IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th October 2007, 09:25
лилия лилия не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 93
По подразбиране За едновременното повдигане и увеличаване на бюста

Никъде не открих конкретен отговор на въпросите ми, затова си позволявам да пусна тема. При сравнително отпуснат бюст, изпразнен от съдържание се правят две последователни операции или може да се мине с една? И какво ще се случи, ако се постави неголям имплант изцяло под мускула. Няма ли да го повдигне нагоре?


нещо такова например - второто

http://www.breast-implants-augmentat...eolar_Lift.htm
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th October 2007, 01:31
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Смятам,4е ще повдигне гърдата,освен ако не става въпрос за много голямо увисване. Според мен с по-голям имплант ще стане, но доколкото знам тогава трудно се поставя подмускулно. Във всеки слу4ай не съм сигурна,затова се консултирай с хирург
първите гърди "след" са перфектни
Само 4е снимките които показваш са със две операции доколкото видях- повдигане и импланти.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th October 2007, 16:24
лилия лилия не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 93
По подразбиране

Благодаря ти, че се включи. Дано да мина само с една операция
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th October 2007, 07:34
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

за съжаление сега разбрах 4е май не става само с увели4аване...Аз също имам леко увисване в едната гърда и се притеснявам дали ще се оправи само с имплант...Може би няма да стане
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th October 2007, 21:51
Bobbi Bobbi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Sofia
Мнения: 7
Изпратете съобщение чрез ICQ до Bobbi
По подразбиране

Здравей лилия, аз съм с подобен проблем. След като родих и кърмих гърдите ми придобиха вид на изпразнен чорап. Консултирах се с доктор и в моя случай каза, че увисването е доста голямо и е по добре да се направи първо намаляване на бюста и след това, ако реша може и протези да сложа, ако ми се видят малки . Не, че не е невъзможно да се сложат и само протези, но просто след някоя и друга година те ще увиснат още повече. Но иначе ми препоръча да не се правят двете неща накуп, в една операция.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th October 2007, 09:25
elivassileva elivassileva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Sofia
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте,

И аз имам същия проблем . Бях при д-р Н. Георгиев вчера. Към него съм се насочила като цяло...Та той ми обясни със съжаление, че освен силикон, имам нужда и от повдигане. И аз така- след кърмене на бебчо и моите се отпуснаха. Доктора ми разчерта гърдите вчера и каза, че първо ще премести ореола, после ще изреже излишната кожа и после ще ги запълни със силикон. Гадно, защото остават белези, които, той твърди , че ще се заличат....но е гадно все пак. белега тръгва от зърното и стига до гънката (основата) на гърдата.
Така че , милички, такъв е животът.... За нас , с увисналите големи гърди- друг вариант няма....

Но ще пиша пак при повече инфо. Пишете и вие, ако намерите интересни факти.
__________________
ELI
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th October 2007, 09:29
elivassileva elivassileva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Sofia
Мнения: 7
По подразбиране

Този линк намерих със снимки- за повдигане и увеличаване:

http://www.breastdoctors.com/photo/r...a=&procedure=1

Гледайте как е в САЩ.
__________________
ELI
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th October 2007, 20:03
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

Здравейте,
темата много ме вълнува и реших да споделя моя опит.Аз имах много голямо увисване след двете си деца и също като вас се чудех дали да си намалявам кожа.Реших да не го правя ,защото си мислех че импланта ще повдигне и кожата,пък и неисках да имам белези Сега много съжалявам че не си намалих кожата.Импланта не промени формата на гърдата а просто запълни кожата и сега пак изглеждат увиснали..... Обмислям втора операция за премахване на излишната кожа ,но още не съм решила...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 14th October 2007, 10:30
Bobbi Bobbi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Sofia
Мнения: 7
Изпратете съобщение чрез ICQ до Bobbi
По подразбиране

Да, мен доктора ме предупреди, че резултата ще е по скоро изпълване само, отколкото повдигане. Момичета, има ли някой който да си е намалявал бюста. Ако е възможно, споделете как е минала процедурата. Много живо ме интересува, тъй като сериозно обмислям да си намаля циците и то скоро.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th October 2007, 14:20
navramova navramova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте, аз имам насрочена операция за другия месец, защото съм със същия проблем. Моят лекар ще ми направи едновременно и повдигане, и ще ми сложи импланти, за да се запълни кожата. Мисля, че доста лекари правят двете процедури в една операция.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заедновременнотоповдиганеувеличаваненабюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:17.