IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1421  
Стар 31st December 2009, 10:46
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от toni_bonboni
Искам да питам нещо относно вашата диета : режим 5/5 значи 5 дена чисти белтъчини и 5 дена белтъчини и зеленчуци, нали? И ако редувате този режим цял месец, това значи 15 дена чисти белтъчини и 15 дена смесено, нали? И ако приемем, че при все ударен режим с свалят 3 - 4 килограма, вие сваляте над 10 килограма на месец с Дюкан, така ли?
Ударен режим е само в началото - 3,5 или 7 дни. После вече се води 2-ра фаза (редуваме ма ЧП и ПЗ) и не, не сваляме по 10кг на месец - би било глупаво , а само по около 2-3 ди 4-ри.
  #1422  
Стар 31st December 2009, 10:47
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

Малеее,извинявам се за грешките, ама пиша на тъмно, а аз така не мога много
  #1423  
Стар 31st December 2009, 13:32
Аватара на viku6a
viku6a viku6a не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Шумен
Мнения: 155
По подразбиране

Здравейте на всички и от мен!Не си мислете че съм ви забравила,но нещо не ми се пишеше инъче чета редовно.Да кажа на всички новопопълнения и много успехи в борбата с килцата
  #1424  
Стар 31st December 2009, 13:39
Аватара на viku6a
viku6a viku6a не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Шумен
Мнения: 155
По подразбиране

ИСКАМ ДА ВИ ПОЖЕЛАЯ ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА 2010!НЕКА ТЯ БЪДЕ МНОГО ПО ДОБРА ОТ СТАРИТЕ И ДОНЕСЕ НА ВСИЧКИ МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И УСПЕХИ!НАЗДРАВЕ!

анимации
ЩЕ СЕ СРЕЩНЕМ ДОГОДИНА!ОБИЧАМ ВИ
  #1425  
Стар 31st December 2009, 18:50
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА И ОТ МЕН!
И аз се омазах по празниците,но след един ден на бяло месо и схемата на сиска с 6 белтъка и 2л вода се оказа че не съм качила нищо!!!3кг вода бях задържала.
дюкан е велик!
добре дошли на новите!
  #1426  
Стар 31st December 2009, 18:53
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

[img]
[url=http://best-image.ucoz.ru/photo/51][b]
  #1427  
Стар 1st January 2010, 17:42
Аватара на kremu6ana
kremu6ana kremu6ana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Бургас
Мнения: 142
По подразбиране

Весела и щастлива Нова година! Да сте живи , здрави, красиви и обичани! И много свалени килограми!
Още никой не се е включил от тези , които щяха да почват от днес! Аз засега съм супер стриктна - пилешко, яйца и кисело мляко!
Да не се откажете сега - каквото било било! От днес сме стриктни и редовни! Целувки !
  #1428  
Стар 1st January 2010, 17:48
Аватара на kremu6ana
kremu6ana kremu6ana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Бургас
Мнения: 142
По подразбиране

freetogo[b], добре дошла! Бъди сигурна , че си на правилен път! Iамо да не се откажеш, че като почнеш да спираш и почваш не се получава толкова добре! Успех!
BarbieGirl, ти май се справяш доста добре ! Браво миличка само така! И вземи да ни пуснеш снимки вече преди и след да ни мотивираш малко!
  #1429  
Стар 1st January 2010, 20:34
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Привет и от мен! Честита Новата 2010 Година!
За много години! Желая на всички да сте живи и здрави и успехи с диетата на Дюкан!
Аз от днес започвам (пак) с ударната фаза. За сега ще направя 3 дена, ако всичко мине добре може и за 5 дена да се опитам.
Ще съм основно на пилешко месо, извара и яйца, също и кисело мляко (сега отивам до магазина да го купя). И разбира се триците.
Покрай празниците качих 3 кг (така показва кантарев), ама като се гледам в огледалото, бая съм се омазала.
Добре дошли на всички нови момичета, желая ви успех!
__________________
"All things in moderation, including moderation" -
Socrates
  #1430  
Стар 1st January 2010, 20:57
kety1 kety1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 31
По подразбиране

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА МОМИЧЕТА!!!!!Здраве,любов и късмет!Благодаря за приема мили дами.
Изследвания и аз си правих и както при ФРИИДО и при мен беше холестерола по висок с 3 единици ,сега от яйца само белтък взимам за питки,и днес направо се шашнах,вчера кантарът сутрин показа 57,2 а днес 59 ,направо се ужасих,възмовнолие таково нещо???за един ден почти 2 кила?(ами...май щом ги видях е възможно ),както е, от утре пак почвам
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:37.