IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 18th June 2010, 20:31
Lora Lo Lora Lo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 8
По подразбиране

aglida, ще споделиш ли каква е цената на 1 процедура? Наистина ли е 200лв?
Има ли отстъпки при закупуване на пакет от няколко процедури?
Отговори с цитат
  #32  
Стар 20th June 2010, 10:07
aglida aglida не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране

Аз правих процедурите в салона на Bella Contour на Руски паметник, срещу МВР болницата. Цената за една процедура в момента е 140 лв., за 5 процедури е 600 лв., за десет мисля е 1000 и после още намаляват при втори пакет, май до 800 лв. за 10 бр. Иначе за самата техногия инфо и демонстрации има в сайта им, но за цените няма, не знам защо.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 20th June 2010, 17:49
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

И тази цена е само за корем и талия??!!!! Повярвали са си нещо, май!!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 20th June 2010, 18:10
aglida aglida не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране

Цената е за част от тялото, върху която искаш да се работи. Можеш да избереш корем и талия, или крака и дупе, или друго, според нуждите. Мисля, че е така при повечето процедури, дори има такива, които работят върху по-малки зони, примерно само брич, което с Бела контур не е така, а с по-щирок обхват. Аз не съм чула за процедура, която по този начин да работи върху по-голяма площ, то не е възможно физически.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 20th June 2010, 18:20
Lora Lo Lora Lo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 8
По подразбиране

aglida, благодаря за информацията.
Доста е скъпичко, поне за мен. А резултатите със сигурност ще са индивидуални. Като цена е съизмеримо с Хипокси-терапията. За съжаление, за момента, не мига да си позволя толкова скъпи експерименти...
Отговори с цитат
  #36  
Стар 22nd June 2010, 15:36
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

за рввмето,което губите да търсите някакви си процедурки за безбожно много пари и за времето,което още губите да ходите по тези процедурри можете да се хванете и да спортувате.Ама пустия му мързел ходи по жените
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #37  
Стар 22nd June 2010, 15:58
Lora Lo Lora Lo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
за рввмето,което губите да търсите някакви си процедурки за безбожно много пари и за времето,което още губите да ходите по тези процедурри можете да се хванете и да спортувате.Ама пустия му мързел ходи по жените
Еее, недей така да ни лепиш етикети. Защо реши, че не ходя на спорт?
Лично аз, нямам много свободно време, но въпреки това редовно посещавам спортния клуб. Някак си, успявам да превъзмогна мързела, в който ме обвиняваш.
Искрено ти пожелавам, никога да не разбереш защо хора като мен прибягват до подобни процедури.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 22nd June 2010, 20:29
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Аз не съм ходила на Bella Contour, защото за мен е скъпо. Много по - евтино ми е да изкарам няколко процедури бодирепинг. Поне за стягане и отслабване са идеални - говоря от личен опит - за 9 процедури свалих 12 килца и то точно от желаните зони.
Виж за мускулна маса не знам как да се свали. Може да се стегне от процедурите, но да се свали!!!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 23rd June 2010, 05:18
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lora Lo
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
за рввмето,което губите да търсите някакви си процедурки за безбожно много пари и за времето,което още губите да ходите по тези процедурри можете да се хванете и да спортувате.Ама пустия му мързел ходи по жените
Еее, недей така да ни лепиш етикети. Защо реши, че не ходя на спорт?
Лично аз, нямам много свободно време, но въпреки това редовно посещавам спортния клуб. Някак си, успявам да превъзмогна мързела, в който ме обвиняваш.
Искрено ти пожелавам, никога да не разбереш защо хора като мен прибягват до подобни процедури.
не лепя етикети,назовавам нещата с техните имена

Ами,ако спортуваше надали щеше да прибягваш до такива процедурки за бабички
Ами явно си виновна,щом си се почувствала така
Хора като теб ще рече?И прибягват защо?

Явно доста свободно време имаш
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #40  
Стар 23rd June 2010, 09:43
Lora Lo Lora Lo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
не лепя етикети,назовавам нещата с техните имена

Ами,ако спортуваше надали щеше да прибягваш до такива процедурки за бабички
Ами явно си виновна,щом си се почувствала така
Хора като теб ще рече?И прибягват защо?

Явно доста свободно време имаш

"Ами, ако..."
"Ами явно..."
И аз мога да направя много предположения за теб, но не го правя, нали? Не разбирам защо се заяждаш? Нещата може да имат много имена, зависи от кой ъгъл ги гледаш.
Радвам се, че нямаш нужда от подобни процедури. А за моето време - не се притеснявай, моля. Със сигурност няма да го губя в спорове с теб.
А, да... и още нещо - не можеш да си сигурна на каква възраст съм. И какво ако съм бабичка, която иска да се поддържа?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заскулптиранетонатялото
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:13.