремът ми, а там нямам абсолютно никаква нужда и поради тази причина ми се броят ребрата вече. Бедрата и дупето не са мръднали. Искам да сваля около 3 см от бедрата (бричовете) и това е. Също така не искам и лицето ми да отслабва и просто не знам какво да правя.
Някакви идеи?
Няма как да се пребориш с природата и да слабееш само където ти харесва на теб. И моята фигура е от този тип,и аз слабея както теб-от лицето,после гърдите,корема,и накрая дупе и бедра,но не ми се е случвало да ми се четат ребрата на корема,а краката ми да не мърдат-просто първо виждам как ми отслабва лицето,изчезва ми корема,но малко след това виждам и как краката ми доста са поотслабнали! За краката най-добре тичай,карай колело,скачай на въже. На диета си едва от 2 седмици и щом си тип "круша" няма как да си видяла бързи резултати в краката и дупето,просто имай търпение,а и зависи колко килограма имаш да сваляш.
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th March 2011, 10:29
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

аха, а и Дюкан сваля първо сантиметри,
после килограми...
търпение( като моето)и...постоянство( пак като моето)
Прави упражнения(нещо тип Пилатес, Каланетика- има много подходящи за тези области и със страхотен ефект)
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th March 2011, 12:40
Vivienne Vivienne не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: Loughton, Essex
Мнения: 4
По подразбиране

Е щом е така защо в книгата си пише 'за жени слаби в горната част на тялото'? Все някакъв замисъл е трябвало да има, нали така?
Както и да е, мисля да започвам отново с упажнения, въпреки че от тях по-скоро трупам мускули и ставам по широка.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th March 2011, 12:44
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Зависи от упражненията, мацка.
Препоръчвам ти каланетиката-
с нея имам опит, жалко, че за момента не мога да вместя в програмата си-
свива бричове, повдига дупето... прави те грациозна
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th March 2011, 15:54
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vivienne
Е щом е така защо в книгата си пише 'за жени слаби в горната част на тялото'? Все някакъв замисъл е трябвало да има, нали така?
Както и да е, мисля да започвам отново с упажнения, въпреки че от тях по-скоро трупам мускули и ставам по широка.
Не съм чела въпросната книга! Казах ти какво мисля аз-гена си е ген,всеки има определен тип фигура,отслабваш и напълняваш на едни и същи места. Допускам,че само и единствено чрез определен спорт биха могли да се трансформират някои зони,но това изисква години,търпение,усилия,и пак няма да е кой знае какъв резултата. От "круша"-"ябълка" няма да станеш ,така както ябълките,които имам в купата в момента няма да станат круши,нищо,че не бих отказала една сочна круша сега
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13th March 2011, 22:00
Vivienne Vivienne не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: Loughton, Essex
Мнения: 4
По подразбиране

Oтчайвам се. ;д
Два сантиметра искам да отслабна в тия бедра, писнало ми е от диети... а лицето ми определено не искам да отслабва.
Така че Дундарина, смятам да ти се доверя мацка.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 14th March 2011, 09:28
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Не е само гена фактор за типа тяло.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 14th March 2011, 16:32
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mindbender
Не е само гена фактор за типа тяло.
mindbender, а кое друго е предпоставка за даден тип структура или форма на тялото? Предполагам, че храната? Какво трябва да прави една жена, за да отслабне в бедрата?
На мен проблем са ми бричовете. Знам, че каланетиката помага, но на този етап нямам възможност да я правя тази гимнастика.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 14th March 2011, 17:12
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

В детска възраст и храната, и физическата активност играят роля за това какъв ще бъде типа структура впоследствие. Естествено от значение е и здравето като цяло.

Няма обща формула за всички, тъй като жените водят различен начин на живот, различна храна, движение и т.н. При теб причината може да бъде, че работиш на компютъра по цял ден и неподходящата храна се лепва. При други жени може да е от неправилно функциониране на храносмилателната система.

По отношение на храните съм писал много във форума. Достатъчно течности, минимализиране на стреса, аеробни натоварвания, масажи. Това е накратко, няма да задълбавам и обяснявам защо и как. И пак казвам, че за да има ефект от храната, трябва да се пречистят някои органи - най-вече червата като се нормализира чревната микрофлора. Без това хранителните вещества не навлизат в тялото, а достигат празни калории (не обичам да я използвам тази дума, но в случая тя е най-точна). Така тялото просто си отпуска (постепенно става лениво) и трупа резерви.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отслабваненабедрадупе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:40.