IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 13th July 2014, 21:04
lady25 lady25 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от redemption Виж мнението
Извинявайте ,че се намесвам, но Аз имам същият проблем , но със жена си! ако трябва да опиша проблема -copy paste на писмото на cristall...- някой патил да даде съвет на какво се дължи това и как да постъпя? рових се във форумите и за моя изненада срещам по-често такъв проблем с мъже....
Не, че съм някакъв експерт, но имам връзка от 5 години и няколко пъти се е случвало някой от нас да загуби желание за интимност. Причините според мен са 2.

Едната е чисто физическа и се нарича скука. Ако всеки път правите едни и същи неща по едно и също време и по един и същ начин няма как да не сте си омръзнали. Разнообразете нещата и страстта ще се върне.

Другата е психическа и е доста по- сложна, както за откриване, така и за премахване. Повечето мъже рядко имат този проблем, но мисля, че при жените се среща много често. Жената може да се чувства напрегната, наранена , унижена, недооценена, пренебрегната и какво ли още не и дори да не го осъзнава, но това със сигурност води и до липса на сексуално желание. Както всички знаем мъжете обичат с очите, жените с ума си. Ако с жена ти по някакъв начин сте загубили връзката помежду си, не си споделяте, не помагаш в ежедневните неща, не се интересуваш достатъчно от емоционалното и състояние и какво ли още не е напълно възможно тя да е загубила всякакъв интерес към теб. Това също лесно може да се оправи, но ще са необходими доста и постоянни усилия от твоя страна. Спомни си как е било в началото на връзката ви и не пропускай да правиш онези малки неща , които правят всички влюбени. Ухажвай я, подари и цветя, организирай нещо романтично само за вас двамата, поговорете си непринудено и не забравяй, че ако не го правиш с желание и ентусиазъм тя ще усети и усилията ти няма да имат никакъв ефект! Успех!
Отговори с цитат
  #62  
Стар 13th July 2014, 21:04
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

....
Отговори с цитат
  #63  
Стар 13th July 2014, 21:06
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Little Blue Dress Виж мнението
Вегетарианците никога не са ме привличали, нито като визия, нито като темперамент, нито като убеждения.
Прави ми впечатление, че мъжете (а и жените), които харесват различни храни (включително месо), особено по-пикантни и екзотични храни, са по-страстни и чувствени. Някак си, като са готови да експериментират с храната, като имат вкус към нея, като изпитват удоволствие към нея - хората пренасят това и в и от секса...а и в живота, като цяло.
А това някой да ми 'рупа репички, за да не "трупа токсини" и да ме убеждава колко е "щастлив" и колко добре се чувства така...не мога да го повярвам.
Не, че и аз нямам режим на хранене или, че съм от най-големите "месоядни"...но като си поставиш ограничение "това ям, онова не ям" това означава, че се ограничаваш и в други неща, а това няма как да те направи щастлив.
Дали ме разбра някой?
Аз те разбрах, но не подкрепям мнението ти.
Лично се ограничавам в някой храни, което не ми пречи да експериментирам в живота и се чувствам щастлива, не ми пречи това ограничение.
Не съм вегетарианка!

Последно редактирано от titi1 : 13th July 2014 на 21:11
Отговори с цитат
  #64  
Стар 18th July 2014, 11:00
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Напълно съм съгласна с Тити. Яденето няма нищо общо със секса. Хахахаха това означава , че аз, която не ям 80% от храните, трябва да съм още девствена, щото нали по храната се гледа. Е не се оплакват от сексуалния ми апетит и техника мъжете, определено.
Казваш любителите на пикантните храни са още по-страстни. Да се налупам със лук тогава, дето не го понасям и си представям каква страст ще предизвикам хахаха. Абсолютна глупост.

Последно редактирано от Шоки : 18th July 2014 на 11:04
Отговори с цитат
  #65  
Стар 26th July 2014, 20:48
Аватара на Little Blue Dress
Little Blue Dress Little Blue Dress не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 32
По подразбиране

Titi и Шоки...изобщо не сте ме разбрали.
Но, всъщност, това би било проблем за вас, не за мен.
Шоки, за теб да е готов да опитва различни храни и да е любител на пикантка храна, означава да се налупа с лук, така ли? Ми...в грешка си. Да се "налупа" човек с лук, чесън, люти чушки, или каквото и да е...не е "експрериментиране" с храна.

Да експрериментираш с храната е същото като да експериментираш с всяко друго нещо в живота - трябва да си отворен към нови неща. Обичам мъже, които готвят - такива, които отделят време за приготвянето на хубава храна и обръщат внимание на детайлите, до самото сервиране на храната. Обичам и такива, които изпитват удоволствие от вкуса на храната...а това, Шоки, повярвай ми е далеч от "лупане"...на лук, чесън или каквото и да е.
Не обичам мъже, които сядат на масата колкото да оплюскат една манджа, и толкова...нито такива, които чокат по чинията с върха на вилицата и се мусят, или пък които ти обясняват колко са лоши токсините от месото. Еми...не ме кефят, няма как да ме задоволят и сексуално.
По същия начин обичам мъже, които танцуват с чувство, обичам и такива, които обичат морето...които се потапят във водата с удоволствие и т.н. Съжалявам жените, които не разбират всичко това...
Отговори с цитат
  #66  
Стар 13th February 2015, 13:36
vilipetrova vilipetrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 14
По подразбиране

Моя приятел също имаше същия проблем преди време. Всичко е на психическа основа. Аз поръчах Испанска муха - най - добрия афродизиак от един сайт - sexshop.bg
Много съм доволна... Определено при нас имаше ефект. Пробвай с нещо такова.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 6th August 2021, 15:48
ulak4444 ulak4444 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2021
Мнения: 4
По подразбиране

Таблетки, поправящи либидото при жените - https://buyfemmax.com Лично съм го ползвала и много ми помогна.

Последно редактирано от ulak4444 : 26th August 2021 на 09:12
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липсанасексуалножелание
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:30.