IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 15th May 2014, 07:44
Nel4ho Nel4ho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Момичета исках да ви питам и нещо друго.Когато съм легнала гърдите не се втвърдяват ,но изправя ли се или при лека възбуда или нещо подобно стават на камъни,аз лично си го обяснявам с контракция в мускула,който натиска импланта и гела в него ги издува така,ама дали съм права или причината е друга?Аз не съм спортна личност,единственното което правя е,че ходя много пеша и то доста бързо.Мамоложката ми каза ,че гръдното ми мускулче е "нищожно",та въпроса ми е дали като не ми е стегнат мускула контракциите му ще са по-малки,респективно втвърдяванията ще са по-редки.(дано ме разбрахте,че малко куцо го обясних)
Отговори с цитат
  #132  
Стар 15th May 2014, 15:56
Аватара на marvelous
marvelous marvelous не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nel4ho Виж мнението
Момичета исках да ви питам и нещо друго.Когато съм легнала гърдите не се втвърдяват ,но изправя ли се или при лека възбуда или нещо подобно стават на камъни,аз лично си го обяснявам с контракция в мускула,който натиска импланта и гела в него ги издува така,ама дали съм права или причината е друга?Аз не съм спортна личност,единственното което правя е,че ходя много пеша и то доста бързо.Мамоложката ми каза ,че гръдното ми мускулче е "нищожно",та въпроса ми е дали като не ми е стегнат мускула контракциите му ще са по-малки,респективно втвърдяванията ще са по-редки.(дано ме разбрахте,че малко куцо го обясних)
Нелчо,нищожно или не имаш мускул,съвсем нормално е усещането,аз два месеца от операцията и след сън все още всяка сутрин съм така.
Отговори с цитат
  #133  
Стар 15th May 2014, 21:06
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Това усещане за втвърдяване на гърдите е конкракция на мускула.Освен втвърдяването доста често се усеща и настръхване, като при студ - моята операция беше май месец, а ме втрисаше от студени вълни все едно е зимата декември
Отговори с цитат
  #134  
Стар 26th May 2014, 19:31
Аватара на Miss Bond
Miss Bond Miss Bond не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 39
По подразбиране

От моята операция минаха две седмици, като цяло се чувствам добре, нямам болки, но все пак нещо ме притеснява. Само в лявата гърда чувствам някакво движение при навеждане - възможно ли е имплантът да се е разместил или това е течността, която тялото образува като защитна реакция към чуждото тяло? Усещането е като придърпване, не знам как точно да го обясня, но си е неприятно. В дясната гърда не чувствам нищо такова, нея сякаш изобщо не съм я оперирала. Според вас има ли основание за притеснение или е нормално и постепенно ще отшуми?
Иначе на вид гърдите са добре и изглеждат еднакво, няма подуване (да чукна на дърво) и белезите са ОК.
Отговори с цитат
  #135  
Стар 27th May 2014, 13:36
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Нормално е.
Отговори с цитат
  #136  
Стар 28th May 2014, 08:20
Nel4ho Nel4ho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Момичета,от моята операция минаха почти 3 седмици,от 2-3 дни съм с някакъв грип ,от който се скъсах да кихам.От вчера усещам едната си гърда( лявата,която и по-бавно се възстановява) по-подъта и по-чувствителна,имплантите са ми подмускулно и мускула на лявата гърда ме боли все едно имам мускулна треска,белезите ме придърпват повече от преди,чудя се това нормално ли е,да ходя ли при док.?
Отговори с цитат
  #137  
Стар 1st June 2014, 15:24
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

de_ni_ тоя твоя аватар направо ме побърква. Страхотен е
Твоите гърди ли са на аватара ?
Отговори с цитат
  #138  
Стар 1st June 2014, 21:08
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simona_80 Виж мнението
de_ni_ тоя твоя аватар направо ме побърква. Страхотен е
Твоите гърди ли са на аватара ?
Мерси Мони, ИС доста се постара върху тях. Твоите сиси също са разкошни.Стоят ти супер секси.Все пак и двете сме творение на един доктор, няма начин резултата да не е безупречен.
Отговори с цитат
  #139  
Стар 2nd June 2014, 17:46
Аватара на Alexa_xpg
Alexa_xpg Alexa_xpg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 12
По подразбиране

И аз съм съгласна със simona_80! Наистина аватара ти е страхоооотен, de_ni_ Ако не е проблем, би ли споделила параметрите на имплантите? Съжалявам, ако те карам да се повтаряш
Отговори с цитат
  #140  
Стар 2nd June 2014, 20:43
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Alexa_xpg Виж мнението
И аз съм съгласна със simona_80! Наистина аватара ти е страхоооотен, de_ni_ Ако не е проблем, би ли споделила параметрите на имплантите? Съжалявам, ако те карам да се повтаряш
Alexа, моите импланти са Natrelle на Allergan, анатомични, Style:410МX, по 520 кубика във всяка гърда
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Усещанияпървитедниследоперацията
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:00.