IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd February 2008, 19:48
Fifi Lapin Fifi Lapin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 14
По подразбиране Повдигане на бюста - при кого?

Здравейте,
Искам да си направя повдигане на бюста...Изчетох всички теми по въпроса, но очевидно няма тук много жени с такава операция и затова не виждам отзиви за хирурзите . Ходих на консултации при др. Динев и при др. Емил Георгиев. Моля, дамите, които имат каквато и да е операция на бюста и са се оперирали при някого от двамата, или пък имат наблюдения върху работата им, да напишат мнението си относно техния професионализъм, отговорност, успешност на операциите...всичко, което се сетите, за да мога да се ориентирам към по-добрия специалист. Мисля да отида на консултация при още някого...срещнах във форума добри отзиви за др. Бояджиев и др. Тепавичарова.
Много ще съм ви благодарна за вашите мнения и препоръки!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th February 2008, 10:55
batzil4e batzil4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 9
По подразбиране

Здравей,преди 8месеца претърпях такава операция- повдигане и поставяне на импланти. При д-р Енчев,в гр.Пловдив. Ако мога да ти помогна с нещо-питай.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th February 2008, 18:20
m.a.y m.a.y не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Здравей! И аз съм с подобен проблем и се оглеждам във форума от около 1-2 години. Изчаквах второто раждане за да се регистрирам и започна да разпитвам.

Спряла съм се на тези двама лекари - д-р Динев или д-р Георгиев.

За съжаление никой не е писал по-подробно..за разлика от останалите операции на бюста.

Искам да си направя повдигане и намаляване (ако се налага) на бюста. Импланти не желая, искам по-малък бюст Имам две раждания зад гърба си и положението вече меко казано е трагично. От размер на сутиена 75 С-D, в момента съм на 75 E-F. Формата си я харесвам, нооо..всичкото чудо е слязло до пъпа В стегнат сутиен изглеждам добре, но гола и по бански- ужасяващо.

Има ли значение консултацията колко време преди операцията е? В смисъл, имам още малко кг, които трябва да сваля, още няколко месеца през които детето трябва да проходи и ще се налага да го вдигам.

Уместно ли е сега да отида или да изчакам няколко месеца и тогава да отида?

Ще бъда благодарна за споделени мнения и препоръки.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th February 2008, 21:08
Fifi Lapin Fifi Lapin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от m.a.y
Има ли значение консултацията колко време преди операцията е? В смисъл, имам още малко кг, които трябва да сваля, още няколко месеца през които детето трябва да проходи и ще се налага да го вдигам.
Уместно ли е сега да отида или да изчакам няколко месеца и тогава да отида?

Ще бъда благодарна за споделени мнения и препоръки.
Здравей!
По мое мнение няма никакъв проблем още сега да отидеш на консултация - така ще разбереш какво точно представлява операцията и горе-долу какво можеш да очакваш като резултат. Тъй като, както разбирам, не много отдавна си родила и трябва да се занимаваш с бебенцето, и най-вече, защото искаш малко да отслабнеш, би било по-добре да го направиш и чак след това да се оперираш, за да не се развали резултатът от повдигането. Но ако отслабнеш, при всяко положение пак ще трябва да отидеш на повторна консултация, защото състоянието на гърдите ти най-вероятно ще се е променило.
Ако искаш ми пиши ЛС и мога да ти разкажа как минаха моите консултации, впечатленията ми от тях и изобщо нещата, които съм научила.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd March 2008, 20:42
m.a.y m.a.y не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Аз само да побутна лекичко темата...пък дано някоя, която се е оперирала да се включи или пък има позната...

Ние с Фифи само това и чакаме
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th March 2008, 14:14
maysky_n maysky_n не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: софия
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте момичета!
И на мен ми предстои повдигане на бюст. Много се притеснявам. Операцията ми е при Д-р Николай Георгиев. Някой правил ли си е такава операция за да ми разкаже повече.
__________________
живей за мига
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13th March 2008, 10:57
mariaishot mariaishot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 15
Изпратете съобщение чрез ICQ до mariaishot
По подразбиране

Здравейте, момичета, преди три седмици си направих повдигане на гърдите по метода на Бенели, т.е. повдигане с разрез около зърното. Доволна съм от резултата и то много, но имайте предвид, че нямах голяма птоза, по-скоро беше съвсем малка. Иначе операцията беше около 2 часа и половина с венозна упойка, не съм имала никакви болки или дискомфорт. Белегът на лявата ми гърда почти не се забелязва вече. Оперира ме д-р Ильо Стоятов, който е правил и носа ми.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13th March 2008, 14:29
maysky_n maysky_n не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: софия
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте! Благодаря за отговора. При мен ще се реже на буквата Т. Надявам се всичко да мине нормално и безболезнено. Чувала съм, че Д-р Николай Георгиев е много добър хирург.
__________________
живей за мига
Отговори с цитат
  #9  
Стар 13th March 2008, 18:56
Fifi Lapin Fifi Lapin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 14
По подразбиране

И при мен най-вероятно ще е т-образният разрез и много ме е страх от тези огромни белези, които ще останат .
Момичета, на вас казаха ли ви в общи линии каква форма ще придобият гърдите ви след операцията? В смисъл: леко заострени или пък по-заоблени...? Mariaishot, ти обсъди ли с твоя хирург каква точно форма искаш?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 14th March 2008, 15:06
maysky_n maysky_n не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: софия
Мнения: 10
По подразбиране

Избрах си от списание плейбой гърди и му ги показах. И той каза, че такива ще ми ги направи.
__________________
живей за мига
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Повдиганенабюстаприкого
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:30.