IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #281  
Стар 2nd July 2009, 12:04
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Аз като изляза навън, и първото механично нещо е да паля цигара, Даже се улавям че понякога я ползвам за поза отколокото да ми се пуши,

Докато бях на практика в детската градина, понеже по обяд като спят децата и ако сме си написали задачите за следващия ден, направо изхвърчах навън за да
но ако стана официално учителка , няма да имам тази възможност да изхвърчам, навън
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #282  
Стар 2nd July 2009, 12:23
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rokoko
Аз като изляза навън, и първото механично нещо е да паля цигара, Даже се улавям че понякога я ползвам за поза отколокото да ми се пуши,

Докато бях на практика в детската градина, понеже по обяд като спят децата и ако сме си написали задачите за следващия ден, направо изхвърчах навън за да
но ако стана официално учителка , няма да имам тази възможност да изхвърчам, навън
и с мен беше така, при излизане навън, при влизане в кола, и т.н. ала отвикнах ...
Отговори с цитат
  #283  
Стар 2nd July 2009, 12:37
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rokoko
но ако стана официално учителка , няма да имам тази възможност да изхвърчам, навън
Много те моля, да не пушиш пред децата!!!! В яслата на сина ми леличките редовно пушеха по пейките докато децата си играят навън. Един пък малкият беше хванал един молив като циагра и се правеше, че пуши Сега знае, че цигарите са "отровни". Вчера ме викаше да изляза на терасата да се скарам на съседа, че пуши
Отговори с цитат
  #284  
Стар 2nd July 2009, 13:26
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Цитирай:
Първоначално написано от rokoko
но ако стана официално учителка , няма да имам тази възможност да изхвърчам, навън
Много те моля, да не пушиш пред децата!!!! В яслата на сина ми леличките редовно пушеха по пейките докато децата си играят навън. Един пък малкият беше хванал един молив като циагра и се правеше, че пуши Сега знае, че цигарите са "отровни". Вчера ме викаше да изляза на терасата да се скарам на съседа, че пуши
СЛАДУР
Отговори с цитат
  #285  
Стар 2nd July 2009, 16:15
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

E , хубава работа, та на мен ми е неудобно да пуша в района на детската градина, Един път чаках колежката , че нашата учителка на групата ни отпрати да си ходим по-рано, и мислех докато я чакам да си запаля цигара, но, точно улучих пиковия час в който мама и тати идват да си ги прибират, и аз стискам цигарата и запалката в едната ръка и се чудя къде да ида да я запаля така че да не ме видят, Леле чувствах се като престъпник , `баси
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #286  
Стар 2nd July 2009, 18:00
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

олее аз няма да забравя като пушех и летях за първи път със самолет ... най напред 3-4 часаа без цигара - изтърпях, ами послее 13 часа веднъж, и на обратно нови 13 ... нямам думи да го опиша ... следващия полет от 3-4 часа не го усетих ) чудя се сега като не пуша как ли ще е??

ПП преди малко в следобедния си сън за първи път сънувах, че пуша ... до сега такова нещо като пушене на съм не ми се беше случвало ... ала не помня по какъв повод бях запалил ... изпуших си цялата цигара ... мхм
Отговори с цитат
  #287  
Стар 2nd July 2009, 18:12
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

сънят с цигарите ми е толкова познат, че е като кошмар в такива дни на спиране
, сящаш ме е страх да не ги сънувам отново, може би за това така се инатя,
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #288  
Стар 2nd July 2009, 18:14
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rokoko
сънят с цигарите ми е толкова познат, че е като кошмар в такива дни на спиране
, сящаш ме е страх да не ги сънувам отново, може би за това така се инатя,
да ама аз от три месеца не пуша ... а това да пуша на сън ми се случва за първи път в съзнателния ми живот ...
Отговори с цитат
  #289  
Стар 2nd July 2009, 18:35
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

именно, във всичките ми опити за спиране на цигарите,които бяха неуспешни, всеки път още от втория ден почвах да сънувам цигарен дим който се опитвам да достигна и да вдишам, и всякакви такива зарибявки
говоря все едно пак побвам да му се не види, но пък днес не си взех цигарите като ходих на острова да тичам и да скачам на въжето, което си е пак някакъв плюс
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #290  
Стар 2nd July 2009, 18:47
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

опитай като мен, като ти се допуши си слагай нещо с остър вкус в устата и си мисли, че току що си загасила цигарата ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отказванеотцигарите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:23.