IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #271  
Стар 1st July 2009, 21:36
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Роко, хубаво сайтче, ще го покажа и него на мъжО.
Цитирай:
Първоначално написано от Mycka
аз лично като кажа на един пушач количеството ми на пушене и се чуди,но съм заобиколена от доста тютюнени "манияци" и до известна степен разбирам колко им е трудно процеса и силата на отказване
Даже много хорица и по здравословни причини не успяват да ги откажат.
Аз зема да не влизам в тази тема някое време, че като си мисля за цигарите и ми се припушва..

игт, ако беше така лесно да се откажат цигарите, цигарените концерни да са фалирали отдавна... Хубаво, похвалихме се, които сме успели. Кои за по-дълго, кои за по-кратко.
Ама и по-горе ти го казах - дразни постоянното самохвалство. Най-малкото липсва всякакво съчувствие и разбиране към хората, които още не са ги спрели (а искат). Но какво ли ти говоря... сигурно и това не те интересува. Нали ти си си добре..
bye-bye за момента на темата.
Отговори с цитат
  #272  
Стар 1st July 2009, 21:47
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мария Василева
Аз зема да не влизам в тази тема някое време, че като си мисля за цигарите и ми се припушва..

игт, ако беше така лесно да се откажат цигарите, цигарените концерни да са фалирали отдавна... Хубаво, похвалихме се, които сме успели. Кои за по-дълго, кои за по-кратко.
Ама и по-горе ти го казах - дразни постоянното самохвалство. Най-малкото липсва всякакво съчувствие и разбиране към хората, които още не са ги спрели (а искат). Но какво ли ти говоря... сигурно и това не те интересува. Нали ти си си добре..
bye-bye за момента на темата.
не е била целта да се похваля, има си тема в друг форум, и там наволя си се хваля, а тук споделих как се справих с отказването, праз какви премеждия съм минал, какво ме е стимулирало, как съм преодолял желанието и така ... на теб и на Ванката нещо не ви изнася някой друг да успява да се справи с даден проблем и да сподели премеждията си, та се опитвате всячески да омаловажите постигнатото от мен, ами ОК, много е сложно да се откажат цигарите, съчувствам на неуспелите, посипвам си главата с пепел, и за да не съм различен отивам да си купя цигари и отново да си пафкам
Отговори с цитат
  #273  
Стар 1st July 2009, 21:51
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Отговори с цитат
  #274  
Стар 1st July 2009, 21:55
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от igtigt
праз какви премеждия съм минал,
Аз не разбрах да си имал някви проблеми със спирането - нали уж си решил всички проблеми, гледайки в деколтетата на мацките.. цигарения дим не ти пречи, въобще за кви премеждия говорим?
Отговори с цитат
  #275  
Стар 1st July 2009, 21:57
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Цитирай:
Първоначално написано от igtigt
праз какви премеждия съм минал,
Аз не разбрах да си имал някви проблеми със спирането - нали уж си решил всички проблеми, гледайки в деколтетата на мацките.. цигарения дим не ти пречи, въобще за кви премеждия говорим?
има ги описани с най-малката подробност в един предишен пост ... но явно не е интересен, защото не е предпоставка за подигравки и надменно отношение
Отговори с цитат
  #276  
Стар 1st July 2009, 23:45
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

igtigt, Надушвам нежна агитация, което донякъде ме накара да се чувствам добре донякъде ме досрамя че съм сред пушачите, чупейки касичката за да си купя кутия Мерилин,
Последния път когато направих неуспешен опит, понеже пролетно време се разболявах, та спирането ми съвпадна с алергичен пристъп и усетих задух, който трая два дни
май все още не съм готова (то има ли готов като се замисля)
но ми харесваше тръпката от това да ми се пуши и да се въздържа,, както и хилядите сънища с цигари
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #277  
Стар 2nd July 2009, 00:07
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Няма какво толкова, да му мислиш. Ако четете тези редове, значи решението вече зрее в teб, просто го направи. И няда да съжаляваш. Повярвай ми!
Мимз, това изречение от една от статиите ме забавлява особено мнгоого
Цитирай:
Няма какво толкова, да му мислиш. Ако четете тези редове, значи решението вече зрее в teб, просто го направи. И няда да съжаляваш. Повярвай ми!
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #278  
Стар 2nd July 2009, 08:44
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

В началото е доста трудно, ала успееш ли да си втълпиш, че можеш и без тях става много по-лесно. Аз ползвах моливче, бъркална за кафе, химикалка и какво ли не, като заместител и след наколко виртуални друпвания /вдишвания - издишвания, все едно, че пуша/ си казвах 'ето, напуших се' и не усещах желание да пална една цигарка за известно време и после пак така ... след това се свиква бе зцигарките ... има и нещо друго винаги слагах нещо в устата за вкус и му се кефех ... било то сок ... кисело мляко, бонбон, дъвка и прочие ...
Отговори с цитат
  #279  
Стар 2nd July 2009, 11:39
Аватара на Darini
Darini Darini не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: на гости съм на 3-тата планета
Мнения: 2 401
По подразбиране

Иво,ти си пичага!!Аз днес прав"ех" 10-ти ден,но вчера попуших доста.Е,като съм на маса и немога просто!!Прецаках се,че не опрях до морална подкрепа!!
Отговори с цитат
  #280  
Стар 2nd July 2009, 11:47
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sharmidodka
Иво,ти си пичага!!Аз днес прав"ех" 10-ти ден,но вчера попуших доста.Е,като съм на маса и немога просто!!Прецаках се,че не опрях до морална подкрепа!!
Първото ми напиване без цигари беше в Троян. Сма в един бар и то защото се обадих на баща ми и му казах, че не пуша вече три дни, а той ми казва: "като станат три месеца - тогава ми се обади" утре, казва, ще се почерпиш и ще запалиш и .... аз отидох да проверя дали е така ... замаях си главата ала не запалих, това много ме изкефи ... и вече не се притеснявам, че като се почерпа ще пропуша ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отказванеотцигарите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:45.