IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 11th May 2007, 09:50
nova, no gotova nova, no gotova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 1
По подразбиране

Привет на всички!
Едва преди два дни открих този форум. Като цяло нямам време за нет. На 15.05. ще се оперирам - уголемяване на гърди, подмускулно, 350 сс ПИП. Като че ли малко набързо взех решение. Консултирах се с няколко хирурга и избрах своя. Попрочетох някои теми тук и виждам различни мнения и за имплантите и за т.нар. подмускулно или поджлезно /извинявам се ако не се изразявам точно, но съм лаик/.
Ако имате време за мен - приемам всякакви съвети за следоперативния период.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 16th May 2007, 10:57
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Леле Beauty & Емисоф добре че сте писали тази тема, толкова неща ми станаха ясни дето не можех да си ги обясня, а даже идея нямах че има зна4ение спецификациите на имплантите за различните поставяния, хем толкова сайтове съм разглеждала, ама то питай патИло а не учиЛо.

Ходила съм на консултации и също както Beauty каза никoй не ми ги е обяснявал тези разлики в такива подробности.

Аз определено съм за надмускулно защото ми опират циците в коленете като седна, само не знам дали все пак може от Е cup да ми ги намалят на Б cup и след като се оправя да ми сложат малки импланти колкото да стигна C++ за да не ме тормози гравитацията. И двата доктора на които досаждах казаха че трудно ставало такова намаляване но не било невъзможно. Имаме ли някои които го прави в БГ?

Еми ако това на аватара са твоите цици направо ми иде да ти посегна:) Анелия каза че много еротично изглеждаш:)

Много ви благодаря момичета.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #43  
Стар 16th May 2007, 12:41
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Нейните са,да!
Отговори с цитат
  #44  
Стар 16th May 2007, 12:43
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #45  
Стар 16th May 2007, 13:23
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Лелеееееееееееееееее нейните били брях. ИзУмих са нацяло. ..... ама и аз туй ша пра'я.. ..

Beauty съжалиaвам че тази ценна информация е плод на собствени перипетии и си ги изнесла на свои гръб, то ние тука ще се възползваме с благодарност ама дет са вика теб кво та топли..... дано да ти е всичко наред оттук нататък и лошото да остане в миналото.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #46  
Стар 16th May 2007, 13:26
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #47  
Стар 16th May 2007, 13:33
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Благодаря ти, Яна, за комплиментите Тез придобивки и на мен ми се получиха от третия път
Доколкото знам ти си след драстично отслабване, така че, при всяко положение ще си над мускула. Предполагам, че ти е писнало от големи цици , затова искаш да ги намалиш. Ако можеш да се примириш с белезите /щото такова намаляване не може да мине само с обиране около ареолата/, смятам че няма проблем да ти направят тая чашка. Аз обаче мисля, че можеш и на Д да си останеш, защото силиконовите гърди чашка Д със сигурност изглеждат много по-добре от истински чашка Д.
Гравитацията е една и съща за всички цици, само при ИЗЦЯЛО подмускулните е маалко по-бавничко увисването. Според мен всички гърди, по-големи от В чашка, трябва да стоят в сутиен през повечето време.
П.П. Поздрави Анелия, ние с нея сме "колежки" по абдоминопластика. :P
Отговори с цитат
  #48  
Стар 16th May 2007, 13:34
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

абе да ти кажа аз скоро викам да зема да са изтреса с един аватар дет донякъде мяза на корема на Емката а пък циците след него, все пак ми са замята наляво надясно нали вечи пусто съм яко у фитнеса и ми пречи на баланса.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #49  
Стар 16th May 2007, 13:44
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

АААА Еми мерси за инфото, на мен белезите не ми пречат аз правя супер белези, тези от гастрото почти не си личат и всички ми се чудят, то едно нещо да го докарам на таман.

Казваш много хубу ши ми движат и на Д cup, ама да не ми са смъкнат пак до коленете или да ми са разливат подмишниците? Виж твоите как стоят едни такива горди като националният химн, много еротомански, за този ефект ли говорите като споменавате надмускулното? На мен много ми харесва.

С Анелия се чухме снощи и тя за цици бленува, то май кат са почне няма край таз краста:) ... та спрягахме твоите цици и по точно тя де че аз на аватара не бях сигурна че са твоите:) Тя ти е много благодарна за support-а.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #50  
Стар 16th May 2007, 13:53
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Ами аз съм С+ чашка. А съм много ниска - нямам 160 см. Затова ти казвам да помислиш за Д чашката.
Дай по-точни твои параметри, и ще ти ги "изумуваме"
Анелия има доста голям бюст, тя пък какво иска
При надмускулното има повече възможности за коригиране на разстоянието между гърдите, аз мойто точно така си го исках да ми седи без сутиен.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗАПРОТИВдватаосновниметодамамопластиката
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:06.