IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th July 2006, 10:49
Olimpia Olimpia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Sofia
Мнения: 42
По подразбиране Кремове за лице

чувала съм, че нощен крем трябва да се позлва след 25год. възраст. по принцип също, че за млада кожа (до към 30 примерно) кремът трябва да е овлажняващ, а после вече и омазняващ. какво знаете?

сега ползвам най-най кремове,на 24 години съм и съм много доволна, но си мисля - различават ли се тези кремове от бабешките рецепти и от по-нормалните по цени или всичко е реклама?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th July 2006, 11:20
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Определено има разлика от най, най кремовете и тези с по-ниски цени, а с бабина рецепта не бих си намазала лицето(освен с някоя маска с хума или нещо подобно).
Аз мисля, че от каква възраст ще започнеш с нощните кремове или тези против бръчки(по-мазните), зависи от самата ти кожа, ако е по-склонна към остаряване можеш да започнеш и от 25, но най-добре е до към 30 да я третираш само с хидратиращи.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th July 2006, 11:24
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Ами тези продукти са си на принципа проба-грешка, каквото и да си говорим. Вярно, че кожата на 30 се различава от кожата на 18 или на 40, но всяка кожа си е индивидуална, сама трябва да разбереш кое влияе добре на твоята. Освен това нуждите на кожата зависят и от сезона, начина на живот, стреса... Аз съм на твоите години, в момента ползвам крем за очен контур и обикновен крем Garnier Naturals и си чувствам кожата чудесно. Но това е за в момента, миналата година ползвах дневен и нощен на Garnier + флуид Merz AntiAge,защото живеех в постояннен стрес и животът ми беше многократно по-динамичен, работех на дневни и нощни смени,пътувах много, не се хранех редовно - абе циганска работа, което се отразяваше и на кожата ми. Иначе като ми свърши сега този крем ще си взема на Loreal.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th July 2006, 18:55
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
флуид Merz AntiAge
Доволна ли остана от Мерц?Аптекарката се разсипа да ми хвали всичките продукти на тази серия-дневен,нощен крем,тоалетно мляко...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th July 2006, 22:18
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране

Аз използвам на Loreal AGE PERFECT дневен и нощен но общо взето не съм много доволна.Чувала съм че кремове с колаген са много хубави и добре се абсорбират от кожата попълват бръчките,малко са скъпички но имат добър ефект!!!
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th July 2006, 07:40
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Olivia
Аз използвам на Loreal AGE PERFECT дневен и нощен но общо взето не съм много доволна.Чувала съм че кремове с колаген са много хубави и добре се абсорбират от кожата попълват бръчките,малко са скъпички но имат добър ефект!!!
В момента имам Ревиталифт на Лореал,нощен и ми е тежък,въпреки,че от 25 нататък се препоръчват кремове против бръчки дори и да нямаш,превантивно.Не виждам някакъв ефект от него.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 27th July 2006, 07:55
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Natasha
Цитирай:
Първоначално написано от verita
флуид Merz AntiAge
Доволна ли остана от Мерц?Аптекарката се разсипа да ми хвали всичките продукти на тази серия-дневен,нощен крем,тоалетно мляко...
Да, наистина усещаш как ти се храни кожата в дълбочина. Освен това се слага по съвсем малко - само капка-две на кожата, за да не стане лепкава, и стига за много време, парите определено си струват! Не съм ползвала друг продукт ма Мerz, но майка ми преди пиеше таблетки и при нея като че ли нямаше никакъв ефект
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th July 2006, 12:14
tsvety tsvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез MSN до tsvety
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Natasha
В момента имам Ревиталифт на Лореал,нощен и ми е тежък,въпреки,че от 25 нататък се препоръчват кремове против бръчки дори и да нямаш,превантивно.Не виждам някакъв ефект от него.
Ако нямаш бръчки, как знаеш, че няма ефект? Нали уж целта е да не се появят. Аз просто се чудя колко мои връстници имат дълбоки бръчки, а пък една приятелка, с осем години по-голяма от мене, ама майка й козметичка - има съвсем гладко лице. Струва ми се че това е превантивният ефект - да не се появят, а не да изчезнат

А някой тук каза, че след до 30 години трябва да се ползва хидратантен. На мен са ми казвали до 23-25 хидратантен, а след това тежки кремове
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th July 2006, 12:21
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Права си,не се изразих правилно.Исках да кажа,че текстурата му ми идва доста тежка,не ми освежава кожата,както други кремове.Затова ще заложа на хидратантните през деня и на по-леки кремове с витамини за през нощта.
А това с годините е много относително-зависи от ген,начин на живот,хранене,навици,стрес. ..
Отговори с цитат
  #10  
Стар 27th July 2006, 12:39
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

доколко помня, сутрин (през деня) трябва да се слагат по-леките, хидратиращите кремове...а вечер - преди лягане - подхванващите, по-тежичките..за да може кожата да абсорбира добре и то докато е в покой..а сутрин, като се почисти лицето, се отмиват следите от тях и се нанася нещо леко за през деня.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кремовезалице
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:58.