IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 21st June 2009, 03:30
Аватара на STIGAA
STIGAA STIGAA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: СОФИЯ
Мнения: 12
По подразбиране

Аз спрях ..цигарите.Спрях ги но след година и половина ги започнах пак И защо....от скука.Такава ми беше работата.Хайде сега цигарка ....с кафето хайде привечер втора иииииииии започна същият омагьосан кръг.
Казвам "Искам" но само го казвам.Ето докато пиша дори съм запалила без да го осъзнавам Гадно е.Уплашена съм,на помпи и ликарства за дишането..и пак същото.Вчера бях на пулмолог.Консултирах се.Каза ми ,че Табекса е абсолютен боклук.За лепенки обаче нямам средства.А помагат и то много.С тях нямам желание да пуша..Ноо...
Сега ще пробвам с психиатър.Имам консуртация тези дни.
Че съм зависима това е ясно.Но ще ги спра, по един или друг начин.
Само да имах някакъв стимул.
Е пожелайте ми успех...все нечия подкрепа ако имам, мисля,че ще се справя.А пуша от почти 30 години..ВРЕМЕ Е.
Отговори с цитат
  #222  
Стар 21st June 2009, 03:31
Аватара на STIGAA
STIGAA STIGAA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: СОФИЯ
Мнения: 12
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от STIGAA
Аз спрях ..цигарите.Спрях ги но след година и половина ги започнах пак И защо....от скука.Такава ми беше работата.Хайде сега цигарка ....с кафето хайде привечер втора иииииииии започна същият омагьосан кръг.
Казвам "Искам" но само го казвам.Ето докато пиша дори съм запалила без да го осъзнавам Гадно е.Уплашена съм,на помпи и ликарства за дишането..и пак същото.Вчера бях на пулмолог.Консултирах се.Каза ми ,че Табекса е абсолютен боклук.За лепенки обаче нямам средства.А помагат и то много.С тях нямам желание да пуша..Ноо...
Сега ще пробвам с психиатър.Имам консултация тези дни.
Че съм зависима това е ясно.Но ще ги спра, по един или друг начин.
Само да имах някакъв стимул.
Е пожелайте ми успех...все нечия подкрепа ако имам, мисля,че ще се справя.А пуша от почти 30 години..ВРЕМЕ Е.
Отговори с цитат
  #223  
Стар 21st June 2009, 11:02
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от STIGAA
Е пожелайте ми успех...все нечия подкрепа ако имам, мисля,че ще се справя.А пуша от почти 30 години..ВРЕМЕ Е.
Пожелавам ти! Знам, колко е гадно и сега в момента ми иде да запаля... че и цигарите на мъжа ми са пред мене, ама знам, че ще съжалявам... и няма да мога да се откача така лесно после Един мъж познавам, който 35 години е пушил и ги е отказал!! Даже не мога да си го представя това, какво промяна на навиците е!!!
А дядото на мъжа ми ги е спрял, когато разбрал, че сина му пуши и е рекъл и отсекъл: "Двама пушачи в една къща са много!" и до там било пушенето му.. После споделяше, че и 30 години по-късно още ги сънувал понякога..

Сайтче, дато го рекламират по телевизията и специално за пасивните пушачи тук.
Отговори с цитат
  #224  
Стар 21st June 2009, 11:11
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

STIGAA,аз ти пожелавам успех в борбата с цигарите

И помни,че можеш да ги откажеш ако поне малко се заинатиш.

И когато ти се пропуши,само влез в темичката да си припомниш колко моничета вече не са зависими.Това би трябвало да е голям стимул за теб :P
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #225  
Стар 22nd June 2009, 09:42
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

аз нищо не сънувам, гледам като пушат, дишам пушек, но нито ми се припушва нито нищо ... а 25 гудини съм пушил нонстоп ... не е имало ден без поне половин кутия цигари, а най-често по около кутия и половина ... та в редки изключения до три на ден ... баща ми е на 62 от 11 години не пуши от страх да не умре ... той е пушил около 33-34 години ... сега казва, че му е хубаво като пушат около него, но той да запали - не смее
Отговори с цитат
  #226  
Стар 22nd June 2009, 14:09
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Баба ми пушеше до преди 10 години.. пушела е от 18 годишна, спря ги на 75 някъде, значи около 50-60 години е пушела (по кутия на ден някъде.. може и по-малко), та преди 10 години се беше разболяла от няква настинка, кашляше много и каза, че спира да пуши. И спря. Без нищо. Ей така. Една година кутията с цигарите й стоя до нея на шкафчето, както я е оставила - с 15тина цигарки вътре и запалката отгоре. Казваше, за всеки случай, ако й се допуши да знае, че са й подръка. Дядо ми в същото време си седи на дивана срещу нея и изпафква по кутия и половина на ден.. до ден днешен са така. Незнам, как е успяла, незнам, как се въздържа като гледа дядо да си пуши с/у нея... знам само, че е най-големият инат, когото познавам
Мацка, няма да стане някой да ти каже нещо и то да ти е стимул, трябва сама да намериш такъв .. Когато разбрах, че една от операциите ми ще е с повишен риск, ако съм пушач.. веднага ги спрях, не съм се замисляла. Преди само си мрънках - искам да ги спра, искам,ама не искам, мога, ама не искам и такива неща.. Успех!
Отговори с цитат
  #227  
Стар 22nd June 2009, 14:49
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
.. значи около 50-60 години е пушела (по кутия на ден някъде.. може и по-малко),
Дядо ми в същото време си седи на дивана срещу нея и изпафква по кутия и половина на ден.. до ден днешен са така.
Паднах си на дупето като прочетох! Шапка и свалям на баба ти. Те такова чудо не бях чувала!
поздравче за баба ти
Отговори с цитат
  #228  
Стар 22nd June 2009, 15:28
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Мерси, непременно ще й предам
Отговори с цитат
  #229  
Стар 22nd June 2009, 15:39
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Не знам дали трябва стимул,но определено е нужен магарешки инат за отказване на цигарите.

Преди месец,най-тържествено решихме с мъжа ми да не пушим.Той каза че аз съм неговия стимул.И сега какво стана-оня ден нещо се изнерви и пак си купи цигари.Сега ги дърпа все едно никога не ги е отказвал.Тъй че човек сам трябва да поиска нещо и да е убеден че трябва да се случи,а не да си търси оправдания и стимули :P
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #230  
Стар 22nd June 2009, 15:59
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Тъй че човек сам трябва да поиска нещо и да е убеден че трябва да се случи,а не да си търси оправдания и стимули :P
Именно. И мъжа ми ги спря (за пореден път) точно за месец и ..... толкова. По една, по две ... и отиде коня у ряката.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отказванеотцигарите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:32.