IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 11th October 2011, 21:04
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

По-добре жапанките да са черни, за да си личат белите хавлиени чорапи. И да са с междупръстие.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #82  
Стар 11th October 2011, 21:06
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Бахахаха
Отговори с цитат
  #83  
Стар 11th October 2011, 21:09
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

И ся тоя тъпака Пешеходеца от Ню Йорк, като се покаже и заяви, че е в беда - то изписахме толкова много съвети за сексуална привлекателност, а той така да не отбира!
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #84  
Стар 11th October 2011, 21:42
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Едва ли ще посмее да иска съвет.Вие направо го вкарахте в депресия.
То момченце......
Отговори с цитат
  #85  
Стар 11th October 2011, 22:31
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Оооо, Скай, то той ни докарва депресия с неговите филми
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #86  
Стар 11th October 2011, 22:40
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Decu Виж мнението
Оооо, Скай, то той ни докарва депресия с неговите филми
Ам, учи се детето! Въпреки, че в днешни дни те са по-научени от колкото, когато ние сме били на техните годинки.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 14th October 2011, 01:59
Аватара на walking in new york
walking in new york walking in new york не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 164
По подразбиране

90%. от жените в тоя форум са изкукуригали и изглежда яко недоебани от мъжете приятелите си ,превърнахте темата ми на кочина както предполагам са вашите лични домове! Имам малко дни. На разположение само 7 ми остават за тва даите идея какво да направя за да съм с нея
Отговори с цитат
  #88  
Стар 14th October 2011, 02:41
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от walking in new york Виж мнението
90%. от жените в тоя форум са изкукуригали и изглежда яко недоебани от мъжете приятелите си ,превърнахте темата ми на кочина както предполагам са вашите лични домове! Имам малко дни. На разположение само 7 ми остават за тва даите идея какво да направя за да съм с нея
Всички ние тук много искаме да ти помогнем, обаче ти не вдяваш и това си е! Ако искаш да научиш нещо, прочети следващото, което ще напиша и много добре го осмисли! :

Най-големите женкари, които познавам искрено обичат жените - ласкаят ги, умилкват им се, превъзнасят ги, боготворят ги.. Карат една жена да се чувства единствена и неповторима. След нея карат следващата да се чувства така. Слушат ги какво говорят, какви са мечтите и страховете им. След това им правят персонални подаръци, които уцелват точно в целта. Пример: Някога ти е разказвала как е прекарвала летата си като дете в Костинброд и има най-хубавите си спомени от там. Следователно ти организираш трип-изненада през уикенда, караш я в Костинброд, обикаляте местата, които тя е посещавала, горички, рекички, баничарници и пр. и ще видим дали същата вечер няма да изкъртите кревата...

Жените са много по-различни същества от ТЕБ! Докато не го разбереш, няма да имаш успех сред тях.

А ти какво правиш - искаш да спиш с някаква мацка. Следователно влизаш в някакъв рандъм форум и питаш мацките там как да го направиш. Те се опитват да помогнат, обаче ти нищо не вдяваш и почваш да ги обиждаш?? Купуваш на мацката супер изтъркан подарък, който крещи "Избирал съм го насляпо, ама е много скъп. Ако ти не го щеш, ще пробвам да го пробутам на следващата". Тя ти обяснява някои неща за вашите взаимоотношения, които ти пак не вдяваш, пак влизах тук и пак почваш да обиждаш.


Еми пиле, от теб няма да се получи Дон Жуан. Просто щото не обичаш жените и те го усещат. Искаш просто да ги е**ш или да ги използваш за съвети как да ги е**ш.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #89  
Стар 14th October 2011, 08:28
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Nells, от целия разказ не разбрах само защо точно Костинброд-да не е искала да види родната къща на Азис
А на нюйоркчанина само ще му кажа, че може да си мечтае да има такава не*****на приятелка като мацките от форума
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #90  
Стар 14th October 2011, 12:43
Аватара на универсален
универсален универсален не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 1 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от walking in new york Виж мнението
90%. от жените в тоя форум са изкукуригали и изглежда яко недоебани от мъжете приятелите си ,превърнахте темата ми на кочина както предполагам са вашите лични домове!
Никче ходещо,
нито ти влиза у работа, нито у компетенция да определяш кой е недоебан или доебан тук или другаде.
Ревеш, че ти си недоебан и търсиш съмишленици по съдба ли?

Виж там с твоята изгора да вършиш работа и не пиши глупости по форуми, щото само с писане никой никого не може да доебе все-още.
Понял?

Късмет в мисията ти!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: малъкпроблемимамНуждаотсъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:42.