IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th October 2011, 22:14
Аватара на walking in new york
walking in new york walking in new york не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 164
По подразбиране най- невероятното нещо което са правили за вас някога мъжете!

Споделете кое е най-невероятното,интересно и приятно нещо което са правили за вас ....... ако са повече от едно ги напишете всичките или тея няколко на вас които са ви любими ако са повече от едно Smile
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th October 2011, 22:19
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

хахахах май бижутата не са я впечатлили изобщо и ся търсиш други идеи
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th October 2011, 22:23
Аватара на walking in new york
walking in new york walking in new york не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 164
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
хахахах май бижутата не са я впечатлили изобщо и ся търсиш други идеи
Може и така да е чакам идей по скоро неща който на вас ви са се случили
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th October 2011, 22:25
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Пич това ще е поредната безполезна тема, тъй като не четеш и не разбираш
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th October 2011, 23:03
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

викам и на една СКЪПА, ЩЕ ТЕ НОСЯ НА РЪЦЕ

а тя се сопна и вика, "на гръб искам, на гръб"
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th October 2011, 01:11
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз мисля, че темата има потенциал, стига да не се превърне в "Какво е най-невероятното нещо, което са правили за вас, за да ви вкарат в леглото"

Истината е, че най-невероятните неща, които са правили за мен, са правени от мъже, с които никога не съм си лягала.. Тея, с които съм имала отношения, са ме впечатлили с това, че не са си мърдали кутрето да ме впечатляват.. Мазохистки сме леко жените..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th October 2011, 01:18
Аватара на walking in new york
walking in new york walking in new york не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 164
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Аз мисля, че темата има потенциал, стига да не се превърне в "Какво е най-невероятното нещо, което са правили за вас, за да ви вкарат в леглото"

Истината е, че най-невероятните неща, които са правили за мен, са правени от мъже, с които никога не съм си лягала.. Тея, с които съм имала отношения, са ме впечатлили с това, че не са си мърдали кутрето да ме впечатляват.. Мазохистки сме леко жените..
ужас
искаш да ми кажеш че и аз не тряа да си мърдам кутрето за жените за да ги впечатля и да съм с тях?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th October 2011, 01:23
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Най-невероятното и впечатляващо нещо беше, когато казах на един "Не мога да те понасям повече, не искам да съм с теб!" и той се постара да се изнесе още на следващия ден, вместо да продължава да ми досажда.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!

Последно редактирано от резервна модераторка : 17th October 2011 на 01:28
Отговори с цитат
  #9  
Стар 17th October 2011, 01:30
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от walking in new york Виж мнението
ужас
искаш да ми кажеш че и аз не тряа да си мърдам кутрето за жените за да ги впечатля и да съм с тях?
Искам да ти кажа, че не трябва да ти пука! Жените надушват отчаянието от километри, и не искат да бъдат с мъже, които им подгъзуват, защото това означава, че тези мъже ги искат на всяка цена. А ако един мъж прекалено си показва, че иска дадена жена, жената почва да си мисли, че поне класа над този мъж и спира да го иска..

Сега виж разликата - показваш никакъв инерес. Говориш с нея, все едно си говориш с магазинерката в супермаркета. Не й правиш комплименти. Не й подаряваш нищо! Не й предлагаш да я закараш до тях, дори не й предлагаш да я изпратиш до спирката. По никакъв начин не показваш, че ти липсва секс! Защото една жена не иска да прави секс, с мъж, който никоя друга не иска.

По този начин поне ще предизвикаш интереса й. Тя ще се запита защо не ти действа като жена именно на теб, ще я човъркне нещо вътре дали излъчва достатъчно сексапил.. и в момента, в който се усъмни, че може би не е достатъчно добра за тебе и ти вероятно правиш секс с по-красиви жени... е твоя!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th October 2011, 08:17
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Nells малко измести темата, но е напълно права, от скромния ми опит с мъжете, съдя че много повече искам някой, който е безразличен към мен или поне не го показва, от колкото кученце, което ми лази в краката Колкото по-студен, толкова по-желан За да ме вкара един мъж в леглото не е нужно да ми сваля звезди-важното е да е себе си и да ми харесва, измислени герои не щем.Иначе чак такива огромни романтични жестове не са ми правили, пък и честно казано не си падам особено, предпочитам малки, но истински неща. Като например докато си бях на работа, гаджето ми дойде без да ми се обади и ми подари букет цветя/любимите ми фрезии/. Много ми стана приятно, защото от него това не съм го очаквала/хич не е романтичен, явно тогава го беше напекло слънцето, беше лято/ Ей такива нещица, които ти стоплят душата ги предпочитам пред материалните, но и с подаръци са ме изненадвали-много исках нов компютър и един ден, прибирайки се от работа без нищо да подозирам, го видях на масата, новичък, инсталиран всичко
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: найневероятнотонещокоетосаправилизаваснякогамъжете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:12.