IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #371  
Стар 22nd December 2009, 11:01
Аватара на Жени
Жени Жени не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: VARNA
Мнения: 51
Изпратете съобщение чрез ICQ до Жени Изпратете съобщение чрез AIM до Жени Изпратете съобщение чрез MSN до Жени
По подразбиране

Аз имах големи отоци,защото не се спрях дори,като излязах от клиниката 3дена е добре да лежиш повече за да не станеш,като мен с огромни отоци,които дори и докторката стресираха,като ме видя на следващия ден,но имах 2-3дена кучешки болки,защото много бяха третирани краката ми,много е важно да пиеш вода да намалиш много солта аз дори я бях изключила съвсем за седмица и така бързо паднаха големите отоци също пих и ARNICA MONTANA CH15 3 пъти по 5гранули на ден,диетата ми е от години,без никакви мазнини плодове 3 приема на ден по една ябълка или киви основно през деня ,кисело мляко обезмаслено 1-2кофички на ден 4белтъка от яйцата и печени зеленчуци-брокули основно карфиол тиквички и морков и малко кафява сол за вкус това се яде 2пъти по 150гр -резултата е за 1месец-5кг и 2л вода минимум ако си месоядна вместо мляко печено пилешко месо се яде-успех мила ако имаш въпроси питай ще се радвам да съм ти полезна
__________________
KRASOTATA E NACHIN NA JIVOT
Отговори с цитат
  #372  
Стар 22nd December 2009, 13:46
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Много съм ти благодарна за споделеното! За диетата, успокоих се, че съм на прав път - аз се стремя да спазвам горе-долу същото. От време на време се изкушавам да похапна ядки - страшно ги обичам, вероятно защото не съм много месоядна и си наваксвам протеините с тях. Старая се да не прекалявам все пак, защото са богати на мазнини. Като си запиша дата за операцията, ще си купя арниката, да ми е под ръка. Аз съм се разбрала с докторката като си уредя отпуската, часа да ми го определи по телефона, така че в началото на януари вече ще си знам датата. Още веднъж благодаря за инфото!
Отговори с цитат
  #373  
Стар 23rd December 2009, 12:10
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

А какви са рисковете при липосукция? Знам,че има реална опасност от белодробна емболия.
__________________
Ако искаш да видиш пеперуда,трябва да изтърпиш много гъсеници!
Отговори с цитат
  #374  
Стар 23rd December 2009, 12:30
Аватара на Жени
Жени Жени не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: VARNA
Мнения: 51
Изпратете съобщение чрез ICQ до Жени Изпратете съобщение чрез AIM до Жени Изпратете съобщение чрез MSN до Жени
По подразбиране

като всяка оперяция,която налага пълна анестезия има риск,опасно е най-вече при хора с наднормено тегло както и при тези с белодробни проблеми,но ако си здрава няма от какво да се притесняваш а и има добри пластични хирурзи с доста опит,които работят в екип със страхотни анестезиолози
__________________
KRASOTATA E NACHIN NA JIVOT
Отговори с цитат
  #375  
Стар 24th December 2009, 14:15
kety1 kety1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 31
По подразбиране

Здравейте момичета!Днес за пъри път пиша в сайта но отдавна Ви чета. jeni мои поздравлениа за удачна операция,отсега само да им се радваш на крачета,[bе]patrisha може ли да ми кажеш при кои доктор мислиш да се оперираш?Аз все още съм в търсене но мисля за Стоянов,искам да напрабя липо на колена и блефаропластика на долен клепач,но нещо не намирам жени правили тази операция при него.Момичета ,радвамсе че ви има тук.[/b]
sorry ако пиша с грешки не съм българка.
Отговори с цитат
  #376  
Стар 24th December 2009, 14:24
kety1 kety1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 31
По подразбиране

jeni извинявай ако ставам нахална но може ли да ни пуснеш снимки на карачетата ?ако искаш на лични.[/b]
Отговори с цитат
  #377  
Стар 24th December 2009, 14:54
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Смятам да си правя липосукция при докор Заякова. При нея имам горна и долна блефаропластика и съм доволна от резултата. За Стоянов аз не съм най-подходящия човек да получиш мнение. При него имам мамопластика - пълен провал, асиметрия, различна височина на гърдите и т.н. Догодина може би ще си подменя имплантите. Има във форума момичета с добри резултати, оперирани от него, аз лично съм много разочарована.
Отговори с цитат
  #378  
Стар 24th December 2009, 15:05
kety1 kety1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 31
По подразбиране

patrisha съжаявам за лоши резултати от мамопластика,аз си направих преди 4 месеца при Михайлов от ВМА,и съм много доволна за сега,за съжаление той не прави вече блефаро.Много добри отзиви четя за Заякова но ми е далеч варна а съм с малко дете .Много ме страх да не ми направят нещо ужасно на лице а много ми писна все да ме мислщт за мноооого уморена,благодаря ти за отговор.
Отговори с цитат
  #379  
Стар 29th December 2009, 13:51
kety1 kety1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 31
По подразбиране

опс,малко се обърках,нате темата тук е липо .Моля момичета правили при него липо да пишат,доволни ли са или не.По точно ме интересуват крака -колена.
Отговори с цитат
  #380  
Стар 29th December 2009, 14:18
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrisha
Смятам да си правя липосукция при докор Заякова. При нея имам горна и долна блефаропластика и съм доволна от резултата. За Стоянов аз не съм най-подходящия човек да получиш мнение. При него имам мамопластика - пълен провал, асиметрия, различна височина на гърдите и т.н. Догодина може би ще си подменя имплантите. Има във форума момичета с добри резултати, оперирани от него, аз лично съм много разочарована.
не си само ти....за съжаление... аз направо се чудя щом за другите неща си пациентка на заякова, защо отиде при стоянов за гърди???....ей тва телевизията ще ни закопае, да знаеш !!! като си спомня и на сердев какви реклами бяха и що народ се подлъга, не е истина !!!!!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липосукция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:48.