IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 29th August 2006, 13:20
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

оф, сигурно от ЕГН-то е, ама хич не помня при консултацията дали ме мери и рисува отсече 450 и толкоз. аз нали съм си гъба, викам ОК щом казваш но важното е, че не сбърках в избора си на лекар. вече преди самата операция с шублера и флумастера се прай на художник, ама няма начин
Отговори с цитат
  #12  
Стар 29th August 2006, 18:56
MELISA MELISA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 37
По подразбиране

Моите импланти са на Инамед на консултациите ме мериха със шублер и по едни таблици на производителя се гледа размера. Казаха ми 260 на мен ми се видя малко и питах има ли възможност за 300 отново ме мериха за да видят основата на импланта ще се събере ли и така Събра се сложиха ми 300 и съм много доволна вече ми се виждат малки даже
Отговори с цитат
  #13  
Стар 29th August 2006, 19:38
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Тайна ли е кой ги е правил?
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 29th August 2006, 21:16
bel bel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
Мен Динев ме мери с линийка и сантиметър. След това на едни таблици на фирмата производител според размерите ми ми предложи мойте. Мери ми гр.обиколка, подгръдна, разстояние м/у зърната, от рамото до зърната и основа. Чак шублер не е ползвал.
И при мен беше така.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 3rd September 2006, 10:13
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

PIP и Eurosilicone нямат система за избор на импланти. Но тя не им е необходима предвид това, че не произвеждат много продукти. Освен разликата в обема, може да се избира нисък/среден/висок профил, кръгли/анатомични, гладки/грапави, ниско/средно/висококохезивен гел и някои други екстри. Inamed май са почти принудени да направят компютърна система, защото изборът при тях е огромен.

Между трите фирми няма конкуренция - Inamed corp. (бивша McGhan medicals) е купила Eurosilicone, а освен това е и дистрибутор на PIP за САЩ.

При избора на протези без компютър докторите се ориентират основно по описанието на желания ефект от пациента (големи/по-малки, с обем отгоре, с широка основа...) - с думи или по снимки. В каталога към всяка протеза има размери на основата и проекция - измерванията, които докторът прави, са именно с цел да се предвиди дали протезата ще пасне.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #16  
Стар 8th September 2006, 20:05
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

http://www.jdmedicals.com/display.php?show_item=16
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #17  
Стар 10th September 2006, 22:41
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
Мен Динев ме мери с линийка и сантиметър. След това на едни таблици на фирмата производител според размерите ми ми предложи мойте. Мери ми гр.обиколка, подгръдна, разстояние м/у зърната, от рамото до зърната и основа.
Така прецениха размера на имплантите ми при първата операция.
А при подмяната се разбрахме ,че по време на операцията ще преценят дали да са по-малки или по-големи и аз разбрах чак няколко дни след операцията с какъв грамаж съм Интересното което исках да споделя с вас е ,че при тази операция разграфяването и меренето на импланти са ми го правили когато вече съм била под упойка, в последствие разбрах ,че само тази манипулация им е отнела час и половина, а цялата операция е била около 3 часа.
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 20th September 2006, 08:24
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Знаете ли какво ми каза д-р.Георгиев вчера?
1.Няма значение каква марка импланти ще си избереш,защото и двете фирми са дъщерни и имат общ корен(мисля,че бяха Макган и Ментор),но и ПИП са много добри(разликата между тях е много малка,а цената- не)
2.И двете фирми поемат доживотна гаранция(до 3 пъти)подмяната на импланти с най-новите модели,за тяхна сметка-АБСОЛЮТНО БЕЗПЛАТНО,независимо от причините за смяната(налага ли се тя или е просто желание на пациентката)
П.П.Той работи и с ПИП и с Евросиликон,но гаранция имат само две-при толкова много информация не знам дали запомних добре,но май бяха Макган и Ментор.Ако някой има поставени такива импланти-искайте си гаранцията!
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 20th September 2006, 15:21
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Не му вярвай много...
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #20  
Стар 20th September 2006, 15:34
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Еее,това ще го проверя,разбира се......Просто ви казвам,ако някой знае нещо за това да го каже.Между другото ми показа някаква гаранция на тези импланти,но аз бях шашната от толкова много информация,че не можах да я погледна добре.Но си заслужава да се провери!
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изборътнаимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:28.