IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 8th November 2010, 00:35
s_d_e s_d_e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Цитирай:
Първоначално написано от s_d_e
Колкото и да са чисти котетата с тях не можеш да излезеш и да се поразходиш. Котките имат стопаните си за собственост и са отмъстителни, докато кучетата са си приятели и знаят кой да слушат
Kучетата имат господари а котките слуги
Много добре казано, и сега идва и въпроса защо в Египет котката е толкова почитана
Отговори с цитат
  #102  
Стар 9th November 2010, 15:52
Galina-kaka G Galina-kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: Varna
Мнения: 239
По подразбиране ...

not_sweety, подкрепям идеята ти за йорки. Ние си имаме такова Щастие в къщи. Нямаш представа на каква огромна любов е способно това 2.5 кг. същество!
__________________
Колкото повече опознавам хората, толкова повече обиквам кучето си!
Отговори с цитат
  #103  
Стар 10th November 2010, 09:01
Galina-kaka G Galina-kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: Varna
Мнения: 239
По подразбиране ...

http://galka64.snimka.bg/animals/jiv...na-mama.436997
Ето, това е нашата менажерия!
__________________
Колкото повече опознавам хората, толкова повече обиквам кучето си!
Отговори с цитат
  #104  
Стар 10th November 2010, 09:03
Galina-kaka G Galina-kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: Varna
Мнения: 239
По подразбиране ...

Забравих да махна паролата. 0815 е.
__________________
Колкото повече опознавам хората, толкова повече обиквам кучето си!
Отговори с цитат
  #105  
Стар 10th November 2010, 09:17
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Това ми стана най-най-любимата тема Galina-kaka G, страхотни любимци имаш А на снимките ти ли си? Много си готина :P
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!
Отговори с цитат
  #106  
Стар 10th November 2010, 09:55
Аватара на simone
simone simone не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: на полянката до блока
Мнения: 3 261
По подразбиране

Йоркито е много сладко, но това оргомното направо ме грабна :P обожавам големи кучета я разкажи повече
Аа сега видях, че и коте имало как се справяте с всичките


Ние пресни снимки нямаме, затова ето малко морски
__________________
И сам войнът е войн!
Отговори с цитат
  #107  
Стар 10th November 2010, 11:18
Galina-kaka G Galina-kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: Varna
Мнения: 239
По подразбиране ...

Благодаря, rocksteady! Да... и аз си се харесвам!
Ще поясня, че Мечо /каракачанката/ не живее вече в апартамента ни. До 1.6 мес. го гледахме в нас, а сега си изпълнява задълженията като пазач в двор, където съпругът ми работи разни неща. След като го преместихме... къщата ни опустя. Няколко месеца се чудех какво животинче да си вземем /имали сме котка отдавна/. И тъй като ме привличат и двете животни, дилемата беше голяма. Искаше ми се 2 в 1 -кученце, което да е и котенце. В един слънчев ден голямата ни дъщеря ни донесе подарък... едно малко уплашено коте /дворно/. Буба стана нашата трета дъщеря, но на мен все още нещо ми липсваше. И така, съвсем инцидентно, както става почти всичко в живота ми, попаднах в един сайт със снимки с йоркита. И моментално си казах: "Искам!" Е, това е и девизът ми, така че за няколко дни стана реалност. Бари беше едва 700 гр.,когато дойде в нас. Една игрива и скоклива топка с големи уши. Влюбването ми беше моментално, а голямата любов и специалното чувство дойдоха, когато още на третия ден го изтървах. Той падна лошо, на другият ден се наложи да го включваме на система и т.н.... не ми се връща назад. Изживях го много тежко и това вероятно отключи в мен едно силно майчинско чувство към него. Та... сега си имам и синче в негово лице. С Буба са приятелчета, игрите им понякога сааа... меко казано луди... но това естествено стана постепенно, до като Бари поизрасне, докато се поопознаят... Препоръчвам на всички, които имат възможност, да гледат поне една животинка. Причините за това се изключително много, като се започне от това, че е възпитателно и се стигне до там, че даваме и получаваме много любов. Постът ми стана доста дълъг, извинявам се, ако съм ви отегчила.
__________________
Колкото повече опознавам хората, толкова повече обиквам кучето си!
Отговори с цитат
  #108  
Стар 10th November 2010, 11:29
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Влюбих се в йоркито Ако някога си взема кученце,то ще е точно такова! Като малка пухена топка е.
Отговори с цитат
  #109  
Стар 10th November 2010, 11:43
Galina-kaka G Galina-kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: Varna
Мнения: 239
По подразбиране ...

Бабри, няма да сгрешиш! Единственото условие е да нямате малко дете. Първо защото самото йорки е като такова /грижите за него са доста/ и другото е защото са много крехки, както физически, така и психически. Дано стане реалност, сигурна съм ще бъдеш много щастлива!
__________________
Колкото повече опознавам хората, толкова повече обиквам кучето си!
Отговори с цитат
  #110  
Стар 10th November 2010, 11:46
Galina-kaka G Galina-kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: Varna
Мнения: 239
По подразбиране ...

simone, Арти плува страхотно! Като истинско куче! Хаха! Мечо се потапя само до корема. А Бари не отива сам във водата. Когато го пусна да плува... плува с такова усърдие, че като го вдигна и продължава така във въздуха! Хахаха! Много е смешен. Но козинката му вече е доста дълга, почти стига до земята и му пречи на плуването. Явно натежава и не го мъча много мъничето... на мама гевезето.
__________________
Колкото повече опознавам хората, толкова повече обиквам кучето си!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Домашнилюбимци
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:03.