IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 11th March 2005, 16:29
Теди
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Аз миналото лято ползвах Chrono-activ на Elansyl и имаше много добър резултат без да го комбинирам с някаква диета - по-фино дупе и по-гладка кожа, но преди време ми се образува отново и реших пак да използвам същото. За голямо мое съжаление, обаче, този път нямаше никакъв ефект и се чудя защо
Отговори с цитат
  #22  
Стар 16th March 2005, 21:57
нова
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: ефективно решение против целулита

quote="Теди"]Преди няколко седмици попаднах на един много ефективен метод за борба с целулита. Сравнително евтино и много ефективно. За целта е необходимо да си набавите Антицелулитното маслко на "Икаров" от аптеката и фолио за опаковане.

Искам да попитам алуминиево фолио ли се ползва или найлоново?[/quote]

Найлоново фолио се използва 8) И най-хубавото на този метод е, че прилично евтин и ефикасен
Отговори с цитат
  #23  
Стар 24th April 2005, 10:29
Стани
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране целулит

От месец март в България вече е открит най-новия и модерен център за терапия на целулит - част от най-голямата в света козметична верига HIGH-CARE CENTER. Гаранцията и обслужването са на изключително ниво и цените са приемливи. Прилагат се пакет от модерни машинни и ръчни процедури и резултатът е направо смайващ. Къде ли и какво ли не съм пробвала. Това е мястото - ул.Граф Игнатиев 3 срещу ресторанта на KFC под колоните. Една процедура излиза под 20лв. Няма да сбъркате ако отидете.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 25th April 2005, 14:37
pepa pepa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2005
Град: Plovdiv
Мнения: 27
По подразбиране

а някой знае ли тази т. нар. DERMOSONIC терапия къде я правят в ПЛОВДИВ?

Имам нужда от нов добър козметичен салон?
Ако във форума има някой от Пловдив ще съм й благодарна ако ми препоръча.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 25th April 2005, 14:44
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране

Здравейте. В тая тема се начетох на съвети и съветчета, някои от които просто абсурдни _Vip_ искаше да снима преди и след. Аз отстраних 30 % от селулита си (на бедрата и задника), снимала съм ПРЕДИ. Като мина 50% , ще се снимам пак и дай Боже, догодина ще снимам СЛЕД
Рецептата не мисля да я поствам тук, не е нещо просто от рода на - мажеш се с 1+2+3, увиваш се и лягаш...Факторите са много. За да премахнеш целулита трябва да правиш някои неща, които не включват мързелуване и много ТВ. Въпреки, че и някои мазила помагат, но според мен те са повече като стимул А целулита не изчезва от самосебе си, нито пък е мъртва тъкан . Доколкото четох в един сайт, подкожните мазнини биват складирани в 2 варианта - листовидно (мисля, че се казваше) и на бучки. Именно тези бучки са целулита. А това, че има много по-малко рецептори по задника (където е най-често "оцелулитваното" място) не означава, че е мъртва тъкан. Ако бъркам, ме поправете. Мога да постна адрес, където съм го чела това.
Чао от мен и успехи в борбата!
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 25th April 2005, 22:01
Kurtni
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

CrazyBlackBitch .. няма ли да споделиш твоята рецепта?
Отговори с цитат
  #27  
Стар 26th April 2005, 08:49
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране

Ще я постна, спокойно Още една-две седмици най-много. Искам да съм сигурна, че това, което ще постна, ще е истина. Тоест, изпробвано върху мен, че сега е малко повече на теория Да не става и аз като даващите акъл, пък без да мога да докажа. Ще пусна и снимки
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 29th April 2005, 17:20
Kurtni
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Чакам с нетърпение
Отговори с цитат
  #29  
Стар 1st April 2006, 21:45
kikito_ns kikito_ns не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 6
По подразбиране

Най-добре е да се ограничите малко с храните и спорт!!! Това сам го изпитала върху себе си и има много голям ефект!!
__________________
Това което не ме убива,ме прави по-силна!!!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 2nd April 2006, 20:17
Ratt Ratt не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 111
По подразбиране

Здравейте,
Бих искала да споделя и моя опит. Всеки човек е с различна структура и различните процедури му влияят различно. Аз пробвах с DERMOSONIC, имах ефект но не беше чак толкова голям. При мен премахването за целулита и отслабването се получи от подводен масаж (тангентор) съчетан с антицелулитни терапии с кафе, но не кафе с което се мажеш в банята, а специална терапия с кафе - в салон където те мажат, обвиват, загряват и се вклщчва и антицелулитен масаж. За десет процедури свалих 8см от корема. Сега ходя само да поддържам резултата. Така че всичко е строго индивидуално и ако някои отслабва от едно, то друг от друго, затова всеки трябва да изпробва и реши кое е най-подходящо за него. Успех на всички
Ако някой се инетересува от повече информация за отслбване и стягане тел на саконо в който аз ходя е 9836633 и е в центъра.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:23.