IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 7th May 2007, 11:44
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране ЗА и ПРОТИВ двата основни метода в мамопластиката

Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th May 2007, 12:28
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
...ама да заклеймиш тотално надмускулното,при положение,че до вчера си отричал подмускулното и имаш доста оперирани пациентки с надмускулно,е меко казано грозно и некоректно към всички момичета,които са му се доверили тогава...
На мен лично той ми говореше със съжаление,че тогава просто всички така са работели и всички така са смятали...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th May 2007, 12:33
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th May 2007, 12:59
keitlin keitlin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 13
По подразбиране

Съгласна съм с мнението ти Beautyи смятам че не бива да е толкова краен в мненията зад които твърдо е стоял..и твърдял.Но този метод твърдо го отличава за момента а това е голямо предимство...
В крайна сметка някой знае ли колко.. cc..се губят в подмускулното?

Lady1357,здравейне искам и да си помислям за година напред ако ми намаляват,ще ми се загубят бе миличка
Здр Анис колко cc си?Някаде назад съм изчела всичко за теб,но сега не ги намерам!

Има и още нещо което ми се струва странноОт това,което съм видяла до сега при надмускулно гърдата е наистина кръгла(при кръглите импланти),добре оформен джоб,горен полюс..ТОВА КОЕТО СЕ ОПИТВАМ ДА КАЖА,ЧЕ ПРИ МЕН И ДРУГИ ОПЕРИРАНИ ПОДМУСКУЛНО с кръгли имланти,забелязвам че стоят закръглени,но с леко остри муцунки.
Дано да съм обяснила добре,но при мен това усещане не ме напуска,а аз не съм с такъв тип гърди и това не си го обяснявам за момента...
След дни ще съм на консултация и имам доста въпросчета...ще се радвам ако до тогава споделите какво мислите!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th May 2007, 13:02
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Аз от толкова четене, вече съвсем се обърках...
Някой може ли да ми обясни, какви са предимствата на подмускулното поставяне... или по- точно какви са според лекарите...
За да се нагърбят с по- сложни операции и с повече рискове сигурно имат много доводи, ама аз не разбрах нито един...
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th May 2007, 13:08
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

От ЛИЧНИЯТ ми опит мога да кажа, че няма никакво предимство подмускулното поставяне. Но има голяма вероятност аз да съм изключение
Отговори с цитат
  #7  
Стар 7th May 2007, 13:13
keitlin keitlin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 13
По подразбиране

Ама момичета,той дори и сега прави надмускулно!А и разбира се,че различната гледна точка продава,независимо дали сега това е избраният метод.Истината е че в момента се говори за него като най-удачният с по-малко усложнения и това разбира се се харесва!
При трети метод ще се разберат конкретните недостатаци и на този(подмускулният),но дано да сме живи и здравички и никой да няма никога никакви усложнения!
Но никога не е излично да знаем малко повече от колкото ни казват!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 7th May 2007, 13:16
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #9  
Стар 7th May 2007, 13:22
keitlin keitlin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 13
По подразбиране

милена 077,в сайта Н.Георгиев са изложени и недостатаците и предимствата и на двата метода,но не в това въпроса!

sladkatony,да разбирам ли че си била и с двата метода?И ако си с под...сега,значи не намираш разлика по начина който изглеждат!
Незнам,не съм съгласна ако е така!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 7th May 2007, 13:29
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keitlin
sladkatony,да разбирам ли че си била и с двата метода?И ако си с под...сега,значи не намираш разлика по начина който изглеждат!
Да, била съм и с двата (с единя все още съм) и определено разликата е огромна!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗАПРОТИВдватаосновниметодамамопластиката
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:57.