IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 21st September 2006, 16:03
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

По принцип си абсолютно права Аз не съм била при него но цените му са супер супер високи
Отговори с цитат
  #42  
Стар 21st September 2006, 22:08
blondi blondi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 382
По подразбиране

Аз също се оперирах при Николай Георгиев на 04.09. С мъжа ми се спряхме на McGhan на които цената беше 4000 eur. Но както казва и danitta когато направиш повече от една операция цената наистина е доста по-ниска. В замяна на това получих невероятни грижи и отношение, бях сигурна и спокойна че съм попаднала на правилното място. Клиниката му е страхотна, обзаведена модерно и удобно. Нито за миг не почувствах, че съм в болница.
На мен също ми каза, че след години мога да ги сменя безплатно, но не това беше определящо в избора ни. За нас беше важно, че тази фирма е водеща и това което произвежда е качествено. А за след 8-10години никой не знае..
А относно това кой колко печели.....най-добрите печелят повече.
И това е абсолютно нормално за мен.
__________________
Живеят само влюбените, останалите просто съществуват....
моите момичета
Отговори с цитат
  #43  
Стар 21st September 2006, 22:20
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

8)
Отговори с цитат
  #44  
Стар 22nd September 2006, 14:56
d-r Nikolay Georgiev d-r Nikolay Georgiev не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 3
По подразбиране отговор на д-р Н.Георгиев

Здравейте,

Надявам се че моята поява във Вашия форум няма да бъде посрещната враждебно и няма да се счита за намеса във вашите разговори. Всъщност за този форум разбрах от мои пациентки, които са чести посетителки на форума. Чак сега обаче разгледах някои от темите по-подробно. Нямам никакво намерение да коментирам Вашите мнения, въпреки че за всички, положителни и отрицателни, съм благодарен и те ще ми бъдат много полезни.
Искам да се включа единствено, защото в една от последните теми забелязах множество неточности (да ги наречем технически), които бих желал да коригирам.

При процедурата за уголемяване на бюста чрез поставянето на импланти, аз работя с продуктите на три основни фирми производителки: Eurosilicone, McGhan, PIP. Дебело искам да подчертая, че първите две фирми са собственост на една и съща фамилия и това лесно може да бъде проверено в интернет. Разликата в качеството на самите импланти, може да се досетите, не е голяма, въпреки че продуктите на двете дъщерни фирми имат своите плюсове и своите минуси (дебелина и здравина на капсулата, кохезивност на гела, спектър на избор на имплантите и т.н.).

Цените са строго фиксирани и не се „образуват” по време на консултацията. Те коренсподират на вида на имплантите и са следните:
Eurosilicone – 2700 евро/3500 евро (възможност за смяна)
McGhan - 3200евро(кръгли)/4000 евро (капковидни)
PIP - 3200 евро (намалени след предоговаряне с вносителя от 3600 евро)
Всички импланти имат доживотна гаранция от фирмата производител. Имплантите на McGhan/Eurosilicone могат да бъдат безплатно заменени при разкъсване или нарушаване целостта на обвивката.

Това, което не знаете и което вероятно поражда объркването, е, че всеки добър хирург има привилегията да договори със фирмата производител, в случая McGhan/Eurosilicone, персонални преференции, от които единствено той може да се възползва в своята практика. Благодарение на дългогодишната си практика и изградената репутация, аз съм оторизиран да предложа на моите пациентки възможността да заменят имплантите до два пъти дори единствено по свое желание. Лично заставам зад тази възможнаст и гарантирам, че докато съществува моята клиника и докато аз практикувам като пластичен хирург, пациентките, които са си направили подобна операция при мен с импланти на тази фирма, ще могат да се възползват от тази възможност.

Нямам такава договореност с PIP, а те като цена се доближават до тази на McGhan/Eurosilicone. Може би вече разбирате защо препоръчвам малко по-скъпите импланти – във времето те излизат по-евтини. Възможността да смените имплантите си безплатно само защото сте си променили мнението и искате по-голям размер според мен е уникална. Защо моите пациентки да не се възползват от нея? При следваща операция те ще заплатят единствено разноските по операцията (анестезия, престой, медикаменти, консумативи).

За да разсеете съмненията си, може да получите потвърждение на думите ми от д-р Ефремов от клиника Малинов, който е официален представител на McGhan за България.

Това е от мен. Впечатлен съм от Вашия интерес към пластичната хирургия и от познанията Ви в тази област.

Поздрави, д-р Николай Георгиев
Отговори с цитат
  #45  
Стар 22nd September 2006, 15:47
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Добре дошли д-р Георгиев и най вече за това , че не се скрихте под някой ник .
Приятна почивка в нашия форум.
Май никой още не Ви е забелязал .
Отговори с цитат
  #46  
Стар 22nd September 2006, 16:30
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Уау, бре, шокирана съм, но все пак добре дошъл. Винаги съм искала да се включи истински хирург с истинското си име.А това, което пишете за подмяната на имплантантите абсолютно безплатно, ако сте го извоювали , ще сте едн от мноооого малкото хирурзи в цял свят.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #47  
Стар 22nd September 2006, 17:43
blondi blondi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 382
По подразбиране

Привет и от мен на д-р Георгиев
__________________
Живеят само влюбените, останалите просто съществуват....
моите момичета
Отговори с цитат
  #48  
Стар 22nd September 2006, 17:48
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #49  
Стар 22nd September 2006, 23:13
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Д-р Георгиев,да не би да имате впредвид,че при вас евентуалните следващи импланти са безплатни, само в случай на повреждане?
До колкото разбрах той изрично подчерта, че имплантите на Евросиликон и МакГан са безплатни до два пъти , дори това да е по желание на пациента. Това при условие, че са поставени от него.
Без претенции да ставам адвокат Така разбрах.

Мисля, че в общия случай се подменят безплетно само при нарушаване на целостта.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #50  
Стар 23rd September 2006, 00:08
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

8)
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изборътнаимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:08.