IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2301  
Стар 17th October 2014, 18:36
Аватара на Katerina_
Katerina_ Katerina_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 48
По подразбиране

Благодаря ти, Шоки!
Отговори с цитат
  #2302  
Стар 2nd December 2014, 15:37
Аватара на Katerina_
Katerina_ Katerina_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 48
По подразбиране

Здравейте,
Днес бях на контролен преглед при ИС 40 дни след операцията и ми каза, че трябва да правя масажи. Това, което, много ме издразни, обаче е, че явно е решил да печели допълнително като насочва пациентите към център по естетична медицина, където да правят масажите срещу заплащане, разбира се. До сега не бях чувала чела, че се ходи специално да ти правят масаж, мислех, че мога и сама да ги правя, затова попитах дали имам някакъв проблем, като ми бе отговорено, че нямам такъв, а просто мускулът ми е много стегнат и трябвало да се отпусне с масаж. Попитах дали не могат да ми покажат какъв е масажа, защото имам бебе и не мога да тичам всеки ден да се масажирам при някого, но вече такава им била практиката.
Искам да помоля момичетата, които са се оперирали при ИС да споделят какъв масаж им е препоръчал да правят, тъй като намерих доста клипчета в интернет след като написах implant displacement, но не знам кой точно да правя. Ако найстина бе толкова наложително бих отишла, но тъй като много мразя да ме правят на глупачка и да изкарват пари от глупостта ми, а освен това цената ще ми излезе тройна докато си плащам и на гледачка да ми гледа детето, няма да ида.
Ако някой може, моля да сподели на бързо, аз по видяното вече ще схвана какво е необходимо.
Благодаря ви предварително!
Отговори с цитат
  #2303  
Стар 2nd December 2014, 17:51
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Определено е схема за правене на парички в това може да си сигурна. Интересно е масажите мъж ли ги прави ? Аз не мисля, че има много жени които ще отидат ей така при някой непознат мъж да им мачка циците. Масажите по принцип помагат за по бързото отпускане, чувал съм и мнение, че имало значение и зарастването на джоба и за това било по добре да се правят в началото още. Сама няма да може да си правиш масаж както трябва, този масаж не е просто да си галиш гърдите, трябва си сериозно мачкане. Въпроса е обаче дали тези масажи са само с цел да ускорят този процес или все пак ще има разлика в крайният резултат ако се правят масажи или не се правят. Все пак ако имаш мъж до себе си, той ако има време може да ти прави масажи, добре е да му покажеш някои клипове от youtube , за да прилага правилната техника.
Отговори с цитат
  #2304  
Стар 2nd December 2014, 18:08
Аватара на Katerina_
Katerina_ Katerina_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 48
По подразбиране

Определено е схема за правене на пари след като трябва да кажа, че съм пациентка на ИС, а и масажите вървят в пакетна цена 150 лв за 10 масажа. Другото е, че не знам дали мъж или жена прави масажа, но моят мъж определено не желае друг да ми мачка гърдите. Той, че мачка и ще ги мачка е ясно, въпроса е, че ми се иска все пак да знам дали прилагаме правилен масаж. Масажите са с цел или поне ИС каза да отпуснат мускулатурата, тъй като е доста стегната и имплантите да омекнат по-бързо.
Отговори с цитат
  #2305  
Стар 5th December 2014, 13:53
Аватара на marvelous
marvelous marvelous не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Katerina_ Виж мнението
Определено е схема за правене на пари след като трябва да кажа, че съм пациентка на ИС, а и масажите вървят в пакетна цена 150 лв за 10 масажа. Другото е, че не знам дали мъж или жена прави масажа, но моят мъж определено не желае друг да ми мачка гърдите. Той, че мачка и ще ги мачка е ясно, въпроса е, че ми се иска все пак да знам дали прилагаме правилен масаж. Масажите са с цел или поне ИС каза да отпуснат мускулатурата, тъй като е доста стегната и имплантите да омекнат по-бързо.
Здравей,
извинявай не съм чела назад, с какви импланти си?
Ако си с Алерган, на официалния им сайт си пише изрично,че НЕ са нужни никакви масажи.
Ако ти е нужно ще го издиря,само пиши,за да му го покажеш.
Отговори с цитат
  #2306  
Стар 5th December 2014, 16:31
Аватара на Katerina_
Katerina_ Katerina_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 48
По подразбиране

Здравей, Marvelous,
С Allergan съм, но не намирам в сайта да пише, че не са необходими масажи. Видях само, че пише, че по собствена преценка хирургът може да препоръча масажи. Ще съм ти много благодарна ако споделиш къде точно си го прочела, за да знам дали найстина са необходими или не .
Отговори с цитат
  #2307  
Стар 6th December 2014, 13:03
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

По мое време, когато попитах Ильо за масажите той ми каза, че няма нужда. Тепавичарова съм чула, че ги препоръчва винаги. Знам, че има положения, когато са задължителни, но това се определя при първата консултация след операцията, когато доктора вижда, че гърдите са още прекалено стегнати или нещо друго и назначава задължителни масажи.
Отговори с цитат
  #2308  
Стар 6th December 2014, 21:23
демили демили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: софия
Мнения: 49
По подразбиране

Щом 40 дни след операцията гърдите ти все още са напрегнати , то масажите при теб са задължителни, за да може мускулатурата да се отпусне и имплатите да се наместят. Не ти препоръчвам да ги правиш сама, особено ако си с анатомични. Масажите предотвратяват също така капсулна контрактура.
Отговори с цитат
  #2309  
Стар 8th December 2014, 11:58
Аватара на marvelous
marvelous marvelous не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 49
По подразбиране

Малко трудно го издирих,защото го бях чела преди повече от 7 месеца:

• Massage - Breast massage exercises following implantation with NATRELLE® 410 Breast Implants
are not recommended as this may lead to implant malposition.

Ето тук в тази брошура( предназначена главно за пласт. хирурзи) на 12 стр: http://www.allergan.com/assets/pdf/L3717_410_dfu.pdf

Това важи за NATRELLE® Style 410 Highly Cohesive Anatomically Shaped Silicone-Filled Breast Implants, моите са такива и за това съм се интересувала,другите видове на Алерган може и да позволяват масажи,не съм чела за тях.

Последно редактирано от marvelous : 8th December 2014 на 12:02
Отговори с цитат
  #2310  
Стар 8th December 2014, 12:23
Аватара на Katerina_
Katerina_ Katerina_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 48
По подразбиране

Marvelous, моите са същите. Много ти благодаря!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:22.