IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #461  
Стар 28th January 2010, 21:48
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

И на мен,ако може..?
Отговори с цитат
  #462  
Стар 28th January 2010, 22:06
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

аз не искам

но все пак ми се иска да ти кажа, че дори и да имаш некви проблеми, те съществуват само в твоите очи, чийър ъп =)
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #463  
Стар 28th January 2010, 22:07
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Не вярвам, че се прави на разсеян...
Отговори с цитат
  #464  
Стар 29th January 2010, 07:25
kety1 kety1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 31
По подразбиране

Момичета аз съм виждала гърдите на патриша и подтвърждавам думите и, наистина има проблеми.Извинявай Патриша че пиша за теб без твое съгласие.
Отговори с цитат
  #465  
Стар 29th January 2010, 08:58
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Е, ако не се прави на разсеян, на какъв точно се прави, че ми обясняваше на шестия месец след операцията, че с времето ще се изравнят, щото мускула се отпускал по-бавно от другия? Любопитните да ми пратят мейл и ще имат възможност д а се убедят лично. А след като двама лекари потвърдиха, че съм за корекция, какво да кажа? Че другите двама са некомпетентни, а Стоянов е върхът. Проблема не е в грешката, а в шикалкавенето. Защо да си губи времето с моята корекция, като за същото време ще направи нова операция и ще вземе доста повече пари. Ясно му е, че не мога да се разкарвам постоянно до София и да му досаждам, така че като ме мотае достатъчно дълго, ще се откажа. От друга страна може пък да е било за добро, щото поне не отидах за друго при него, можеше да ми окепази и нещо, дето не можеш да го скриеш под дрехите. Имам ринопластика и блефаропластика след това. Пази боже да беше оплескал нещо по лицето ми. Тогава с фередже ли щях да ходя?
Отговори с цитат
  #466  
Стар 29th January 2010, 10:12
Lora Lo Lora Lo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 8
По подразбиране

Daisy 1, наистина ли лописукцията не може да премахне всичко от брича?
Видях снимките ти, по-напред в темата. Бричовете ми са много подобни, както са били при теб.
Наистина ли не се чувстваш удовлетворена от резултата?
Отговори с цитат
  #467  
Стар 29th January 2010, 16:22
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrisha
Е, ако не се прави на разсеян, на какъв точно се прави, че ми обясняваше на шестия месец след операцията, че с времето ще се изравнят, щото мускула се отпускал по-бавно от другия? Любопитните да ми пратят мейл и ще имат възможност д а се убедят лично. А след като двама лекари потвърдиха, че съм за корекция, какво да кажа? Че другите двама са некомпетентни, а Стоянов е върхът. Проблема не е в грешката, а в шикалкавенето. Защо да си губи времето с моята корекция, като за същото време ще направи нова операция и ще вземе доста повече пари. Ясно му е, че не мога да се разкарвам постоянно до София и да му досаждам, така че като ме мотае достатъчно дълго, ще се откажа. От друга страна може пък да е било за добро, щото поне не отидах за друго при него, можеше да ми окепази и нещо, дето не можеш да го скриеш под дрехите. Имам ринопластика и блефаропластика след това. Пази боже да беше оплескал нещо по лицето ми. Тогава с фередже ли щях да ходя?

Много ти е крайно мнението ,дай снимки да видим...Много мои приятелки се оперират при него и до сега не съм чула да не си е поправил грешките ,ако има такива...
Когато се пускат такива постове се сляга и снимков материал...не виждам причина да не пуснеш тук снимки..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #468  
Стар 29th January 2010, 22:07
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Както вече писах, на невярващите ще пратя на имейл, да ми го напишат на лични. А причината да не ги сложа във форума, е че не са твърде за показ. Между другото вече получих един мейл и съм пратила снимки.
Отговори с цитат
  #469  
Стар 15th February 2010, 23:57
Аватара на zit
zit zit не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 67
По подразбиране

Има ли добри новини при тебе , patrisha???
Отговори с цитат
  #470  
Стар 16th February 2010, 07:56
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Още не за съжаление. За сега съм на фаза планиране. Но ще се похваля, когато има.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СтояновquotЕстеклиникquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:43.