IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #261  
Стар 1st July 2009, 17:17
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Естествено, че ти пречи... аз не знам да има някой, за който да е безвреден
не съм казал, че е безвреден, а че не ме дразни :P
Отговори с цитат
  #262  
Стар 1st July 2009, 17:36
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Не мисля, че ни интересува дали те дразни. Мога да ти кажа обаче кое дразни в темата. Ще ти го кажа, ако сам не можеш да се сетиш. Разбрахме, че си се отървал от цигарите ЗАВИНАГИ, за ЦЯЛ ЖИВОТ и FOR EVER AND EVER и смятам, че хората са си напълно нормални и схващат от 1, 2, 3, 5, 10 пъти, за да продължаваме в същия дух. Ако хората около теб са такива, че не схващат или ти самият си такъв - не съди за другите по себе си, вземи си поука.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #263  
Стар 1st July 2009, 17:58
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

предполагам никога не си докосвал фас с устните си?
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #264  
Стар 1st July 2009, 18:54
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mycka
предполагам никога не си докосвал фас с устните си?
Не се закачй с Ванката, че е опасен, като нищо ще припали, за да види каф кеф е ... той мое и да се друса, ам гу пази ф тайна ... чи да ни му са налага да гу пуфтаря N пъти ...
ПП Ванка, липсваше ми като опонент, кефиш ... споделям опита си с хората които имат нужда от него ... нещо против имаш май??? а??? а???
Искаш да няма друиги отказали се може би???? а???? Ако е така кажи си, не се спотайвай ...
Отговори с цитат
  #265  
Стар 1st July 2009, 19:05
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Myckа, докосвал съм много фасове и не само с тютюн, не виждам какво общо има в случая. И не съм зависим, представи си, не ме кефи особено

igtigt, написаното от теб е жалка история. Понякога, човече, мълчанието говори повече от думите. Ти не можеш да разбереш кога да спреш, жалко е за възрастен човек. МИСЛИШ ЛИ, че с някое от глупавите си изречения поне МАЛКО ме сдухваш или притесняваш в момента или пък ме затапваш, кажи ми, МИСЛИШ ЛИ ГО сериозно? Пф, Мф, тва е положението, А? Б? - пак тва е положението - едно пораснало дете. Не си интересен на никой, повярвай ми. И за разлика от теб, аз съм приятел с много хора от форума и знам всичките ти глупави историйки, всичките ти жалки опити да свалиш някоя жена. Жал ми е, не че се заяждам. И мисля, че е време и теб да ти стане жал за себе си. Понеже, ако не е сега времето и ако сега е рано, не виждам кога - на 60 ли? Аз не те обвинявам за това какъв си, нито мога да го направя, просто ти казвам, че е време и ти да го разбереш. Когато човек го разбере, рано или късно, пак е по-добре от никога.

По темата съм писал доста неща, така че "искаш да няма друиги отказали се може би???? а????" е глупаво изказване в случая.

Защо го казвам аз - защото няма явно кой друг, btw получих 2 ЛС-та след като си пуснах поста, че съм прав, надявам се хората да го напишат и в темата, за да не изглежда, че само аз го мисля.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #266  
Стар 1st July 2009, 19:37
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

мисълта ми е,че тютюна е вид зависимост,наркотична едва ли не
трудно е да кажеш на даден човек отказваш ги и край (докато не ти опре яйцето до г*за и не ти се наложи по здавословни причини)

всеки има различна воля
аз лично като кажа на един пушач количеството ми на пушене и се чуди,но съм заобиколена от доста тютюнени "манияци" и до известна степен разбирам колко им е трудно процеса и силата на отказване

в началото на миналия век цигарите са били доста разпространени и наложени едва ли не,без да се предполага от вредата,която нанасят те на здравето,даже са влизали в реклами с директно действие (на запалена цигара)
сега вече е друго,но всеки сам преценя за себе си

както и да е
цигарите са вредни и трябва да се унищожават на място
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #267  
Стар 1st July 2009, 20:55
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Ванка, мислиш ли, че като си позволяваш да ме съветваш израстваш в очите на останалите, или си нямаш друг дразнител, та затова само и единственно на мен опонираш, без да вземаш каквото и да било отношение по съответната тема? С моите изречения отправени към твоята особа целя единственно да се забавлявам и представи си успявам. Мен ме кефи да съм пораснало дете, и се радвам, че мога да си го позволя. За теб явно представлявам интерес и това ми е достатъчно. Не държа на приятелството на посетителите във форума, имам си достатъчно приятели. Ако не си наясно - да ти казвам ли какво значи ФОРУМ или ти сам ще се информираш за значението на тази дума? Не отричам, че харесвам жените и желая да съм близък с тях ... със сигурност не съм ГЕЙ поне написаното от теб го доказва
Дали ти е жал или се заяждаш ми е все тази, нямам намерение да коментирам душевните ти емоции и терзания. А колкото до мен - гордея се със себе си и с това което съм постигнал. А ти за моето време не се тревожи, а си мисли за твоето, ако разбира се ти е интересно. Искренно благодаря за доброжелателните ти съвети. Аз не смятам да следвам примерът ти.


Цитирай:
Защо го казвам аз - защото няма явно кой друг, btw получих 2 ЛС-та след като си пуснах поста, че съм прав, надявам се хората да го напишат и в темата, за да не изглежда, че само аз го мисля.
САМО 2 ЛС??? Ванка излагаш се, обилизирай личния състав да пише ЛС, нали са ти приятели??? а??? А го казваш ти защото не че нама кой друг, и други има, ала ти не знаеш, защото ти си НАЙ-СМЕЛИЯ и НЯЙ-ВЕЛИКИЯ!!!
Отговори с цитат
  #268  
Стар 1st July 2009, 20:58
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Тук именно беше момента да спреш - жалко, че го изпусна, сега е късно.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #269  
Стар 1st July 2009, 21:02
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

тюх! тъкмо стана интересноооо....
Отговори с цитат
  #270  
Стар 1st July 2009, 21:14
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Тук именно беше момента да спреш - жалко, че го изпусна, сега е късно.
Може би ... или само така си мислиш ти ... знае ли човек какво му предстои ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отказванеотцигарите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:11.