IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3901  
Стар 14th March 2016, 12:11
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

От размера на проекцията зависи какъв профил е импланта... нисък... среден... висок... ултра висок.
Отговори с цитат
  #3902  
Стар 18th March 2016, 12:23
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

Почти два месеца след операцията а нямам никаква чувствителност в долната част на бюста и по-точно от зърното до края на гърдата .....Това ще се оправи ли някога ?
Отговори с цитат
  #3903  
Стар 18th March 2016, 13:24
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MartaSanchez Виж мнението
Почти два месеца след операцията а нямам никаква чувствителност в долната част на бюста и по-точно от зърното до края на гърдата .....Това ще се оправи ли някога ?
Най-вероятно ще се оправи. До 6 месеца е нормално да има загуба на чувствителност или повишена такава.
Отговори с цитат
  #3904  
Стар 21st March 2016, 00:42
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ani_inna Виж мнението
Най-вероятно ще се оправи. До 6 месеца е нормално да има загуба на чувствителност или повишена такава.
Добре значи ще чакам
Отговори с цитат
  #3905  
Стар 28th March 2016, 08:22
Аватара на Rafff
Rafff Rafff не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, момичета. Както и много други така и аз ви чета от доста време. Ходих при ИС на консултация. Тъй като имам асиметрия в гърдите, имплантите който избрахме са 240TSM и 265TSF кръгли на Natrille. Имплантите са с различна проекция и кубик с който да ги изравним. Това което не ме притеснява е че ми отказа достъп през ареолата , както и това че ми се струват малки. Мислите ли че наистина не може през ареолата ? Ще се опитам и да прикрепя снимки за да добиете представа. Висока съм 173 см и тежа 55кг. Подгръдната ми е 73-74см и съм с нулев старт / без да преувеличавам./. Да потърся ли друго мнение?
Attached Images
Тип файл: jpg image.jpg (4,8 КБ, 39 views)
Отговори с цитат
  #3906  
Стар 28th March 2016, 09:19
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

През ареолите със сигурност няма да стане. Твотите ареоли не са с достатъчно голям диаметър за разрез от там. Колкото до размера на имплантите.... не мога да преценя, защото не кубиците са важни, а останалите параметри.
Отговори с цитат
  #3907  
Стар 28th March 2016, 11:13
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rafff Виж мнението
Здравейте, момичета. Както и много други така и аз ви чета от доста време. Ходих при ИС на консултация. Тъй като имам асиметрия в гърдите, имплантите който избрахме са 240TSM и 265TSF кръгли на Natrille. Имплантите са с различна проекция и кубик с който да ги изравним. Това което не ме притеснява е че ми отказа достъп през ареолата , както и това че ми се струват малки. Мислите ли че наистина не може през ареолата ? Ще се опитам и да прикрепя снимки за да добиете представа. Висока съм 173 см и тежа 55кг. Подгръдната ми е 73-74см и съм с нулев старт / без да преувеличавам./. Да потърся ли друго мнение?
колко см е ареолата ти в диаметър?
Отговори с цитат
  #3908  
Стар 28th March 2016, 17:52
Аватара на Rafff
Rafff Rafff не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Ареолите са ми около 2,5см , малко повече от монета от 1 лев. хаха
Отговори с цитат
  #3909  
Стар 29th March 2016, 10:08
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

няма как достъпа да е от там при по-малки ареоли, трябва ти поне 3.5 см
Отговори с цитат
  #3910  
Стар 5th April 2016, 20:33
Аватара на kala
kala kala не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте отново. Мина и моята операция, качила съм снимки в отчетната тема. От първите дни са. Белезите ми под гърдите вече са бледо розови, ареолите също зарастват много добре. Ползвам Цикатридина спрей.

Искам да споделя, че предварително се бях подготвила за големи болки и мъки след операцията, но при мен нямаше нищо такова. Имам нисък праг на болка, а още от 2-рия ден се разхождах и пих кафе в центъра, (е, не припках, но все пак), на 3 ден се изкъпах цялостно, на 6-ти ден започнах активно да шофирам (наложи ми се), на 10-ти ден направих 10 км преход на Аладжа манастир...изобщо не се спирам, активна натура съм и не мога да лежа. Болки в гърба имах само първата нощ след операцията, след това си спя нормално. Изправях се сама от легнало положение, сама си суша косата и още десетки други дейности...

Операцията мина неусетно, анестезиологът беше много добър, а резултатът надмина очакванията ми, т.к бях с ужасен старт - птоза, асиметрия, необходимост от корекция на ареолите. Не мога да спестя и суперлативите за д-р Заякова. Не съжалявам нито за миг, че избрах Варна, въпреки че съм от София. Сега се радвам на новият ми външен вид и чакам търпеливо гърдите да се дооформят до окончателния си вид.

Последно редактирано от kala : 5th April 2016 на 20:39
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:51.