IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th May 2009, 08:41
adriano adriano не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 457
По подразбиране Секс след раздяла?

Как го разбирате това...? С половинката ми решихме след 2-годишна връзка мирно и кротко да се разделим началото на април.. Битовизмът сякаш ни дойде в повече, поизнервихме се, сексът беше... от дъжд на вятър... и.... логично последва желанието за раздяла.. Живеехме заедно, вече не.
Но решихме, че си оставаме приятели... Наистина си пасваме много като характери и решихме, че не можем напълно да прекратим отношенията си. Даже мислехме да си споделяме новите си неща от емоционален план...Бързо установихме, че това ни наранява и го оставихме евентуално за по-нататък...
Тези дни решихме, че ще й гостувам по "приятелски".. Готвихме си, гледахме тв...
Като легнахме обаче... от една прегръдка се стигна до... беше наистина много вълнуващо, бурно и емоционално... На сутринта пак... Тази нощ без да е планувано пак останах у тях и... същото.. Измайтапихме се дори, че от началото на годината до април не сме правили толкова секс, колкото за тези дни...
Но! си казахме, че това не значи, че сме се "събрали". Случило се, каквото се е случило, имали сме нужда, но имаме нужда и от свободата си...
Та... как виждате ситуацията от страни? Интересно ми е да чуя външно, безпристрастно мнение.
__________________
Загубил всичко, не загубвай себе си, единствено така ще победиш!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th May 2009, 08:56
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

adriano ето едно мнение от мен
Мисля,че след толкова скучна вразка и двамата сте се нуждаели от нещо ново с прятни емоции,нещо нестандартно за вас,различно,НО понеже е нямало с кого друг пак сте се намерили двамата
Освен това си мисля как е възможно да и гостуваш прятелски 100% един от двамата е знаел че иска секс
Ако след раздялата сте си мислили,че ще останете приятели и близки сега вече няма да се случи,там кадето има секс няма приятели
__________________
Искам да ме обичат така,както аз се обичам!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th May 2009, 08:56
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Аз съм минала по този път и не доведе до нищо хубаво.Секса беше страхотен ,изведнъж почнахме да правим повече неща заедно без да се дразним един от друг.След известно време изкарано така се събрахме отново и след 6 месеца се разделихме окончателно.От тогава реших че когато една връзка приключи наистина е така .Иначе само болката се удължава а и може и да си влошите повече отношенията отколкото след първата раздяла
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th May 2009, 09:43
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ами що се задълбочавате да анализирате и да мислите кво ще ви е, след като в момента ви е хубаво? Какво има да й се вижда на ситуацията отстрани?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th May 2009, 11:20
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Карайте го така докато ви е гот, не се насилвайте да го вкарвате в някакви рамки и то времето ще покаже...дали да се съберете отново или всеки по пътя си.
Почнеш ли да анализираш нещо в интимния си живот...пиши го бегало
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14th May 2009, 12:22
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Според мен ще я карате така, докато единия от двамата не си намери нещо друго, което непременно ще доведе до страдания... но пък наистина няма кво толкова да го мислиш, какво ще стане, никой не може да ти каже. От моя опит тези повторни събирания винаги са приключвали с раздели, но това нищо не значи за теб и всеки случай си е сам за себе си Какво по-хубаво от як секс?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th May 2009, 12:44
Аватара на Darini
Darini Darini не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: на гости съм на 3-тата планета
Мнения: 2 401
По подразбиране

Ами на мен ми се случвало,но всичко е до време!В смисъл,докато единия не си намери човек,който да обича отнова толкова силно.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 14th May 2009, 14:25
Аватара на Stefi B
Stefi B Stefi B не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 883
По подразбиране

Времето ще покаже!
__________________
"Ако имаш добра жена - ще живееш щастливо, ако е лоша - ще станеш философ"/Сократ/
Отговори с цитат
  #9  
Стар 14th May 2009, 14:54
Аватара на disastermaster
disastermaster disastermaster не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 1 601
По подразбиране

Правете любов докато сте млади и се радвайте на живота
__________________
Ако цял живот ходите с наведена глава, никога няма да видите слънцето.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 14th May 2009, 16:19
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

ми хубаво е, че си пасвате в настроенията
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сексследраздяла
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:01.