IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 22nd February 2007, 11:36
Teara Teara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 41
По подразбиране

Аз съм висока 163 см. подгръдна 75, а гръдна 80-преди операцията.
Сложих си 240сс, подмускулно, нисък профил, а сега гръдната ми е 91 см.Нося сутиен чашка С. Много странно-аз съм с малки импланти!
Отговори с цитат
  #252  
Стар 22nd February 2007, 11:51
Nadia28 Nadia28 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 112
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Teara
Аз съм висока 163 см. подгръдна 75, а гръдна 80-преди операцията.
Сложих си 240сс, подмускулно, нисък профил, а сега гръдната ми е 91 см.Нося сутиен чашка С. Много странно-аз съм с малки импланти!
казано честно и на мен ми се струва странно,при моите 450сс колко ли ще ми стане гръдната обиколка ,сега е 80 см.
Отговори с цитат
  #253  
Стар 22nd February 2007, 12:03
Аватара на vili_cm
vili_cm vili_cm не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 37
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nadia28
Цитирай:
Първоначално написано от Teara
Аз съм висока 163 см. подгръдна 75, а гръдна 80-преди операцията.
Сложих си 240сс, подмускулно, нисък профил, а сега гръдната ми е 91 см.Нося сутиен чашка С. Много странно-аз съм с малки импланти!
казано честно и на мен ми се струва странно,при моите 450сс колко ли ще ми стане гръдната обиколка ,сега е 80 см.
Преди малко в друга тема ти казах, че моите импланти са 400 сс. кръгли, среден профил на Евросиликон /13.1 см диаметър, около 4 см височина/. Поставени са надмускулно.
Подгръдната ми обиколка е 70 см. Преди операцията гръдната ми обиколка беше 84 см, сега е 92 - 84 + 8 см /сборът от височините на двата импланта/. Можеш да влезеш в сайта на марката импланти, които си избрала, там сигурно им има размерите - диаметър и височина.
Приятно смятане
Отговори с цитат
  #254  
Стар 22nd February 2007, 12:41
laska laska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 158
По подразбиране

Надя,най -вероятно да станеш много пълно С .Аз с 470 в никакъв случай не е прекалено голям.Преди операцията аз също имах такива притеснения,но се оказаха неоснователни.При подмускулно поставяне гърдите стават по малки от надмускулното.Така че мисля ще останеш доволна.
Отговори с цитат
  #255  
Стар 22nd February 2007, 15:54
Nadia28 Nadia28 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 112
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от laska
Надя,най -вероятно да станеш много пълно С .Аз с 470 в никакъв случай не е прекалено голям.Преди операцията аз също имах такива притеснения,но се оказаха неоснователни.При подмускулно поставяне гърдите стават по малки от надмускулното.Така че мисля ще останеш доволна.
ако е така ще съм много доволна,пълно С и ти ли си под мускула и с какъв профил си и да ти кажа в момента почти нищо си нямам
Отговори с цитат
  #256  
Стар 22nd February 2007, 17:21
laska laska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 158
По подразбиране

Да ,подмускулно.Аз също нямах много с което да се похваля .Да кажем малко А.Сега не знам заради отока ли защо днес спокойно влязох в Д ,а С-то с което разполагам ми е малко но мисля че ще поспаднат.
Отговори с цитат
  #257  
Стар 22nd February 2007, 17:36
Nadia28 Nadia28 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 112
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от laska
Да ,подмускулно.Аз също нямах много с което да се похваля .Да кажем малко А.Сега не знам заради отока ли защо днес спокойно влязох в Д ,а С-то с което разполагам ми е малко но мисля че ще поспаднат.
eeeeeeeeeeeeeee стига че как ще издържа до събота не знам,какъв профил са твоите,имаш ли снимки ,кога ти беше операцията
Отговори с цитат
  #258  
Стар 22nd February 2007, 20:14
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от [color=red
Меги[/color]]Здравейте. Да сте чували случайно за импланти но от някъкви кристали? На една далечна позната са и сложили преди месец в Пазарджик.Пишете ако знаете нещо.
Не, и ми звучи много странно.
Да не са импланти пълни с "кристалин парагел", както нарича силиконовия си гел фирмата Евросиликон???
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #259  
Стар 8th March 2007, 01:27
Flame73 Flame73 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 619
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
Уау, бре, шокирана съм, но все пак добре дошъл. Винаги съм искала да се включи истински хирург с истинското си име.
На мен би ми се искало да се включи и Веселин Динев във форума,както и вероятно много други момичета в сайта.
Примерно да ни отговори на въпроси като:
1/Защо работи само с метод-поставяне на имплант под жлезата?
2/Защо не се справя с метода който вече е предпочитан от повечето жени, налагайки своя си тертип на работа???
Като с ясното си съзнание вижда,че пациентката не е в неговата компетенция и я завлича в куп предстоящи проблеми като й спестява всичко това???

Тук да отбележа, че не става въпрос за един случай(мен)!!!
И един въпрос съществен към темата:
3/И защо практикува само с една марка имплантанти???

Би ли го навила по някакъв начин-Моля те?!
__________________
Не трудното, а лесното погубва,
човешкото в човешката душа.
И тя не би разкрила свойта хубост,
без шмиргела на грозните неща!
Отговори с цитат
  #260  
Стар 8th March 2007, 06:13
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Преди корекцията си , за себе си отговорих на въпросите си , но ги изтрих , защото най-малкото не бяха отправени към мен . Едва ли ще ти отговори тук . Това се прави по време на консултации .
Но в случая искам да попитам нещо , по време на операцията ти , Flame73 , той не беше член на Bulapras . за сега вече не съм сигурна . Не те обвинявам в избора ти на лекар , зная че с моите изказвания хвърлям бомби , но ако не е член на тази организация , ние - " компетентните пациентки " , как ще знаем елементарното - до каква степен и ниво е квалификацията му на пластичен хирург и опита му . Видяхме какво направи обикновения хирург в Бургас , но лошото всеки лекар ще си скрие пред новия , потенциален клиент .
П.П. Относно висящите дипломи по стените им - си задавах и другия въпрос - остава ли им време за операции и опит , или са погълнати от семинари , симпозиуми и трудове . Наистина не знаех кое е по-сигурното .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изборътнаимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:33.