IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #381  
Стар 30th December 2009, 07:51
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Защото се поведох по чужд акъл, да ме пита някой за какво, не мога да отговоря. Както и да е, ще се прави ремонт явно. Смятам, че най-голямата грешка направих, че не проучих нещата достатъчно, защото ако бях се поинтересувала повече, определено нямаше да направя тази глупост.
Отговори с цитат
  #382  
Стар 30th December 2009, 12:32
kety1 kety1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 31
По подразбиране

мисля си, може би да взема и до варна да отида.Patrisha а след операция как си се чувствала?остана ли в болница да спиш?(след блефаро) интересно ми е ако направя при Заякова дали мога на следващия ден да тръгна за софия? Pатриша, моля те не ме взимай на нахална, просто съм много любопитна -на колко години си,каква беше операция(обикновенна или лазерна) и дали може снимки да ми покажеш до и после .
Отговори с цитат
  #383  
Стар 24th January 2010, 11:23
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

E, вече мога да се похваля и аз с липосукция. Операцията беше на 18.01., все още съм оттекла и доста синя, но ми се струва, че вече виждам разлика.
Отговори с цитат
  #384  
Стар 2nd February 2010, 17:16
mimi000 mimi000 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 6
По подразбиране

patrisha може ли да споделиш как мина операцията, кои области обхвана и каква е цената. Аз също обмислям да си правя при д-р Заякова. Ще се радвам да споделиш
Отговори с цитат
  #385  
Стар 2nd February 2010, 18:56
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Операцията мина много добре, събудих се като че ли съм поспала, без никакви неприятни усещания от упойката. Доста зони обхвана, източени са ми 2800 мл от брич, задна и вътрешна страна на бедра, колена и съвсем малко от прасец. Цената беше 5800 лв. Отначало бях доста синя и подута, сега вече почти нямам синини и видимо имам разлика от преди. Ако се сетиш нещо друго - питай. Снимки още нямам, ще ходя на консултация към 20.02., тогава може да взема от докторката.
Отговори с цитат
  #386  
Стар 2nd February 2010, 19:18
mimi000 mimi000 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 6
По подразбиране

а остава ли се в болницата за нощувка и също как се определя цената - на зона ли или ти казваш къде искаш и докторката ти казва някаква цена? Аз искам вътрешна част на бедрата и евентуално малко на корема, колко ли ще струва?
Отговори с цитат
  #387  
Стар 2nd February 2010, 21:24
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Остава се в клиниката една нощ. Аз останах две, по необходимост Уцелих точно гадното време, като валя големия сняг и затвориха всички пътища. Едва се добрах да Варна, а на другия ден града и целия регион бяха блокирани. Докторката настоя да остана още един ден, защото и без това автобусите не вървят, пък и къде ще ходя прясно оперирана в това време. Цената се определя на зони по принцип, но пак е малко относително. Аз например настоявах да ми се вземе малко от прасеца, според докторката било съвсем малко и можело и да не се бута, но заради изричното ми желание се съгласи, но не го таксува като две цели зони, защото е преценила, че е по-малко. Така, че от зона до зона има разлика. Освен това не знам дали сложността на зоната не е от значение. При мен например колената имаха сравнително малко, но от няколко места са обработвани, което си е допълнително усложняване. Най-добре отиди на консултация, не е казано че трябва да си записваш час веднага. Аз се обадих три месеца след консултацията и си записах час по телефона. Бях се разбрала предварително, че ще звънна, когато си уредя отпуската да уговорим дата.
Отговори с цитат
  #388  
Стар 3rd February 2010, 12:53
mimi000 mimi000 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 6
По подразбиране

много ти благодаря!
Аз също твърдо съм решила да се оперирам там.
Преди 9 месеца родих и имам още 4 кг да сваля. Мисля към края на месеца, че ще съм ги свалила и ще се обадя да си запазя час.
А за консултацията колко парички се плаща?
Отговори с цитат
  #389  
Стар 3rd February 2010, 13:46
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

35 лв е консултацията.
Отговори с цитат
  #390  
Стар 3rd February 2010, 19:33
mimi000 mimi000 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 6
По подразбиране

много ти благодаря за цялата информация. Сега ми остава само да сваля тези 4 кг и отивам. Нямам търпение вече
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липосукция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:57.